Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vyhřezlá ploténka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Zdraví Vyhřezlá ploténka Příspěvek č. 1

Zdravim všecky!
Mam problem... Moje máma má vyhřezlou meziobratlovou plotýnku a dost jí to bolí. Konveční medicína na to už nezabírá a cvičení už taky ne. Jedinym možnym řešenim je podle dokotorů operace.... a to se jí moc nechce. :P Nedávno jsem v Č. rozhlase poslouchal rozhovor (na téma jak THC a canabinoidy obecně zastavujou rakovinotvorný bujení!) s nějakym Čechem co trvale žije a učí na universitě v Tel-Avivu a ten tvrdil, že tráva pomáhá právě i na tenhle probelm. Nemáte s tim někdo osobní zkušenosti? Já už mam svoje odpáleno ale s timhle jí asi moc neporadim Díky moc

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 16-04-2010 v 17:39 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2

měl by si radši popohnat mamču k operaci...

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 16-04-2010 v 19:16 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 3

Vietcong-player>

Ona jde ale stejnak si myslim, že by jí to mohlo pomoct jako analgetikum i po operaci.

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 16-04-2010 v 19:24 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pozdrav
Stálý Člen

Karma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4

Proti bolestem od plotýnek lékaři dávají silná analgetika plus přírodní lék Aescin.
Po silných analgetikách je ale některým pacientům celkově zle, někdy z důvodu slabších jater.

Léčivou látkou Aescinu je escin alfa, získávaný z plodů jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum) a ulevuje od bolestivých syndromů páteře, zvláště u pacientů s projevy útisku míšních nervových kořenů.

Osvědčila mi se kombinace Aescinu plus Pegasových kapek pod jazyk, Potlačí bolest i místní záněty a dobře se po nich spí.

Old Post 17-04-2010 v 07:04 AM
Pozdrav je offline   Profil uživatele Pozdrav   Find more posts by Pozdrav   Foto galerie člena Pozdrav   Click here to Send Pozdrav a Private Message   Add Pozdrav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 5

Pozdrav>

Díky

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 17-04-2010 v 08:44 AM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 6

Radši se nejdřív naklonit jiným, alternativnějším metodám, hledat, než tak radikální zákrok, jako je zásah do páteřní oblasti. Operace je názor jednoho odborníka, ale co odborník, toť názor a každej má na to jistě názor odlišnej. Můj otec měl stejný problém. Navíc k tomu všemu měl úlomek obratle, kterej mu putoval v páteřním kanále a po operaci prý riziko, že taky nemusí chodit. Kdyby tvoje máma byla hérečka, určitě by se něco našlo )) Ne ,blbej forek. Jen že tahle osobní zkušenost mě utvrzuje, že není třeba hned řezat. On teda pravidelně plaval, cvičil, lázně a tam ho spravili. Takže tak a ten úlomek dodnes někde pluje

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 30-06-2010 v 09:26 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 7

Můj otec měl přesně co tvoje máma.
Vyhřezlá ploténka není nic co by se dalo rozehnat léčivy, je to zkrátka kus tkáně mimo oblast kde by měla být (zkus si to představit jako hamburgr, ve kterým je masová směs..vlivem tlaku dojde k tomnu, že se ploténka/masová směs dostane ven). Největší problém toho je, že může vyhřeznout různými způsoby, když vyhřezne směrem zadopředním není to tak zlé, když vyhřezne od středu směrem k boku těla, může dojít k utlačování míšních nervů, což může mít za následek např. to, že může mít problémy s inervací--senzitivitou nebo motorikou různých částí těla (podle výšky obratle, kde vyhřezla), nebo taky může vyhřeznout do páteřního kanálu a utlačovat přímo míchu, což může mít daleko větší následky.
Řeší se to kupříkladu "odštípáním" ploténky, aby se zabránilo utlačování nebo plastikou ploténky (jen co vím, mohou být i jiné). U táty to postupovalo tak, že v pokročilé fázi nemohl ani chodit a musely mu být podávána analgetika ve formě epidurálních kaudálních bloků (pro umrtvení míchy a kořenů míšních nervů a taky bral silné opiáty. Jako analgetikum může být marihuana dobrá, ale nic moc to neřeší.
Ještě je nutné, aby člověk s tímto problémem pravidelně cvičil (ale je to individuální) pro posílení svalů zad a hlavně beder. Mému tátovi kupříkladu operace ve formě oštípání ploténky pomohla, ale vyskytuje se tam riziko poškození nervů.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 30-06-2010 v 13:54 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 8

Na konci léta s tím jde na operaci, tak uvidíme...

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 30-06-2010 v 15:07 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
Na konci léta s tím jde na operaci, tak uvidíme...

Přeju brzké uzdravení, tátovi to trvalo asi rok, než se dal plně dohromady, aby mohl zase chodit do práce, ale i tak ho záda občas bolí, ikdyž už ne tolik.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 30-06-2010 v 16:08 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Palec nahoru Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od crackonos

Přeju brzké uzdravení, tátovi to trvalo asi rok, než se dal plně dohromady, aby mohl zase chodit do práce, ale i tak ho záda občas bolí, ikdyž už ne tolik.


Tak nastala prijemna zmnena, mama zacla poradne cvicit na zada a bolest je ta tam Ani na tu operaci nemusela! Svuj podil na tom ma bezesporu i masticka, to je jasny

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 15-09-2010 v 21:54 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 11

Čaute všetci, mám 28 rokov a hermia disku (vyskocena platnička) jak hovado..Ešte ma čaká magneticka rezonancia a potom sa uvidi čo dalej, ale k veci

ganju zatiaľ užívam fajčením a ako analgetikum je to naozaj vyborná záležitosť,mno húlim staršne dlho, skúsenosti sú ,ale pomáha mi veľmi aj po psychickej stránke.To uvolnenie sa neda nahradit žiadnymi liekmi aj keď po určitych injekciách som mal problémy odšoférovať domov
Je tu ešte jedna terapia..čumenie na rastliny dlhé minúty pri mojich "láskach" mi pomáhajú zabudnút na také hlúposti ako operácia a pod. depky
Faktom zostáva že je to fyzického povodu,Craconos to krásne uviedol,ale psychika je pri každej chorobe,neduhu min. 50% úspechu..
Na mastičku sa chystám čoskoro,tak možem poreferovať cca o 2mesiace


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 17-09-2010 v 05:30 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 12

Tak hodne stesti

citace:
Původní příspěvek od Samulele
Čaute všetci, mám 28 rokov a hermia disku (vyskocena platnička) jak hovado..Ešte ma čaká magneticka rezonancia a potom sa uvidi čo dalej, ale k veci

ganju zatiaľ užívam fajčením a ako analgetikum je to naozaj vyborná záležitosť,mno húlim staršne dlho, skúsenosti sú ,ale pomáha mi veľmi aj po psychickej stránke.To uvolnenie sa neda nahradit žiadnymi liekmi aj keď po určitych injekciách som mal problémy odšoférovať domov
Je tu ešte jedna terapia..čumenie na rastliny dlhé minúty pri mojich "láskach" mi pomáhajú zabudnút na také hlúposti ako operácia a pod. depky
Faktom zostáva že je to fyzického povodu,Craconos to krásne uviedol,ale psychika je pri každej chorobe,neduhu min. 50% úspechu..
Na mastičku sa chystám čoskoro,tak možem poreferovať cca o 2mesiace

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 17-09-2010 v 13:16 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 13

Díky moc,som pozitivne naladený,aj vďaka Vám všetkým

Nech to kvitne!


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 17-09-2010 v 16:55 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 14

Neni zac Kazdopadne zacni cvicit... Mama uz nemohla uz skoro ani chodit a ted po par mesicich cviceni je o 75% lepsi

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 18-09-2010 v 09:19 AM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 15

Ano , ano pracujem na tom.Zo začiatku to nešlo ani náhodou,bo pohyb sa rovnal bolesti, a to akykolvek! Uz je to celkom ok ale niekedy ked to prezeniem tak to cítim jak sviň.
Inak bol by som vďačný za nejaky funkčný(cvičný) program na čosi takéto..pretože každý propaguje svoje,však poznáme vtáčkov obchodníkčov. Ja zatiaľ klasika škola chribtice z rehabky a fit lopta semo tamo dlhšia prechádzka..so psikom
Zatiaľ díkec


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 28-11-2010 v 09:41 AM

Old Post 20-09-2010 v 01:50 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 16

čau, kamarádka má vyhřezlý 3 ploténky za sebou, neskutečně s tim trpí a tak bych jí chtěl nějak pomoct. zmiňujete se tu o masti, máte odzkoušeno, že fakt pomáhá? dík

mějte se, Fiklip

Old Post 25-10-2010 v 21:54 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4530790 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív