Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd grow - Znovu a lépe :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Obecné 2nd grow - Znovu a lépe :-) Příspěvek č. 1


Zdravím všechny growery.
Někteří víte o prvním growu, který zrovna moc nevyšel, protože všech 7 kyti zhermilo.. No bylo to dosti podivný. Každopádně jsem si sehnal další řízečky, tekntokrát jen 4, od osvědčenýho člověka. Konfigurace se od posledně nezměnila, akorát maj řízky už od začátku zvlhčovačku. To by se jim mohlo líbit.
Osazenstvo je:
2x Mountain Jam
2x Vodoo

Hnojky sem zatím nepoužíval, bo jsem je teďka teprve přesadil, takže jsou jen zalitý čistou vodou s upraveným PH. Jinak mám z minula vše plagron. Bloom, Grow, Start-up, Pythamin, PK13-14.

Jinak mám ještě otázku pro vědy znalé jedince... Nevíte někdo jak bypadá křivka změny hodnoty Ph? Jestli má lineární průběh, nebo jestli první kapka změní Ph více či méně, než kapka druhá? Používám P2O5 od Advanced hydroponics, ale to asi vliv nemá.


Přiložím foto.

Letí mi to ve středu...

Naposledy upravil Tommyhawk 14-04-2010 v 16:14 PM

Old Post 14-04-2010 v 16:02 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2


Vodoo

Letí mi to ve středu...

Old Post 14-04-2010 v 16:04 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3


Mountain Jam

Letí mi to ve středu...

Old Post 14-04-2010 v 16:05 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 4

jo doufam ze ti to klapne kamo

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 14-04-2010 v 16:36 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Céčko
Nový Člen

Karma uživatele Céčko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Céčko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

Drzim pesti mestre ;-)

Proč chodit, když můžeš lítat?

Old Post 14-04-2010 v 18:09 PM
Céčko je offline   Profil uživatele Céčko   Find more posts by Céčko   Foto galerie člena Céčko   Click here to Send Céčko a Private Message   Add Céčko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6

Čest mestre... A karmu? :P

Letí mi to ve středu...

Old Post 14-04-2010 v 18:11 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Céčko
Nový Člen

Karma uživatele Céčko - 90% PěstitelskáKarma uživatele Céčko - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

pozitivni :-P ja neviiim..sem noob

Proč chodit, když můžeš lítat?

Old Post 14-04-2010 v 18:15 PM
Céčko je offline   Profil uživatele Céčko   Find more posts by Céčko   Foto galerie člena Céčko   Click here to Send Céčko a Private Message   Add Céčko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 8

To @jdam: taky doufám... poprvé to bylo dosti zklamání.

Letí mi to ve středu...

Old Post 14-04-2010 v 19:09 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maltan
Nový Člen

Karma uživatele Maltan - 90% PěstitelskáKarma uživatele Maltan - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9

Hodně štěstí ... koukám že tam máš nevyužité místo , zasaď ředkvičky :-))

Old Post 14-04-2010 v 19:43 PM
Maltan je offline   Profil uživatele Maltan   Find more posts by Maltan   Foto galerie člena Maltan   Click here to Send Maltan a Private Message   Add Maltan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 10

jo jo koukal jsem ale to byla podle me vina rezbare,nechapu jak kytka z rezu mohla mit koule.Njn ted us ti to doufam klapne budu drzet palce a sledovat tepeace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 14-04-2010 v 20:54 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 11

To Maltan: Dobrej nápad. Asi to fakt zkusím. Jestli máš nějakou zkušenost, tak sem s ní. Zejtra jdu pro semínka.

Letí mi to ve středu...

Old Post 14-04-2010 v 21:46 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maltan
Nový Člen

Karma uživatele Maltan - 90% PěstitelskáKarma uživatele Maltan - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 12

Jasně, zatím mi to klíčí (skouším to poprvé ,ale asi to v pohodě pude ) udělal jsem na to takovej malej pařeníček ,ted plánuju skusit ještě jahody :-) Zrovna ted začínám další kolo pěstění tak mám v growroomu místo ...

Old Post 14-04-2010 v 21:54 PM
Maltan je offline   Profil uživatele Maltan   Find more posts by Maltan   Foto galerie člena Maltan   Click here to Send Maltan a Private Message   Add Maltan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 13

Maltan: K+ Máš thread? Když tak mi pošli link, budu Tě sledovat Do čeho si to píchl? Nechce se mi to dávat zrovna do toho grow mixu...

Letí mi to ve středu...

Old Post 14-04-2010 v 21:56 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 14

Zdravím groweři... Vyskytl se dosti velkej "malej" problém... Svilušky ty kurvy mi napadly kyti. :-( Nemáte nějaký typ jak se jich rychle zbavit??? Dočetl sem se, že je zabije enormní zvýšení vlhkosti, tak sem dal zvlhčovačku na max a utlumil odtah... Každopádně vás prosím o rady. Každá rada drahá. Díkes

Letí mi to ve středu...

Old Post 18-04-2010 v 11:54 AM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 15

postrikat setrnym pripravkem na tuhle verbež...stoji okolo 50kč....nebo vyluh z tabaku........

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 18-04-2010 v 14:01 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 16

A nemáš náhodou jméno toho přípravku?

Letí mi to ve středu...

Old Post 18-04-2010 v 14:23 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1389090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív