Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250MH/600HPS - Masterkush, Orange Bud, Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

250MH/600HPS - Masterkush, Orange Bud, Mazar Příspěvek č. 1






Zdravím širokou pěstitelskou veřejnost, po dlouhé době jsem se rozhodl něco si vypěstovat, a jelikož mám neomezený (snad vydrží) přístup k internetu, tak jsem se rozhodl přispět taky svojí troškou do mlýna.
Vybavení bude: -na růst 250 W Phillips Master HPI-T a pak 600W Phillips Sont t Pia Green power+ předřadníky, stykač zatím nemám, dokoupím
-ventilace Ruck RK 160L (740 m/h+ regulátor + tlumič hluku+ lehce zaboxovaný v kartónové krabici vycpané mineralní vatou, v květu bude nainstalován filtr Carbon Active Mini 650 m/h
- kytky budou bydlet v Darkroomu 120x120x200
- na výživu jsem vybral výrobky od Canny( snad to bude stát za to) + kyseliny, hydroxid
- na kontrolu vody EC metr Adwa, Ph metr Essential ( Ph Adwa nejel tak jak měl)
- substrát Canna Professional
-genetika regular seeds po deseti od Dutch Passion- Mazar, Orange Bud, Masterkush
více z fotek, snad je tu dám napoprvé

Old Post 31-03-2010 v 21:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


takže, semínka byla dána klíčit v pátek 26. 3 do nedělě pukly z 30 semen 30, v uterý 30.3. byly všechny venku, foto z dneška

Old Post 31-03-2010 v 22:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3






samozřejmě sem toho hodně zapomněl takže se ptejte, mile rád odpovím

Old Post 31-03-2010 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4



jinak na těch fotkách to nejde poznat, hnojiva mám od canny:Bio Vega(růst), Bio Flores(květ), Bio Rhozotonic, Cannanzym, PK 13/14, Bio Boost, a Boost accelerator.
Jinak ze začátku jsem měl zásadité Ph vody, Ph metr Adwa co jsem měl, si ze mě dělal prdel ,tak jsem ho vyměnil za Essentials a vše už je v pořádku: PH 6,0, EC0 0,6.
Samozřejmě jsem zapoměl na zvhlčovačku SPS808, měl jsem ještě jednu Huyndai HUM 231, asi, ta vydržela všeho všudy jeden týden.
Tak to asi zatím vše + fotky nějaké té techniky.

Old Post 01-04-2010 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5




tak přidávám malej edit. zvhlčovačka hum se ukázala jako velice náladový přístroj, protože se zase rozjela, už tak po třetí, takže nakonec jede, tím pádem je vlhkost kolem optimálních 80%, což semenáčkům jenom prospěje.

Old Post 01-04-2010 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 6

Čau..tu zvlhcovacku mam taky (huyndai)a zatim šlape na plne gule... Tak snad to vydrzi..vyděsil jsi me :O

Old Post 01-04-2010 v 16:39 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

neboj, pokud se k ní chováš jak máš, tak něco vydrží

Old Post 01-04-2010 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

zdravíčko , tak bohužel foťák budu zas mít, až tak zítra nebo pozítří. Kytičkám se daří, ty dvě zvhlčovačky jsou na ten prostor akorát, aby tam bylo jak v deštném pralese, občas mi to sice nějaký průvan srazí na těch 70 % vlhkosti, někdy i na těch 60 něco, ale níž už to ani není možné. Teplota max byla 26°, trvale je tam kolem 23°.
Jenom pro upřesnění - plánuji zhruba za tři týdny přepnout, abych vybral samce, pak bych zbylé samičky nechal porůst pár týdnů aby se rozkošatili a vyplnili plochu a pak natrvalo přepnu, co vy na to, zatím mě nic lepšího nenapadlo, aby z těch 30 nakonec byla tak půlka pořádnejch holek. počítám samozřejmě s velkými rozdíly mezi jednotlivými odrůdami a phenotypy, na což se i celkem těším zatím zdar.

Old Post 03-04-2010 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yamato-horu
Nový Člen

Karma uživatele yamato-horu - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 9

Taky se tesim aspon to budes mit pestry kterej model ma jaky barvy kvetniku?

Old Post 04-04-2010 v 10:21 AM
yamato-horu je offline   Profil uživatele yamato-horu   Find more posts by yamato-horu   Foto galerie člena yamato-horu   Click here to Send yamato-horu a Private Message   Add yamato-horu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

No jelikož je barev nepoměr, tak přesně to nemám, ale snažil jsem se aby většina byla ve stejné barvě: tmavě hnědé plus jeden světle hnědý jsou Mazaři, zbytek světle hnědých a dva velké tmavé Orange Bud, zbytek je Masterkush.
Na všech květináčkách mám vyryté značky, takže přehled i bez barev

Old Post 04-04-2010 v 19:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11






no a slíbené foto

Old Post 05-04-2010 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12



Jak vidíte, o něco nám povyjeli.
Vlhkost kolísá pořád stejně mezi 70- 80 %, Ph vody 6.0
Dávám ještě foto jedné největší(ho) OB, a jeden nejmenší, nejpěknější Mazar + ještě fotka stínítka

Old Post 05-04-2010 v 20:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

hadam ti pojde dobre ten Mazar. Ja som ho mal feminizovany, posledne dva growy a bola to riadna slabota..fakt bieda..
Co je dobre od DP tak to je Jorge's Diamonds.!

Old Post 06-04-2010 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Zdar Jorge, uvidíme co z toho vyroste , s Mazarem už zkušenost mám, měl sem řízek od jednoho známého, a můžu říct že je to celkem citlivka na ,které se projeví kdejaká chybička, bohužel tento grow se odehrával v mých chudých studentských letech, takže dokumentace nulová, a vybavení velmi skromné(lampa 250, větrák, květináče, hnojky, rozprašovač, no a kytky, taková mučírnička) jak říkáš taková trávovitá chuť, skoro venek, ale pak jsem ochutnal dobře vypěstovaný kousek od matkaře, a peklo.
Jinak souběžně s ní jel Masterkush, bohužel to nevím jistě, ale ten se držel zuby nechty, bůhví co to bylo. Opravdu odolná rostlina. Tak zkouším originál
A Orange Bud mám poprvé. Nechám se překvapit.

Old Post 06-04-2010 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15






Tak je tu zase pár fotek.

Na některých jsou trochu zvlněné listy, je to asi kvůli zásadité vodě, protože jsem je párkrát zalil vodou aniž bych změřil Ph. Dneska jsem měřil, a byla 7.2, a to ji mám v zakrytém 15l kýblu, takže jsem snižoval, na Ec skoro žádný rozdíl, tedy pro příště už vím. Možná to bude ze zvhlčovačky, tam dávám jen odstátou.
Jináč děti už maj skoro druhej týden, předevčírem většina přesazena, bohužel jsem podcenil klíčivost, takže na zbytek ještě nádoby nemám, ale nějakou petku snad najdu a dnes byla aplikována malá dávka bio-rhizotonicu(2ml na 1.5 l vody. Ph 6.2, Ec jsem zapoměl změřit)

Old Post 09-04-2010 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16






Čau, tak opět nové fotky.

Old Post 13-04-2010 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9161920 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív