Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » MazÁrek A PolÁrka:-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

MazÁrek A PolÁrka:-) Příspěvek č. 1




...ZDRAVÍM PŘÁTELE DOBRÉHO KOUŘE...:-)
...Tak tentokrát Mazar a Polar light
15. den 18/6
Podmínky ideální-jak jinak taky, že?...29 stupňů, 85 % vlhkost......
Včera papaly poprvé TNT, Root, Supervit....zbytky po Buddhách:-)
+ CROPENÍ
Přemýšlím o Atami....teda jenom nad květovou složkou, příjde mi zbytečný nebo ne tak důležitý hnojení při růstu, proto dorosteme s Hesi a bloombasticky vykveteme s B´cuzzem.....
Fotky zatím jen z telefonu....ale budou lepčejší, až bude více co fotit...

1...:-)...pro každého 5:-)
2...POLÁRKA
3...MAZAR

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Naposledy upravil Kadrolinka 07-04-2010 v 21:34 PM

Old Post 07-04-2010 v 21:11 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 2

...JEŠTĚ MUSÍM VYCHVÁLIT DANIELKU:-)
...to je tajná šifra...
Fakt se Ti povedly....Polárka je odspodu už rovnou roztrojená, i víc, má normálně klouby v místě kde vyrůstají větvičky....stromeček:-)
A Mazárek? To je miláček....radost pohledět....
JÁ TI MUCHAS GRACIAS fešando:-).....fakt:-)

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 07-04-2010 v 21:40 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 3

ty prosímtě příště skus ty květníky naplnit po okraj . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 08-04-2010 v 15:15 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 4

....naplním...cca do týdne, jen co jim oholím spodní větvičky zbytečný... Byla jsem líná přesazovat postupně, tak jsem to chtěla ošidit takhle:-)
Myslela jsem, že by jim byl ten velikej květináč plnej až po okraj byl až dost....že je lepší postupně.....

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 08-04-2010 v 16:32 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Zdar.

No Bcuzzy co vím nemaj čistě květovou /bloom/ složku,dávaj to jako A+B a to se míchá v určitém poměru v závislosti na stáří kytky.
Takže se obávám,že jenom složka B nebude stačit.

Jediné doplnění zeminy připadá v úvahu podsypání,páč zasypáním stonku už ničemu nepomůžeš.
A věř že je to škoda,šel by vidět rozdíl,litr a půl země na víc a by člověk nevěřil,jak větší bal udělá i větší salamos.Sám to vidím u sebe a stejnou pičovinu jsem udělal i minule,no letos jsem přikoupil víc plagronky a stejně mi to nějak slehlo ve třech květnících...

Jinak sleduju,že nezahálíš,na mazárku si chceš pošmáknout?
Polárka vypadá zajímavě,jsem zvědav jak bude vypadat kytice.

Přeji úspěšnou cestu k dobrému kouři

pic

Old Post 08-04-2010 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 6

...myslím, že mají:-)...B´cuzz Ata Terra Max...měla by to být složka pro fázi květu, samozřejmě, že zjistím u hlav moudřejších jestli přidávat PK-čko, či fosfor.....ale do květu máme ještě tak 2 týdny počítám.....
..s tou hlínou...napsala jsem to tak, že bych měla sypat nahoru...ale myslela jsem to tak, že až se budu s..t s ořezáváním větviček rovnou pořeším tu hlínu. Je mi jasný, že dspodu, bo vím, že stonkům bude čerstvá hlína k ničemu a kořeny rostou dolů a ne nahoru:-).....a princip přesazování do větších je o tom, že přidáš hlínu kořenům. Stejně už padlo 70 l grow-mixu. Počítám, že tak 30l si ještě dají.
Učím se rychle:-)
A máš recht....na Mazárka se vyloženě těším........hm, už abyto tu vonělo:-)
Jináč děkuju. Jsi taková moje víla ochranářka:-)

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 09-04-2010 v 13:40 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 7

...jé a Tvůj příspěvek pro mě je 777-EJ!!!! WOW:-)
A můj pro Tebe 99-EJ!!! ZNAMENÍ:-)

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 09-04-2010 v 13:42 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2011 - matky a rizky:-) - 57 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1414820 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív