Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w moje prvni zkušenot
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 400w moje prvni zkušenot Příspěvek č. 1

Ahoj přidávám první fotky a něco o svoji malí pěstírně,kterou jsem si vybudoval v kumbále uvnitř bytu.

400 W Philips HPI-T - metalhalogenová výbojka na růst
400 W Philips Son-T Pia Plus vysokotlaká sodíkové výbojka na květ
předřadník UAL-Cecla 400W,elektronický s filtrem
odvod vzduchu 2 x Ventilátor 125VKO 185m3h
přívod vzduchu 3 x ventilátor s pc
cirkulační ventilátor obyč koupen v elektru průměr 30 cm
2 x filtrace po domácky vyrobeny podle jednoho z návodu z Groweru a jsem sni velice spokojený uvidíme až kytí budou dozrávat
zvlhčovač ML-015 Mlhovací přístroj s ovládáním pro vypnutí led diod a zvýšení intenzity mlhy
9 x kytí NYCD

Je to můj první grow,který beru jako zkušební,ale bude se snažit jet naplno a díky groweru získat nejvíc info a mít bohatou sklizeň.
Řízky jsem sehnal od jednoho člena z groweru a musím ho pochválit i když byli menší komplikace,ale on je vyřešil super nabídkou.
Přidávám pár fotek a průběžně budu přidávat další.

První fotka když jsem je přivezl a druhá fotka po týdnu růstu aby se dobře zakořenily a přepnul na květ.Zbytek fotek ukázka jak jsem vyřešil pěstírnu a zabudoval jsem ji do kumbálu. Zatím je vše v pořádku teplota se drží na 28 stupňů a vlhkost kolísá na růstu mezi 60% až 70%. Přepnul jsem na květ takže vlhkost stáhnu na 40% a doufám že se bude pohybovat mezi 40% až 50%.

Old Post 09-04-2010 v 20:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

pokud mas dobrou cirkulaci vzduchu, nevadi i 60%. hlavne to nehrkni hned ale snaz se pomaleji zmensovat vlhkost. na pritah si vystacis s pasivnim, klidne ty pc vetraky muzes dat pryc a nechat diry. zalezi na tobe. odtah tlaci vzduch pryc, takze logicky se sam taha do skrine novy.

Old Post 10-04-2010 v 15:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: 400w moje prvni zkušenot Příspěvek č. 3






citace:
Původní příspěvek od sajfi
Ahoj přidávám první fotky a něco o svoji malí pěstírně,kterou jsem si vybudoval v kumbále uvnitř bytu.

400 W Philips HPI-T - metalhalogenová výbojka na růst
400 W Philips Son-T Pia Plus vysokotlaká sodíkové výbojka na květ
předřadník UAL-Cecla 400W,elektronický s filtrem
odvod vzduchu 2 x Ventilátor 125VKO 185m3h
přívod vzduchu 3 x ventilátor s pc
cirkulační ventilátor obyč koupen v elektru průměr 30 cm
2 x filtrace po domácky vyrobeny podle jednoho z návodu z Groweru a jsem sni velice spokojený uvidíme až kytí budou dozrávat
zvlhčovač ML-015 Mlhovací přístroj s ovládáním pro vypnutí led diod a zvýšení intenzity mlhy
9 x kytí NYCD

Je to můj první grow,který beru jako zkušební,ale bude se snažit jet naplno a díky groweru získat nejvíc info a mít bohatou sklizeň.
Řízky jsem sehnal od jednoho člena z groweru a musím ho pochválit i když byli menší komplikace,ale on je vyřešil super nabídkou.
Přidávám pár fotek a průběžně budu přidávat další.

První fotka když jsem je přivezl a druhá fotka po týdnu růstu aby se dobře zakořenily a přepnul na květ.Zbytek fotek ukázka jak jsem vyřešil pěstírnu a zabudoval jsem ji do kumbálu. Zatím je vše v pořádku teplota se drží na 28 stupňů a vlhkost kolísá na růstu mezi 60% až 70%. Přepnul jsem na květ takže vlhkost stáhnu na 40% a doufám že se bude pohybovat mezi 40% až 50%.

Old Post 10-04-2010 v 18:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

ty větráčky s pc jsou tam taky i trošku kvůli chlazení...ze začátku jsem je měl vypnutý a teplotu jsem měl o jeden stupeň víc a jakmile jsem je zapojil šla teplota na 28 stupňů,ale nevím jestli by teplota 29 stupňů byla tak veliký problém.

Old Post 10-04-2010 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 5

Cus sajfi ,29 je na hrane ,ale jste jeto v klidu ,ty pc vetráčky tak klido nech když nicemu nevadej a jak řikáš pomahaj ti s chlazenim ...jinak jak mas vysoko lampu nad kytkama ??? ..zda se mi žeji mas zbytečně moc nahoře ,ale možna že foto klame ...jinak budu sledovat pic a at to roste ...

Old Post 11-04-2010 v 07:07 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

čau hrnku, lampu mám cca 45 cm nad kytí. Podle článků na groweru je to optimální nebo myslíš,že bych ji měl dát níž.

Old Post 11-04-2010 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 7

no měl bys ji mit tak vysoko abys nespalil kytky ,dej mezi lampu a vrcholu kytek ruku a musis cejtit takovi příjemny teplo ,jako od slunička...
ono kdyz to mas pak moc vysoko tak se ti pak i kytky tahnou za svetlem a sou takovi žižaly..

Naposledy upravil Hrnek 11-04-2010 v 17:58 PM

Old Post 11-04-2010 v 16:49 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

hele mas tam dva ventasy na odtah s 180m3h. vzdyt to musi uchladit jedno ctyrkilo. zapremyslel bych nad efektivnejsi cirkulaci vzduchu. treba od jednoho ventasu na odtah hodit rouru ke stinitku at jeden ventas taha vzduch primo od vybojky a druhy vyfukuje teply vzduch z celeho prostoru.

Old Post 11-04-2010 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

RE:kus hoven,jj taky jsem nad tím přemýšlel,ale prozatím to neřeším,protože se teplota drží na 28 stupních a to je dobrý a nevím jak by to bylo kdy bych to změnil aby mi nešla teplota níž a to bych nechtěl jsem spokojenej s 28...

Old Post 11-04-2010 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

RE:Hrnek,jj to jsem zkusil a teplota je příjemná jako od sluníčka v létě...

Old Post 12-04-2010 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

po 5 dnech květu začal NYCD pěkně vonět a to je nazačátku...

Old Post 14-04-2010 v 07:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12


:-)

Old Post 14-04-2010 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Zdravím,tak i dnes vše v pořádku den/noc 28/22 stupňů,vlhkost den/noc 50/40%.Kytičkám se vede a každý den jsou vidět změny.Za 15 dní jsem dal dvě zálivky s hnojkama Plagron Terra Grow namícháno na 5l/15ml. Jinak zalévám odstátou vodou. Příští týden začnu používat hnojky na květ Hesi Bloom complex a doplněk Hesi fosfor plus. Budu rád za Vaše názory jestli je to dobrá kombinace a jestli neva,že použiji na květ jinou značku hnojiv než na růst. Jo a ještě jsem zapomněl na dvou listech se mi udělali na okraji dvě díry 0,5 cm a okraje jsou uschlé a zakroucené směrem nahoru. Dík za rady a mějte se fajnově a ať to všem dobře kvete.......

Old Post 15-04-2010 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 14

cau sajfi hele určo nevadí změna značky na květ Hesi je dobrá volba a jeste bych ti doporučil enzymy....pročistí substrát od přebytečnejch solí z hnojení ,rozloží odumřelé kořínky která ta kytka zase zužitkuje a v neposlední řade zvyšuje odolnost kytky no prostě ti pročistí substrát..
a jak píšeš s temi listy muže to byt přehnojením ,nebo špatná PH ... skus sem hodit nejakou fotku ..
zatim a at to roste

Old Post 16-04-2010 v 13:38 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15





Čauves lidi,tak po 7 dnech květu přidávám nové fotky a omlouvám se za kvalitu foceno telefonem. Kytičkám se prozatím vede a doufám že to vydrží až do konce květu....

Old Post 18-04-2010 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

čekám na Vaše názory a rady od zkušených pěstitelů co je špatně nebo jestli je vývin mích kytí dobrý. Jinak je vše pořád stejný teplota den/noc 28/22 a vlhkost se trošku zmírnila den/noc 45%/30%.

Old Post 19-04-2010 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-12-2019 - Prvni led zkusenost - 32 odpovědí
25-05-2010 - 400w moje prvni zkušenot in door - 427 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2506340 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív