Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 17




14 dní 18/6 - stále 250W metla, přesazeno.

No čoveče, pozdě

Holky sem teda naházel do 15cm květníků + sem dokopil 6 kulatejch průměru 16,5cm.

Bohužel sem ale tele a jednu rostlinku, teda spíš její bal sem dost poškodil snad se holka zmátoří

Tak tady sou nějaké fotky

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 29-03-2010 v 09:07 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 18





20 den 6/18 - Stínidlo + 600W HPS - spáleno 136kwh

Zdravím všechny zdejší občany

Tak sem tu s dalsím fotoupdatem a nějakejma změnama.

K dnešnímu dni sem konečně prohodil 250W metlu za 600W sodík od GIB a rozdíl ? ohromný 250W je prostě bludička, zajímavé je že mě to nikdy nepřišlo
Změna už byla nutná .. možná sem mohl i trochu dřív, některé níž posazené větve se dost vytáhly .. na druhou sranu aspoň nezakrněly a teď si hezky rostou ve stejné úrovni jako vrcholky.
(Případné dotazy proč sodík a né MH600W .. je to jednoduché metlu nemám )

Další změna je větší stínidlo, zatím sem jen sešrouboval 2 velká hobby, a udělal tak obří deštník, bohužel sem je už nestihl vytvarovat do vlaštovky .. zhasla mě lampa.
Pokud by se ale tenhle tvar osvědčil .. nechám to tak .. jen se trochu bojím že nejvíce osvětlen bude právě prostředek a né široká plocha.

No a dotřetice sem konečně zavěsil filtr i s věnťasem ke stropu

S výměou výbojky se rapidně změnily i teploty
Teplota pod lampou 24-27°C
Teplota u vrchu boxu 22°C
Vlhkost v dost poletuje podle počasí .. ale pod 60% nejdu max pak kolem 80%


Jinak nemůžu si pomoct .. ale přídou mě holky menší než u ostatních členů, možná to jen mate fotkama co tu prohlížím.
Nejmenší rostlinka má kolem 15cm největší pak skoro 25cm.
No snad mě to ten prostor pak zaplní.


Jinak v plánu jest:

- Dnes nebo zítra zalít a konečně přidat plnou dávku alga grow (prozatím sem jel 50%)
- Asi sehnat nějakej sonoflex .. ventilace není moc hlučná .. ale přeci jen to slyšet je ..
- Pokud se holky nějak rozjedou .. mám nachystané kolínka .. ale zatím to není potřeba, nebo se pletu ?
- No a za cca týden (30 dní na růstu) přepnutí .. ale ještě se uvidí jak budou holky vypadat


Tak, těším se na reakce a posílám něco pro potěchu oka.

Zdraví Lampa

Edit:
Lidi, ještě mě napadlo, co by mohlo způsobovat že 2 rostliny se ubec nekošatí, spíš nabírají na síle stonků a větve jim rostou "topolovitě" vzhůru ? pro porovnání sem nahodil fotku košaté a pak i topolovité.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Naposledy upravil Lampa 04-04-2010 v 18:09 PM

Old Post 04-04-2010 v 15:40 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 19




27 dní 18/6 - Přesazeno, zkolínkováno, rozmístěno a možná i přepnuto

Zdravím všechny přátele zeleného pěstování

tak je tu další týden a stím spojený fotoreport jak se holkám vede.

Za tento týden proběhlo několik změn:

1 - Ve čtvrtek dostaly holky školící kůru pomocí kolínek, padlo jich něuvěřitelných 80 a další by ještě vpohodě snesly bohužel nemám.

2 - Včera Sem holky našupal konečně do velkých květináčů (20x20x20) už se nedaly udržet .. zalívat sem musel každé dva dny.

3 - No a do třetice, holky se hezky rozjely, dopuju je fest hnojkama .. to sebou neslo totální rozložení květníků po celé ploše
Zbohem tedy židličko, vysedávat budu muset před boxem

Tak to je asi tak vše co se odehrálo.

Chci se jen zeptat zkušenějších, je už správná doba na přepnutí ?
Dnes je to 27 dní co si holky rostou a až se tahle masa rozjede .. bude ztoho totalbush

No jinak nakonec slíbené fotky (ikdyž zatím není moc co fotit.

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Naposledy upravil Lampa 11-04-2010 v 15:39 PM

Old Post 11-04-2010 v 15:29 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 20





7. den růstu - 298 kwh

Zdravím přátelé

Tak přináším nějaké to info a foto jak se holkám daří.

Holky sem přepnul minulou neděli, původně sem plánoval přepnutí na středu. Naštěstí sem tak neudělal protože holky neuvěřitelně vystřelily

Naštěstí už skončil týden dešťů a mlhy, v boxu se držela vlhkost kolem 95-99% už sem byl zoufalý. Po stěnách boxu stékaly kapky vody.

Počasí se umoudřilo - Teploty ve dne se drží od 20-26°C v noci je pak teplota 15-17°C bohužel zatím jí drží přímotop no a vlhkost se ochomejtá kolem 60% dost ale záleží jak je zrovna venku.

Holkám nalejvám 600ml vody každé 4 dny stím že každá druhá zálivka je obohacená 4ml/l plagron alga grow.
Hnojivo na květ nasadím až tento víkend.

Jinak krásně je vidět dosah výbojky, přímo pod ní sou patra cca 4cm od sebe. Na krajích boxu ale není problém patro po 8-10cm ale tak snad to bude ok.

No a teď ta nejdůležitější zpráva našli sme první chloupky na hambatejch místech .. bohužel sou slečny ještě mladistvé .. takže nebudeme žádné detailní foto šířit

Growu zdar, Lampa

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Naposledy upravil Lampa 19-04-2010 v 20:12 PM

Old Post 19-04-2010 v 14:56 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

hezké to máš a koukám jak vyskočily kwh po přepnutí slušný rozdíl....

Old Post 19-04-2010 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 22

Jo čoveče .. a to ty kwh ubec neseděj .. měl sem včera asi nějakou haluz asi nebo nevím.

Dnes sem dělal o autě a jen tak omrkl hodiny no a podle všeho sem skoro na 300kwh.
Jen nevím co sem to teda v tu neděli viděl.

Ono kolem 3kwh deně veme i ten přímotop (brával ale i 10 ).. ale tak aspoň mě tam jistí tu teplotu.

Pak až to pujde úpod kosu, spočítám jen spotřebu výbojky, možná ventilace .. přímotop vyškrtnu

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 19-04-2010 v 20:08 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

To já hodiny radši nehlídám,ale samozřejmě než jsem začal něco plánovat,tak jsem si to zhruba spočítal podle wataže výbojky 400W a všech potřebných věcí kolem toho mi to dá něco kolem 500W/h.Spočítal jsem hodiny za tři měsíce na růstu a květu vykrátil to 0,5 kw a měl bych se pohybovat někde mezi 2000 Kč až 2400 Kč za tři měsíce.Doufám,že jsem výpočet neposral a je správný abych se potom nechytal za hlavu až přijde účet za elektřinu. Jinak držím ti palce a budu sledovat tvůj pěst. Měj se fajn a určo se ještě ozvu. pampalá

Old Post 19-04-2010 v 21:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 24



15 dní už kveteme

Zdravím přátelé

Tak přináším něco málo do debaty
Holky už moc nerostou, nebo mě to aspoň nepříde.
Rostlinky nejsou ani moc vysoké, takže nebudu prostříhavat spodní větvičky.. snad se na nich ještě něco urodí

Jinak Venkovní teploty mě konečně těší, teploty se drží za světla okolo 27°C vnoci (přez den) pak okolo 15°C naštěstí s jen minimální nápomocí přímotopu. no a vlhkost klasicky kolísá jako hrom podle venkovního počasí, pod 50% se ale asi ještě dlouho nedostanu.

No a co je nového ?

- Tak třeba sem holkám pořídil konečně podmisky, pytlíky se bohužel prodíraly.
- Jako další krok sem se pustil do stavby Automatické závlahy ala Drip .. s rostlinama se nedá moc hýbat a hlavně to zabere moc času, tohle mě to dost usnadní.


A jak že ten drip vypadá ?

Jedná se o kus trubky, navrtané díry a do nch vsazené hadičky na vzduchování rybiček. sakumprdum to vyšlo na 300,-
Hadice sou dlouhé 1,5m a je jich 20.

Ještě čekám na čerpadlo a pak hurá na otestování. Už mě to neba zalejvat růčo .. každá holka si veme půllitr na 3 dny a to určitě není ještě konečná "spotřeba"

Tak a tady nějaké to foto (snaha o makro .. ale nějak mě to nejde .. asi sem levej)

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 27-04-2010 v 14:48 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 25





21. den květu - už to krásně voní

Zdravím zdejší osazenstvo.

Jako každý týden přináším nedělní update fotek a nějaké to povídání jak se holkám vede.

Holky už skoro nerostou, oto víc ale narůstají kýžená kvítka
Nafotil sem tedy i nějaké etailnější foto hambatých chloupků.

Teploty se taky ustálily na parádních hodnotách.. Svetlo max 28°C noc pak kolem 17°C stím že přímotop sebere deně necelou půlkilovatu .. takže paráda.
Vlhkost mě ale trápí, stále 60-70% bohužel zatím si nemůžu dovolit vyfukovat ventilaci ven z místnosti .. sem rád že držím rozumnou teplotu.

Drip se nakonec nekoná bohužel se můj bastl projevil jako nespolehlivý .. dávkoval každé rostlině jinak .. přitom správný rodič by se měl o všechny svoje ratolesti postarat stejnym dílem.
- Nakonec tedy padlo na jiné řešení, podmisky sem provrtal a pospojoval hadicí .. stačí tedy zalít jeden květináč a ono se to dostane všude.

Jinak hnojky klasika, na 1,5l lahev dám 5ml alga bloom a to každou druhou zálivku.

Tak a to je asi vše, jinak uvítám jakoukoliv připomínku piště, nadávejte nebo i chvalte



PS: doporučuju předposlední foto zvětšit ta zelená je dokonalá

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 04-05-2010 v 15:30 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 26






28.dní květu - 486 kwh

Zdravím lidičky, dnes povídání ošidím a zaměřím se spíš na rady.

Přidávám fotku spodních listu, sou jakoby ohlé do kánoe a já ubec nevím proč teploty,vláhu i živiny snad držím vnormách neví někdo oč jde ?

Jinak dnes sem holkám trochu oholil listy co byly uplně dole. Některé byly stejně nažloutlé a po doteku samy upadly.

No a tady sou nějaké ty fotky jak to pokračuje (hezky se nafukujou )

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 09-05-2010 v 20:57 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 27




35.dní květu - 550kwh

Zdravím kolegové

Tak týden se zase s týdnem sešel a já nafotil nějaké to foto.

V setupu se nic moc nezměnilo, jen sem začal pociťovat nedostatek hnojiv a to sem si říkal že ten půllitr mě musí stačit.

Tento týden sem na slečny bohužel trochu zapoměl a maličko mě poschly .. vše ale spravila dávka H2O spolu s krmivem

Teploty držím na 17°C za tmy a pod 30 za světla (jen dnes nevím proč mě teploměr ukázal 33 .. snad jen nějaká haluz a nebo špatně mířenej proud z přímotopu.
Horší je to ale s vlhkostí .. za světla vystoupne až k 80% za tmy je pak kolem 50 .. zvláštní, čekal bych že to bude naopak.

No snad se počasí umoudří a než paldy vytvrdnou bude venku svítit jako v létě.


Taky už se vyžešilo proč sou 2 rostlinky uplně jiné .. mám tam dva budhisty takže první koštování a zabijačka bude o něco dřív.

No a to je z týdeního growportu asi vše naviděnou za týden

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Naposledy upravil Lampa 17-05-2010 v 14:59 PM

Old Post 16-05-2010 v 18:44 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 28




45. dní květu - Už nám hnědne budha

Zdravím přátelé.

Tak sem tu s dalším, bohužel trochu opožděným reportem.

Od minule sem dokoupil jeden ventilátor pro ofuk rostlinek, jde o značku solac s průměrem27cm, krásně ofukuje celou plochu díky natáčení.
Bohužel při jeho instalaci sem ho nejdříve zkusil dát nešťastně na sloupec květináčů (spadl a zlomil mě jednu hlavní haluz )
Nakonec sem ho zavěsil za strop na dráty a vše už funguje jak má.

O teplotách se ani rozepisovat nebudu, držím je hezky v normách a pokud se náhodou venku ochladí, přitopí jim přímotop.
Horší je to ale stále s vlhkostí, není problém se vyšplhat k 80% holky už kvetou v plném proudu a tak se stále víc obávám plísně ...

Proto taky nové opatření, výkon TD sem zvedl na druhý stupeň.



Jinak trochu z druhého soudku, dva náhodní budhové nám začli hezky hnědout, včera tedy dostaly poslední dávku hnojiv. Zanedlouho tedy bude první kosa

Jinak Ed Rosenthal nám začal narůstat, kolega co unás byl na návštěvě byl spokojený
Rosenthala budeme ale hnojit dál, Hnojení sem také trochu pozměnil.

Hnojím cca každý 3 den a to tak že na 10l kýbl vody dám 20ml alga bloom na každou zálivku. Holky si zatím nestěžují a nejeví známky přehnojení.

No a jinak nakonec nějaké ty fotky, bohužel sem docela patlal takže fotky nejsou takové jako bych si představoval.
(bez blesku sou tmavé, s bleskem zase přesvícené .. )
Ale pro představu budou určitě stačit

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 26-05-2010 v 12:10 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 29

zdravim pane

nechcem byt nejaky velky skeptik ani neprajem nic zle, ale na 600W HPS vybojku by som dal asi menej kvetiniek a nizsie vybojku..... na 45. den kvetu sa mi zdaju holciny dost hubene....(mozno by to chcelo foto s mierkou) pokial viem tak na budhovy je kvet nanajvis 65. dni, dlhsie by som ho nedrzal.....

inak thread pekny a rastlinky vyzeraju k svetu....

tak nech sa dari aj nadalej

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Old Post 27-05-2010 v 03:52 AM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 30

Zdravím tě

No myslím si to samé rostlinek sem dal mnoho,jenže z minulého kola kdy sem jel AK 47 sem zase prostor nevyužil .. bohužel není model jako model něco se větví víc a něco zase míň.
Třeba Budhů by se tam vešlo 20 jako nic.

Lampa je dost nízko, jen na focení jí vytahuju nahorů.

No a velikost paldiček příště sněčím blejsknu pro porovnání. Vliv na to možná mohly mět nízké teploty zezačátku jak někdo psal.
Nebo možná ještě oněco nakynou vto i dost doufám

No a nebo sem měl pořádně prošmikat spodky .. mám tam dost mikropaliček co třeba rostlinu vysílily.


Uvidí se za nějakej ten týden,přinejhorším mě velikost pald nahradí aspoň velká plocha.

Jinak sem rád že si napsal, už sem začínal smejšlet že si to tu píšu pro sebe

Jinak děkuju všem za K+ka

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 27-05-2010 v 05:29 AM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 31

vydrž pane...vždyť seš teprv za pulkou

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 27-05-2010 v 05:45 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampa
Stálý Člen

Karma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% PěstitelskáKarma uživatele Lampa - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 32

Neboj čoveče já sem dost trpělivej člověk
Ono stačí porovnat fotku z 35 a 45 dne .. rozdíl tam určitě je. Takže za 4 tejdny sklidím třeba bednu salámů

Víc než toho že to nevyroste se bojím jen plísně, na druhou stranu s takovouhle vlhkostí nemám obavy ze sviluch

Prvotina 100W Scrog - Lampoň

Lampův Vertical box (stavba) + varianty vertikálních pojezdů osvětlení

Lampa - 250/600W Street 150 - Ed Rosenthal Big Bud - Hlína

Lampa - Projekt Vertical knihovna 200-600W (ED,MJ,WW)

12x JH Vertikal trees 1000W

Old Post 27-05-2010 v 16:34 PM
Lampa je offline   Profil uživatele Lampa   Find more posts by Lampa   Foto galerie člena Lampa   Click here to Send Lampa a Private Message   Add Lampa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5674510 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív