Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5 ks Apolla - 400 W - hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

5 ks Apolla - 400 W - hlína Příspěvek č. 1






Přátelé,

letos v lednu jsem se rozhodl, že si konečně pořídím pěstírnu.
Osazenstvo bylo 5 ks Apolla;

Home box - 100x100x200cm;

Světlo - GIB Lighting Flower Spectre HPS;

Použitá použitá směs - Royalty Mix;

Hnojiva - Terra Grow, Terra Bloom, Green sensation, Enzymes, Roots.

Nutno dodat, že to byl můj první pokus, který tak trošku ze začátku provázely zmatky. Řízky musely být bohužel týden za oknem, ale nakonec se vzchopily, když jsem je dal pod lampu. Listy asi díky tomu chytly bílou plíseň, nicméně palice kvetly pěkně. 2 týdny jsem je měl na 18/6 cyklu a 7 týdnu 12/12. 6. týden už začaly hnědnout pestíky, takže i vzhledem k tý plísni nemělo cenu je dál nechávat pod světlem. Poslední dva týdny jsem proplachoval čistou vodou. PH zálivky jsem měřil a pomocí kyseliny ho upravoval na hodnotu 6.

Kytky po týdnu uschly tak jak je potřeba a finální váha byla něco kolem 100g. Jsem spokojenej, protože když to ubalím, tak se to dá hulit až do konce, nechce se mi to potom spát a je to dost aromatický.

Old Post 13-04-2010 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

tu zvlhčovačku tam máš jenom tak položenou nebo jsi ji používal i na květu?

Old Post 13-04-2010 v 15:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 3

No hlavne se snaž příšte využít víc prostor,když už jedeš tech 5ks tak to nech delší dobu na rustu a pořadne roztahuj.

400W na 1m2 by mela delat vyšší gramáž a určite si chceš pokuřovat tak,at ti to vyjde do další sklizne

Old Post 13-04-2010 v 15:49 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Díky za ohlasy . řezy jsem bral od growera Kajmann. Jinak tu zvlhčovačku jsem využíval i v době květu, ale ve 4.týdnu jsem ji odpojil, poněvadž i bez ní se tam vlhkost držela na 70%. Vím, že jsem to mohl nechat ještě déle na růstu. Do určitýho data budu muset ale vyklidit prostor a měl jsem obavy, že mi to nestihne dozrát, tak proto jsem to zkrátil o týden.

Naposledy upravil 14-04-2010 v 14:22 PM

Old Post 14-04-2010 v 14:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 5

Zdar. Hele priste se na zvlhcovacku v kvetu vybodni! Tak si koledujes o plisen. Vlhkost v kvetu by mela byt do 50%. Cim pozdejsi faze kvetu, tim mensi vlhkost.

Old Post 15-04-2010 v 04:37 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-06-2011 - SMBOG - 400 W HPS - Hlína - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9231740 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív