Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Takže tady je můj první grow- in -400W - 9 kousků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Nápad Takže tady je můj první grow- in -400W - 9 kousků Příspěvek č. 1

Takže chtěl bych se s vámi podělit také o moje ratolesti..
Po pár dnech nevydařené vlhkosti a vyšší teploty jsem to zmáknul.
Jak už jsem napsal mam 400W- (flower spectre), skříň 95/95/180 přítah- 2 malé (2x42m3) dole, odtah asi 180m3 v horním rohu(to vše na jedno 12V adaptér), po čachrování s ofukem a nějakejma větrákama z garáže a možností zdroje jen 7,5V nedávalo smysl je tam mít a tak jsem si půjčil velkej stojanovej V., na pořešení vlhkosti jsem si musel půjčit na zvlhčovač (asi 800KČ) navíc dnes asi po 10ti dnech mě nebavilo sundavat pytlíčky s 9ti roštŤandama a rošŤákama, tak jsem pořešil igelit asi 20 čísel nad vršky a přilepil oboustrannou l. páskou po obvodu skříně. Zvlhčovač je samozřejmě také pod ní (odtah totiž většinu vlhka odtahoval)...

Výbava: zkouším Biobizz a mám: BB All mix
BB fish mix
BB Bloom
Phytamin
a ještě chci použít Adv. Hydr. micro mam ho tu asi 2 roky jen tak, ale nevim, jak a kdy s čim začít... Zatim jsem jim dal jen trochu ryb a pocákal Phytem no a nakonec - PK 13/14 .

Fotečky začnu posílat, až vyřešim, někoho s kabelem k phonu, nebo tak, ale budou snad .. no začal jsem řízkama cca 10cm a kytí už maj asi 20 a je jim zhruba 10 dní..

Kdyby se vám někomu chtělo a měl zkušenosti Bio bizzem, poraďte kdy začít hnojit all mix.. předem díky a zas někdy

Old Post 12-03-2010 v 12:26 PM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 2

co jedes za odrudu? a ty uchladis 400W se 180m3/h odtahem na 12V? tomu se mi snad ani nechce verit hele

Old Post 12-03-2010 v 13:26 PM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve
Stálý Člen

Karma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 3

čégo...no tahle těžko posoudit...ale to že to je napojený všechno na 12V no nevím nevím

Mám hnojení komplet Bio Bizz-tady doporučujou hnojit tak kolem 14 dne růstu co jsem tak četl....Ale kořenový substrát tam můžeš vpálit hned, dej tak 2ml/L jak udává i výrobce...Já osobně jsem to tam pálil hned od druhý zálivky=což odpovídá tak druhému týdnu růstu=Vše s mírou!! - spíš míň, jelikož all mix je docela už dost upravenej.
Ať se daří začím čůz

Old Post 12-03-2010 v 13:51 PM
Steve je offline   Profil uživatele Steve   Find more posts by Steve   Foto galerie člena Steve   Click here to Send Steve a Private Message   Add Steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piep town
Stálý Člen

Karma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% PěstitelskáKarma uživatele Piep town - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 4

PK 13/14 se dává až v době květu a dokonce se doporučuje až týden po přepnutí na 12/12. A ta vlhkost, no já nevim, ale nikdy jsem to nějak nehrotil. Vždycky jsem tam první tři týdny když jsem byl doma rozprašovačem roztříkl vodu na kytky a na stěny boxu. Ono se to odpaří rychle ale bohatě to stačilo.

Old Post 12-03-2010 v 14:49 PM
Piep town je offline   Profil uživatele Piep town   Find more posts by Piep town   Foto galerie člena Piep town   Click here to Send Piep town a Private Message   Add Piep town to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

Tak jedu Jacka H., Sage, Northern lights a další asi 3 pro mě neznámý modely.. řízkař se asi splet... no a teplotu už dávam, i když jsem měl ze začátku přes 30. pod výbojkou mam sklo, který trošku zadržuje teplo a foukam velkym stojanovym přímo na ní... Navíc mam vyplý topení, který je hned vedle a dokud neni horko, tak to bude oukej... jedu bez filtru ze stupaček rovnou ven.. Co se týče větrání.. objednal jsem si s www.ges.cz za pár stovek jak odtahovej tak malý co sajou dovnitř, jsou na 12V dělaný a utáhne je malej adaptérek ... Jojo hnojit pomalu začnínam a s tim PK vim, že až na pár tejdnů před sklizní... spíš mě zajímá, jestli můžu přimíchávat hnojení od Advanced Hydroponics (macro) k tomu BB... tak kdyby někdo měl názor, budu rád za každý info....
no a jinak jsem hrozně šŤastnej, že už je nemusim navlíkat do těch pytlíčků. ten igelit, co se používá na malování jsem tam dnes dal a je fakt šikovnej... vlhkost už mam asi 70 a odtah už nemůže vycucávat zvlhčovačku. Bere si pomalu škvírkama, posera

Old Post 12-03-2010 v 15:04 PM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
corleone
Stálý Člen

Karma uživatele corleone - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 6

AHOJA..NA JACKA POZOR...POCITAM ZE TI TO VSECHNO PO PREPNUTI PREROSTE.. JE TO HUSTA ODRUDA.. POCITEJ ZE PRVNICH 14 DNI PO PREPNUTI SE TI JEHO VELIKOST ZDVOJNASOBI...NEJAKE FOTO?? HODNE ZDARU

Old Post 12-03-2010 v 15:11 PM
corleone je offline   Profil uživatele corleone   Find more posts by corleone   Foto galerie člena corleone   Click here to Send corleone a Private Message   Add corleone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve
Stálý Člen

Karma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% PěstitelskáKarma uživatele Steve - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 7

Stím PK nemám zkušenosti.
Bacha na igeliťáky-špatný zkušensti....

Old Post 12-03-2010 v 18:57 PM
Steve je offline   Profil uživatele Steve   Find more posts by Steve   Foto galerie člena Steve   Click here to Send Steve a Private Message   Add Steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 8


Zdravim všechny Marušky a Mariány,
Aby jste si nemysleli, že se ani nechci pochlubit, pošlu vám pár foteček, aby jste viděli, jak jsem to pořešil já s pomocí jednoho fajn káma.. Přikládám, ale jen z mobilu.. tak uvidíme

Old Post 15-03-2010 v 08:31 AM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9


s igelitem

Old Post 15-03-2010 v 09:15 AM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 10


odtah

Old Post 15-03-2010 v 09:17 AM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 11

Nešlo mi jich poslat víc najednou a tak jsem nám je sem dal takhle postupně... navíc to nechci přehánět, tak jenom symbolicky 3 fota. Mam pocit, že snad můžu dát max. 25. Mam pravdu nebo ne, prosim vás? jo a kytičkám může bejt tak 14 dnů, takže už jim začnu pomalu dávat papat víc biopotravin

Old Post 15-03-2010 v 09:24 AM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 12

Zdarec na to micro bych se vyprdl (je to jedna složka ze třech který se míchají a nebudeš vědět jaký prvek chybý nebo přebývá) a radši bych si koupil něco na grow třeba od těch biobizz a nebo za sebe můžu doporučit terra grow od plagronu a i enzymy by neuškodili aby ty kytky mohli lépe živiny zpracovávat. Ale spíš je na to ještě čas,nezáleží jak jsou staré ale spíš jak jsou velké a na takhle malý podle mě zatím stačí ty živiny ze substrátu a nebo jen velice lehce...
Ať se daří zatím zdar...

Old Post 15-03-2010 v 13:51 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 13

A to sklo pod výbojkou jsem ještě neviděl tak nevím jestli neubírá světlo trochu...

Old Post 15-03-2010 v 13:54 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 14

Ahojte! Přepnuto na květ 3. den.. mam je teda asi 30. den, krásně se rozvětvily, vytáhly, ale dnes jsem si všiml, že výbojka umírá, ztmavla mi a jsou na ní najednou fleky, jak kdyby se pálila.. Takže docela problém. Možná málo chlazená. Potřebuju sehnat 400W a chci stejnou, nebo podobnou, abych je zbytečně nespalšil.. držte mi palce a rád ukážu mazce! Zatim čáu

Old Post 30-03-2010 v 16:57 PM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shamanyx
Nový Člen

Karma uživatele Shamanyx - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 15


Tak tady jsou kytí chvilku (pár dní) před přepnutím

Old Post 31-03-2010 v 17:43 PM
Shamanyx je offline   Profil uživatele Shamanyx   Find more posts by Shamanyx   Foto galerie člena Shamanyx   Click here to Send Shamanyx a Private Message   Add Shamanyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 16

jak je máš asi vysoké?

Old Post 31-03-2010 v 20:48 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1411210 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív