Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak si regulovat výšku rostlinek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Jak si regulovat výšku rostlinek? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growers!! Měl bych takovou otázečku která mi nedá spát a ani po dlouhém hledání jsem ji nevyřešil. Zajímalo by mě jestli jde nějak regulovat výška kytek pod sodíkem. Myslíte že kytka roste rychleji přímo pod světlem nebo někde v rohu či boku boxu? Nemyslím zaštipováním. Říkal jsem si že pod světlem se spíše zpevní ale ty na boku rostou rychleji, protože jdou za světlem. Myslíte že by to tak mohlo být nebo půjdou nahoru přímo pod světlem rychleji? Vždycky mám problém s tím že některé kytí vyjedou rychleji a jsou o dost vyšší než jiné. Díky za rady Peace

Old Post 19-03-2010 v 01:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 2

No já sem indoorový začátečník tak newim jistě ale podle mě hlavně záleží na tom jak máš vysoko lampu (čím víše tim se kytky táhnou za světlem). Tet jedu svuj 1. in a zatim jsou všechny stejně vysoký ale jsou eště mladý uvidim až budou starší a dám vedět který se tahnou víc jestli ta uprostřed nebo na kraji. Zdar = D

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 19-03-2010 v 08:24 AM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 3

Ono to není jen svetlem,každej řezan nezakoření ve stejne čas a taky každej řezan nekoření dobře.To se všechno potom projeví na trochu rozdílné výšce.Regulovat to jde trocha zaštípem.Taky je dobry ty vyšší házet na stranu boxu at nestíní...

Nejlíp se to vyřeší tak,že se vezme víc kousků a do bedny se hodí jen ty nejpodobnejší co nejlíp jedou.Žadnej extra trip na to proste není...

Old Post 19-03-2010 v 08:27 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 4

no a já bych jen přidal doporučení držet si ve skříni jen jednu odrůdu

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 19-03-2010 v 09:09 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Tak jo, díky moc za rady kluci. S tou odrůdou je to myslím dobrej nápad, ale zase rád testuji a proto tam dám každý kolo aspoň 2 druhy zaštipování je taky dobrá věc, ale jak mám přeplý na květ, tak už přestanu zaštipovat a pak mi vždycky z 12 kytek třeba 3 vyletí strašně nahoru a vytahujou se před těma menšíma, potvory jedny

Old Post 19-03-2010 v 12:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7188880 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív