Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Proc to nefunguje?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 1


Je to zahada. Nevim, co jsem udelal spatne. Model, ktery vyrostl z dobrych seminek a po celou dobu sveho rustu ve skleniku dostaval perfektni hnojivo od Sensi Seeds dozral do pekne vypadajiciho, nadherne voniciho, avsak velmi malo zhulujiciho modelu. Myslel jsem, ze by to mohlo byt neco souvisleho se susenim (pretvorenim neaktivnich kanabinolu na aktivni), ted to jeste poradne suche neni. Avsak model by mel zmastovat i polosuchy... Posledni dva tydny nedostal ani kapku vody - velka konzistence prysyrice, zadna seminka. Prosim poradte, jestli vas neco napada. Je to jediny sklizeny model. Necham to fertilizovat. I kdyz nevim. Nedovoli mi to, abych to vse vyhodil, ale k dosazenemu stavu potrebuji alespon !1! jointa (sam), a to je myslim dost o plice. Podelte se o vas nazor, co by se stalo ve vasim pripade v me situaci. Asi bych s tim nemel vubec zacpavat misto, je to jen takovej posledni vykrik. Obcas se stava, ze divne vypadajici kytka je vyborna a prijemna na pohled je pouze pro pohled. Smoke for peace


Old Post 05-10-2002 v 11:17 AM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 2

Mno, zkusim to par tydnu nechat, az to bude na prach, pochybuju vsak, ze se to zlepsi. Mozna je to nejaka geneticka vada. Napadlo me to nechat fertilizovat. Tady na groweru jsem se docet ze se tim pretvori kanabinoly na CBD. Nefunkcni kanabinoly jsou mi na nic, tak treba se z nich pretvori neco na sice ucinkem brzdici, ale aspon nejak zhulujici CBD. Dikes, dam vedet, kdyby nejaky z mych pokusu splnil ucel

Old Post 05-10-2002 v 12:20 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

to AWS Příspěvek č. 3

Cau,
Tak co ja vim..tak se to stava...taky mam jednu kyytku, ze seminek z lonska... nadherne ocukrickovana, lepiva, vonava... ale jeji ucinky me moc nenadchly.... moje teorie je takova, ze loni byla oprcana nejakym ruderalisem... a tak prisla nevhodnym krizenim o silu... mozna je to kravina... ale ja si to tak myslim... nevesej hlavu... zkus varit... preci jen ,,spalovanim,, znicis velke mnozstvi aktivnich latek.... mliko,maslo,kolacky,pudink.... to je tva cesta )
Jinak v tvem textu me zaujalo par veci.... netusim co se chystas s tema kytkama ted delat?... fertilizovat?......
fertilize = hnojit..... pokud vim.....
Zkus je pred fertilizaci nechat jeste chvili fermentovat... < nic ve zlem...sranda musi byt >
Co se CAnabinolu... canabinoidu tyce.... pretvorenim neceho na CBD ziskas tak dobry matros na vyrobu masti na kolena....
Ty prave potrebujes pretvorit CBD a jine canabinoidy na THC <aktivni latka>
Tak hura do toho..... a pul je hotovo
Good luck

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 05-10-2002 v 14:19 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 4

Diky moc za vsechny rady a odpovedi, alespon vidim, ze to neni jev natolik ojedinely. Ta kytka mohla jeste tak tejden postat, ale destive pocasko a sklenicek na ocich zvedavych lidi me nenechalo sklidit dyl. Jinak pestiky uz mela vsechny zabarveny, paldy az 30cm dlouhe tak to je snad v poho. Asi dam na tebe, ddevile a vyvarim nejaky ten pokrm, to bude asi to nejlepsi co z toho muze vzniknout. Diky za opravu chybnych vyrazu, ale v jednom nesouhlasim. Dle mych informaci je CBD latka taky psychoaktivni i kdyz jinak nez THC. Neni to tolik energicke high a proto je cilem mit ho tam co nejmene.
I kdyz z vlastnich zkusenosti nemuzu soudit... Kazdopadne dik za pozornost a enjoy the highlife

Old Post 06-10-2002 v 19:49 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 5

Zdar, nechej to nejakou dobu lezet, event. zkus to 'riznout' jinym modelem, nekdy to dost zabere: napr. letos jsem musel bohuzel sklidit cca o 3-4 tydny drive; na fotce (250kB) den pred vynucenou sklizni
po vyzkouseni Hawaii, na kterou jsem byl dost zvedavy total zklamani, susena pazitka by byla asi lepsi. Tyden jeste lezela a susila se, pak jsem to zkusil znova a rizl jsem to Mazarem (30%), jeden spek ve dvou. Vysledek byl znicujici, oba jsme byli sjeti, jako bychom silne prehnali mliko, desny hukot. Takze jsem nazor na Hawaii opravil, ale do hlavy mi to neleze: ani ta HWMS, ani ten Mazar nejsou samy o sobe takhle silny, ale kdyz se ve vhodnem pomeru smixuji.... vyzkousej, treba Te preqapi

[Edited by viridis on 07-10-2002 at 02:44 PM]

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 07-10-2002 v 08:53 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 6

jojo,

stalo se mi něco podobného, co Viridisovi, měl jsem dva modely outdoory, znichž oba stály celkem za prd, ale jednou se mi je podařilo tak pěkně zkombinovat, že jsem se odvařil nehorázným způsobem, kolikrát se mi to tak pěkně nepovede ani skunkem

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 07-10-2002 v 11:15 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8952340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív