Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Vko 125
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Vko 125 Příspěvek č. 1

Co říkáte na tento ventilátor? chtěl bych ho použít do místnosti 90x90x160. chci tam mít 400W sodík, a asi 1 metr potrubí. bude mi stačit, nebo kašlat na něj, a sehnat něco lepšího?

Old Post 15-04-2010 v 20:50 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 2

odkaz zde:
citace:
http://growshop.cz/katalog/detail/150726-ventilator-vko/ventilator-125vko--185m3-h--57pa--d-125;-d1--129-mm

Old Post 15-04-2010 v 20:51 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

FAQ ne? hej trvalo mi to cca ani ne minutu.

klik na FAQ, hm kde to muze asi byt ze by optimalizace pestirny? ty voe holly no neke! koukam koukam hm cim vetrat? BINGO!?! jsem rad ze jsem tu jel s tebou!! Joo jsme kluci koumaci!!

Old Post 15-04-2010 v 21:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 4

jo jasny chapu faq sem precet nejmin hodnekrat, ale nejsem z toho nejak moc chytrej...dmnce? asi... podle tech poctu by melo 185m3 stacit...ale vidim, ze hodne lidi tady pouziva vetraky daleko vetsi kubatury...tak proto se ptam...

Naposledy upravil pajkapajka 15-04-2010 v 21:16 PM

Old Post 15-04-2010 v 21:08 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

Mam ho a nic moc 400w jsem s nim moc neuchladil a šoupl tam ještě jeden. A to vko jsem dal na odtah k lampě. Máš větší prostor, ale stejně bych tam dal asi něco silnějšího.. bude to určitě lepší než tohle a dělá docela bordel.
Na krabici uváděj:220v, 16w, 0,1A, r.p.m. 2400, m3/h 185, pa 57, db 38 a váha 0,48.. ale ta hlučnost je docela velká né sice tak moc dá se při tom třeba spát, ale je to celkem nepříjemný..

Old Post 15-04-2010 v 21:43 PM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2260690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív