Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5 x White widow, 3 x Papaya, 5 x No name pod 250 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Hlína 5 x White widow, 3 x Papaya, 5 x No name pod 250 W Příspěvek č. 1

Tak jsem tady po mesici zase s novym growem.
Osazenstvo je uz v nazvu, snad jen, ze jsem to riskl od Nirvana seeds. Dal jsem je klicit v patek 5.3, white widow pukly hned, ikdyz nejak nevypadaly, za to papaya ani jedna, musel jsem jim pomoct. Vsechny jsem lehce zmackl, aby pukly. Ve dvou byly malinke housenky, jeste jsem to nevidel. Ostatni 3 rostou.

Hlina royalty mix od Plagronu
9 x 6L kvetinac + 2 x mensi, v nich jsou no name po dvou (to kdyby neco nevyslo. kokos + perlit)
Hnojky z prvniho kola, bloom, grow, topmax biobizz, clonex, Pythamin Plagron.
250w svetlo,
V prvnim kole jsem mel problemy s teplotou, to se mi podarilo snizit prikoupenim jeste jednoho ventilaru, podsklenim sodiku sklenenou misou na peceni do 250 C, zvetseni pritahove diry a namontovani jeste jednoho odtahu.
Teplota se drzi pres den 28 - 32 C, noc 20 - 22 C
Vlhkost je pres noc kolem 60 %, jen pres den je okolo 20 %. Vim je to malo, kazdym dnem cekam balik se zvlhcovackou, takze to je uz to nejmensi. Nepozoruji na kytkach zadne negativni zmeny, rostou pekne, tak uvidime.
Jinac jsem zapomel. Lampu mam napevno, budu pohybovat jen s kvetniky, mam to cele na desce, takze no problema:-)
Fotos zitra

250w-5xJack47-4xAmnesia-3xJack Diesel
9x auto Red Dwarf & 250w HPS + 90w UFO Led
5 x White widow, 3 x Papaya, 5 x No name pod 250 W

Old Post 11-03-2010 v 14:16 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2





Tak par fotek. Dva dny jsem to mel pod UFEM, jeste jsem nemel doladenou ventilaci. Nevim, jestli to podskleni nebude mit horsi vliv na rust.

Old Post 11-03-2010 v 15:38 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 3

Dnes jsem si vsiml na dvou kytkach nekolika hnedych tecek a skoro vsechny, krom tech v kokosu, maji zakroucene listy. Nevim, jestli to je i temi kelimky, protoze ty nezakryte maji listy ok. No a pak ta nizka vlhkost, anebo to muze byt prelitim, ja fakt nevim.

Old Post 12-03-2010 v 12:50 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Protože jsi je dal do super předhnojeného subrstrátu.Musíš koupit nějaký light substrát.
Tento je příliš silný(moc přehnojený).Pužívá se výhradně pro dospělé rostliny.klíčit v něm semínka je nerozum.prostě jsou spáleny hnojive.Jo a svítit na ne tedka sodíkem je blbost.
Tak malé rostliny tím spálíš.doporučuji přečíst tento článek:http://www.greenhome.cz/clanky/proc...a-startu-zalezi

Ty jsi porušil víc jak polovinu(chybama se člověk učí)
Pro posílení posílam K+

Old Post 12-03-2010 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 5

Co je na tom nejhorsi, ze dnes nedosla ocekavana zvlhcovacka. Takze az v pondeli. Do te doby je to hodne bida s tou vlhkosti, je to stale do 30 %.
Myslis, ze by prospelo vypnout sodik a dat nad ne do pondeli to UFO? U nej vlhost stoupne vic, treba se to spravi.

Old Post 12-03-2010 v 19:50 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Tak ten royal mix dej tedka prič.Prostě jsou přehnojený.Místo zvlhčovačky dej na ty kelímky třeba igelitovej pytlík,Nebo uřezaný petky.
Doufam ze to kytičky rozdýchají.A ohledne toho ufa tak ho tam nech.Až rostliny budou mít tak 6-9cm tak bych tam teprve dal ten sodík.Na malé rostlinky je to moc velká palba.Jinak to ufo je na růst OK tak proč zbytečně pálit peníze když to ty rostliny(zatím nepotřebují).
A nebo utrat nejaké money za MH výbojku.
Ale na tak malé rostlinky je UFO best.Měj se pěkně a at to roste.

Old Post 13-03-2010 v 10:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 7





Vcera jsem je vytahl ven, z kvetinacu jsem vykopal hlinu, abych neposkosdil koreny, tak velmi opatrne lzici a vykopany royalty mix jsem promichal s kokosem (ten by mel byt uplne planej a s troskou perlitu. V pomeru +- 4 dily R mix, 2 dily kokos, 1 dil perlit. Dal jsem je naz5 pod kelimky. Zespod maji otvor, takze muzou dychat.
Kelimky mi umoznily zavlazovat i za plneho svetla, takze se tim paradne zvysila vlkost. Vypada to, ze se jim to libi. Do zitrka nez bude zvlhcovacka musim tedy kazdou chvili vlazit, coz neni dvakrat pohodlne, ale pro kyti cokoliv...:-) Zitra zastrih u kyticek, ktere uz maji 3. patro normalni metodou. Vsechny, az na dve maji kolem 10 cm, od substratu, ktery je az po matecni listky kvetin. No uvidime....
Par fotek jak to asi ted vypada, na tyden nic moc, ale prozily si, tak se nedivim....:-) Zatocene listky se zlepsuji, takze to bylo nejspis krome prehnojeni, dane i vlhkosti...

Old Post 14-03-2010 v 14:02 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 8



Takze i zvlhcovacka moc nepomohla, vhlhost stale nizka. Prikryl jsem to cele pytlem, ale je matny, nevim, jestli to nebude vadit. Vlhkost neklesne pod 80%. Listy uz se hodne zlepsily, tak snad uz to pujde.

Old Post 16-03-2010 v 15:25 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 9




Zdravim opet po tydnu. Kdyz kouknu do toho boxu a vidim ten pytel, musim rict, ze to vypada hrozne, ale asi to melo smysl. Dnes jsem vytahl jednu bilou vdovu, abych poridil par snimku. Prijde mi, ze se zlepsily, ale chtel bych vedet, jestli by to bez toho pytle nerostlo treba lip. Kytky jsou uz 2x zastrizene, nektere jsem zkusil FIM zpusobem, nektere normalne>
Zacinaji se vetvit, takze bych je nechal jeste tak dva tydny a prepnul. Ted maji okolo 13 - 17 cm.

Old Post 22-03-2010 v 14:35 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 10

Myslim, ze kdyz uz kytky vypadaji takhle, tak jsou asi dost zakorenene. Nemel bych uz kvuli svetla odstranit tu folii? Tim se ovsem snizi vlhkost asi tak na 45 - 55%.
Poradi nekdo?

Old Post 23-03-2010 v 14:40 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 11

Jak sou kytky takto vysoké tak už to moc neřeš tu vlhkost.
kolem 50% je to dobré.
vlhkost se bude víc vypařovat skrz listý do ovzduší a tím pádem:
V boxu se bude kumulovat víc vlhkosti. ( v boxu 80x80 o 8 kytkách mjam s větráním stabilně 60-70%)
A hlavně živiny a voda budou rychleji vytahovány od kořenu do vrchu rostliny.

Old Post 23-03-2010 v 15:25 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 12

Kdyz sundam folii, klesne vlhkost pod 50%. Rychle se ztraci, zapomel jsem dopsat, ze jsem zvetsil box na rozmery: Vyska 120 cm, Podlaha 110x120 cm. Jinac bych tu 250-ku neuchladil. Takze mista ted maji dost. Jak vysko asi lampu nad vrcholky? Ted ji mam tak 40 cm.

Old Post 23-03-2010 v 17:10 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 13



18. DEN 12/12
Takze folie je fuc, od rana, kdy jsem ji sundal, kontroluji vhlkost a ta se drzi kolem 70%.
Zajimave je, ze za dva tydny jsou pouze jednou zalite a stale jsou mokre. Ale vypadaji zdrave.
Listky Papaye vypadaji jako listy brambor:-) Podle meho hur snaseli tu prehnojenou pudu a zustaly zdeformovane.
Naopak bila vdova je citlivejsi na preliti jako Papaya.

Old Post 24-03-2010 v 12:17 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 14





23. DEN 18/6
Kytky jsou stale pod folii, dal jsem ji tam jeste ten samy den zpet, vlhkost hodne padala a stale kropit nemam sanci. Vypada to, ze se jim dari a ze jim to nejak nevadi. Vubec se netahnou do vysky, spis jen do sirky. Zatim pekne zaplnuji prostor i bez ohybani.
Ze ctvrtku na patek bych chtel prepinat, ale potrebuji vedet, jestli to neni treba brzy, nebo jestli to bude na tu 250W akorat....
Pro meritko, jsem dal i metr, vsechny maji od 15 do 22 cm, jdou spis do te sirky.
Dale foto, jak mam vyresene to svetlo, no ta misa urco pomaha, kdyz ji sundam, je tam okamzite o 5 stupnu vic a to uz by bylo tak na hranici.

Dik za radu a kazdy nazor....

Naposledy upravil coolioo 29-03-2010 v 19:45 PM

Old Post 29-03-2010 v 16:43 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 15

Kytky jsem uz 4 x hnojil Pythaminem postrikem v pomeru 1ml/250ml.
Vcera poprve prihnijeno, biobizz grow 1.5ml/L, bloom 1ml/L, Topmax 1ml/L, Alg-amic 0,5ml/L.
Zatim se jevi dobre, ale treba je to jen muj nazor, co na to ostatni, dalo by se to nejak zlepsit?
Ty ctyri Noname semena v kokosu a tech prvnich dvou hnedych kvetinacich rostou o poznani hur, ale jsou tam navic, takze to nehrotim, ani to, ze jsou po dvou v kvetinaci.

Old Post 29-03-2010 v 17:02 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16

Zdraviim, nejspíš si se v předposledním příspěvku přepsal a pojmenoval ho''23.den 12/12-nevadí-kdo ví, ten pochopí..:-) Každopádně gratuluju v boji se semínkama..Já osobně beru vždycky jen řízky, takže tohle neznám, ale kdyby mi to někdy nevyšlo, nechám se inspirovat..:-)

Měl bych na tebe otázku?!: Jedu ve skříni 60x60x180 (4x6.5 l květináče,250w,odtah tt 100) a mám tam 4 kytky, což se mi zdá tak akorád, takže mě docela překvapilo, že ty máš v 80x80 13 kousků?! A co víc, že jsi je zastříhnul tak brzo, takže z toho budeš mít rozvětvený keře, který si navzájem v takovým prostoru zákonitě budou brát místo a světlo a že takový osazenstvo krmíš jen 250W? Je to jen můj názor( dalo by se v klidu napsat''začátečnickej), ale jak ti dopadl předchozí grow?

Jinak k tomu přepnutí: Záleží jen na tvých možnostech a hlavně na možnostech boxu: Já osobně bych to ještě týden nechal na 18/6, aby měli alespoň těch 25 cm..:-) Grow up!

Grow up..!

Old Post 29-03-2010 v 18:10 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8627290 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív