Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Pi Rack
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
rastafara87
Nový Člen

Karma uživatele rastafara87 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 28  

Obecné Pi Rack Příspěvek č. 1





Zdravim,
nalezl jsem na internetu tento pěstební systém. je to osvíceno 3x 600w, automatická zálivka. mě by zajímal reálný výnos při plném obsazení systému. Kapacita 350 květin Nejlepší kdyby měl někdo třeba zkušenosti s tímto nebo jim podobným systémům. Budu rád když se o ně podělíte. jinak podobné téma jsem tu nenalezl. Květináče systému mají oběm 3,5l. Já bych vyděl MINIMÁLNÍ výnos 350x min. 10g = 3,5kg. Ale zase při svítivosti 1800w se mi to zdá nereálný, ale zase světlo je tu maximálně využito.

Old Post 16-09-2007 v 16:13 PM
rastafara87 je offline   Profil uživatele rastafara87   Find more posts by rastafara87   Foto galerie člena rastafara87   Click here to Send rastafara87 a Private Message   Add rastafara87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Jo taky sme na to s borcema koukali a dost sme z toho nemohli, takovej sen každýho pěstitele. Myslíš že tady někdo bude mít zkušenosti s takovým extrémem? Já myslím že ne, ale...?
Ale byla by dobrá půjčka pár mega, najít volnou halu, koupit několik tědlech stavebnic a jet ve velkým

Old Post 24-09-2007 v 12:16 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafara87
Nový Člen

Karma uživatele rastafara87 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

jo to by fakt špatný nebylo nemyslím si že by tu někdo mohl s tímhle mít nějaký zkušenosti Mě spíše než zkušenosti členů zajímají jejich teoretické předpoklady výnosu takového zařízení

Old Post 25-09-2007 v 16:36 PM
rastafara87 je offline   Profil uživatele rastafara87   Find more posts by rastafara87   Foto galerie člena rastafara87   Click here to Send rastafara87 a Private Message   Add rastafara87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekyll
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4

výnos sice neznám ,ale vím že ti to šikovný řemeslník udělá za pětinovou cenu, oproti 100 000 které to stojí v growshopech. http://www.growshop-ostrava.com/produkty.php?id_kat=1

Old Post 22-10-2007 v 21:39 PM
Jekyll je offline   Profil uživatele Jekyll   Find more posts by Jekyll   Foto galerie člena Jekyll   Click here to Send Jekyll a Private Message   Add Jekyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

No koukej já podobné téma nalezl http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26734
je to fakt pecka ale za sto táců = nereálné aspoň pro mě ale napadlo mě stvořit něco menšího řekněme 2x250w v cooltubě takový ty plastový trubky na odpad průměr asi 5cm . Prodávaj se různý odbočky pod různejma úhlama takže to nějak zpachtit do kruhu pod to ňákou nádobu, čepadlo a PI RACK made home je na světě .
Uvidímě časem to třeba stvořim .

Old Post 23-10-2007 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Jekyll
výnos sice neznám ,ale vím že ti to šikovný řemeslník udělá za pětinovou cenu, oproti 100 000 které to stojí v growshopech. http://www.growshop-ostrava.com/produkty.php?id_kat=1


pokud si to pro to zajedes stoji to 30tis...bez osvetleni,vzduchovani atd. jinak zalezi jake osvetleni k tomu chces ....zda 4x4k ci 3x6...a nejlepsi je asi 4x6k.jinak cela sada postovne stoji asi kolem 200EUR DPP ci DHL ...pac celkove i kdyz je to hlinik vazi to kolem 25kg..ci mozna i 35 kg...proto je postovne drahe..... jelikoz mas 4baliky .... dva baliky jsou kvetinace zbytek je konstrukce... pouzivaji gardeny trisky a rozvody ..hlinik...jako da se to udelat homemamde asi tak za 1/3 ceny ....bez svetel a cerpadla....


ale az nekdo se pochlubi tu arenou ci Pijem...uvidime...

takze maximalni cena kolem 40-80tis jeste te k tomu daji hnojky,svetla,substrat a navody....a nahuleji jak dogy pokud jim padnes do oka...

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Naposledy upravil hlavolampolska 08-03-2010 v 18:15 PM

Old Post 08-03-2010 v 17:50 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5460730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív