Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » NFT snadno, rychle, levně!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 17

10l za den pro všechny kytky v 1,2x1,2x2m stanu v dobe nejvetší nenažranosti a je celkem jedno jestli tam je 30 topovek bo 9 roztahanych kusů.Pokud ti to tak nežere deláš nejspíš neco špatne.

To jsi myslel 10l za den jedna kytka? (ale i to je samo realny)

Ano tenhle thread je o malem nakladu a vysokem zisku,proto jsem k tomu co napsal hodinář dopsal další alternativu.

Old Post 06-09-2010 v 16:35 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Machoman
10l za den pro všechny kytky v 1,2x1,2x2m stanu v dobe nejvetší nenažranosti a je celkem jedno jestli tam je 30 topovek bo 9 roztahanych kusů.Pokud ti to tak nežere deláš nejspíš neco špatne.

To jsi myslel 10l za den jedna kytka? (ale i to je samo realny)

Ano tenhle thread je o malem nakladu a vysokem zisku,proto jsem k tomu co napsal hodinář dopsal další alternativu.



ty vis ze nemuzu moc prisni i kdybych byl ....tak vetsina me zotroci ...

ale 10L na kytku zni divne nejak to musis specifikovat jako ja to mam ve svcyh povinnosti!!!


rozebrem postune cos napsal ju ....

na me jako ze se ohanim kamikama ...ze nekdo neco ...neplati prosel sem si svym a ji vojinou coz u tebe muzu rict ze si nemel .... vratil sem se ..

Hodinar jeste na to nereagoval a rad bych slysel jeho nazor a ne jenom tvuj ...bohuzel si napsal velice zavadejici komentare jako ja kdyz jsem byl pod parou ale 10l/den musis upresnita ne jenom taktne nechat....


timto ty , nechavas moznost k pochybam.....

1,2x1,2 je pprosotor coz je neco jineho u NFT(mas vanu pro kytky aby rostli do stran ne jako kyblik !!!ci jiny metody ci spis zlaezi na zharadkarskem umeni jak se o podari atd!) pokud chces aby se ti kytky rostly do stran ...takze ti staci i 1x1m ro nft a HomeBox 1,2,x1,2 na 2m


dalsi vec ze napsal neco Hodinar.... jehoz si vazim za dobre napady proc to furt mazete ? no ??? na 3 prispevky se nekdo stydi za svoje myselne pochody /?coz precti co sem psal pred pul rokem!!!


takze


jedine si precti moji uvahu nad lenosti na druhe strane ohledne NFT!!!


a plist si top kytek ...jinak receno vrsek s kytkama jako takovyma je velice zradne muj milej kamarade

Old Post 06-09-2010 v 16:52 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Re: NFT snadno, rychle, levně! Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Hodinář
Po nějaký době sem se rozhodl zase dát dohromady nějakou hydrošku.
Podmínky byly:
- rozměrové ideální pro prostor 120x70 cm
- žádný časování cyklů zavlažování-cirkulace 24/7
- co nejméně dílů + redukce montážního času
- minimální možnost poškození sytému, vytopení,apod...
- bezhlučnost
- co nejnižší náklady

Pro sestavení postačila návštěva dvou obchodů ( growshop, hobby centrum ) + eshop ( www.miga.cz )

Základním pilířem se stala vana určená pro Ebb&Flow systémy.
Výhodou nabídky van je i rozměr(110x100) ideální do HOMEBOXu 120x120

Co se nám při montáži bude hodit:

- vrtačku/aku šroubovák
- vrták menší (průměr 2-4mm) a dva vrtáky větší (průměry 10mm a 17mm)
- pilu na dřevo
- metr
- izolačku
- zapalovač
- nožík

Sestava popis:

1. vana 66x110, odkaz , cena 899,-
2. krycí folie, klasická Č/B, dvě vrstvy-kvůli prosvitu světla na kořeny, growshop odkaz, cena 60,-
3. pozink řetízek cca 0,5m, v hobby, cena 15,-
4. kalfas 60L, hobby, cena 200,-
5. dřevěná konstrukce, hranol 30x30, použito 3,5m, hobby, cena 350,-
6. T spoj na hadici vnější průměr 16mm, growshop odkaz , cena 25,-
7. černá hadice vnější průměr 16mm, délka cca 2m, growshopodkaz, cena 40,-
8. koleno eLko na hadici vnější průměr 16mm, growshop odkaz , cena 24,-
9. čerpadlo, 5W, výtlak 50cm, miga shop odkaz , cena 364,-
10. houba na mytí kvůli eliminaci zvuku vody padající na hladinu, hobby, cena 20,-
11. netkaná textilie, hobby, několik m2, cena 120,-

Celkové náklady na NFT: 2100,-


Postup kompletace:

1. podpěrná dřevěná konstrukce:
- kontrukce musí být v mírném svahu (jeden pár nohou o 2cm kratší bude stačit)
- je dobré, aby kontrukce přesně padla na vyprofilovanej tvar spodku vany, kvůli stabilitě. Takže tejdřív sem pořídil vanu a podle ní navrnul konstrukci
- pro verzi HOMEBOX doporučuji při zachování průměru hranolu 6nohou

2.Rozvod roztoku:
- na jednom konci čerpadlo, nasávající roztok na konci druhém hadice s díry po célé šíři kvůli dobrému rozpýlení roztoku po vaně. Viz přiložená fota
- pro odtok roztoku z vany vyvrtám dvě 10m díry + 17mm díru na rozvodnou hadici. Co 10mm odtokových děr zasunu řetízek
- hadice spojte s kolenem, následně s Té spojem, za pomoci zapalovače. Honce hadic pořádně rozehřeju, vsunu do L,T opláchnu studenou vodou. Spoj je téměř nerozebiratelný
- do hadic spojené Téčkem vyvrtám v jedné řadě několik dírek malým vrtákem, konce hadic pak zaslepim buď izolačkou (můj případ ) nebo zátkami běžně dostupnými v growshopu - viz foto
- je dobré aby čerpadlo neleželo na dvě, zbytečně přenáší na podlahu nepatrné vibrace.

3. Závěrečná kompletace:
- už po naistalovaném rozvodu roztoku, vložim na dno vany dvě vrstvy netkané textilie tak abypřesně kopírovala půdorys
-zapnu systém, jestli se mi nehromadí moc vody ve vaně
- přehodim přes vanu Č/B folii, dvě vrstvy a stáhnu izolačkou ke stranám vany.
-nožem vyříznu do folie kříže a můžu vkládat RW kostky s řízečkama

Práce všeho všudy na 2hodiny i s kontrukcí

Pro HOMEBOX verzi bude cena systému navýšena o větší rozměr vany
+ 300,- odkaz , metr více za hadice + 20,- a více metrů hranolu na kontrukci + 200,-
celkem pro HB 120x120: 2600,-

Výhody:
- počáteční cena
- minimální možnost poškození
- velice jednoduchá instalace, kterou zvládne opravdu každý
- nízké provozní náklady - do další sklizně stačí vyměnit pouze netkanou textilii
- téměř žádný odpad po sklizni - textilie s kořeny + rw kostky, žádný tahání hlíny, kokosu, rohoží, pouze jedna igelitka

Nevýhody:
- nemožnost manipulace s kytkami, což je defakto problém téměř u všech hydro systému




Lidi ... stavte si svuj NFT at sdilime zkuenosti atd. ...pac je to nelevnjsi alternativa v dlouhodobem horizontu!!! za nejmin penez

Old Post 06-09-2010 v 16:59 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 20

mě teda bubbler vyšel podstatně levněji

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 16-09-2010 v 18:03 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od JackEE
mě teda bubbler vyšel podstatně levněji



jakoby se omlouvam Vsem kdo to bude cist...


ale kdyz uz to mas levnejsi bys to mohl rozepsat ne ?


ale na vanu pro ebb/flow ci nft...das vice kytek ...a staci ti jeden vzduchovaci motorek ... atd...


takze rozepis do detailu co kolik stalo na jakou plochu a kolik kytek ... ju nez jenom takova hola veta konstatovani ze bublik je levnejsi, coz uprime neni ani nahodou!!!

jinak Hodinar udelal velky kus prace a ukazal jak se to da resit jinak nez to resim ja ....

cest a mir

a hlavne at se HULI vsude svuj matros!!!

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 24-09-2010 v 20:21 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 22


Zdravim, pospal bych vám, jakej jsem měl já cca před 8 lety hydro system a kterej si postavim znova.

Nebudu vám psát ceny, každej si udělá představu.

Popis
SKřín měla velikost cca 100x100x130 (š,h,v)
Sest květníků,nepamatuju si rozměr.
Na konstrukci jsem použil latky, co měl táta na baráku.
Obyčejnej čtverec,spojenej "L" kama z obi. viz obrazek.
Poté jsem koupil rybniční folii, nevim kolik stála.
Tu jsem rozložil ve spodu skříně a přehl přes spodní okraje a přichytil připíňáčkama z venku.
Takže folie byla na zemi volně,na strany jsem pod folii dal skosená prkna, aby byl trochu spad.
Koupil jsem malé čerpadýlko, taky myslim v obi a dal ho doprostřed do největší hloubky.
Dále byly potřeba 4 sklenice od okurek.Ty jsem postavil do každého rohu skříně.
Jako podlahu pro kytky koupeno takovej zvláštní polystyrern,kterej byl položen na sklenice (samo trochu se spadem). Ve prostřed vyvrtaná dírka přímo nad čerpadýlkem. Z něj kapiláry do díryky v polystyrenu. Na polystyrenu položeny květníky. POtom jsem vzal 6 kolíčků na prádlo, provrtal je tam za co se držej v ruce.Zacvakl na květináče a protáhl kapiláry.
Propláchnout důkladně !!! keramzit, aby nezasral kapiláry.
Celou skřín jsem vyplnil polestyrenem,vnitřek vytapetoval diamantovkou a z vnějšku černou folii.

Zjednoduše řečeno:

400W philips+přísl. (ereka)
Stínítko-home made (železářství)
Rybniční folie (obi)
Diamantova folie (growshop)
Laťky na konstrukci+"L"ka
+šrouby+připíňáčky+ducktape(obi,doma)
Polystyren na skřín (obi)
Polystyren na podlahu pro kytky.(tvrdej-modrej)
4 sklenice od okurek,lepší mít 2 vyšší kuli spadu.(babička)
Kapiláry (growshop)
Čerpadýlko (obi)
Kolíčky na prádlo (babička,doma)
Černá folie (growshop)
Květníky (obi)
Keramzit (obi)
Přítah+ofuk 2x 200x200mm větráčky (doma)
Roztoky Grow,Bloom,Micro (growshop)




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 17-08-2011 v 07:43 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 23


tady je moje homemade NFT
kalfaz je schvalne mimo stan, aby se nezahrival roztok.

čerpadlo - 700kč
ebb flow vana - 1000kč
kalfas - 150kč
folie - 60kč
dřeveny latě na konstrukci stolu - 200kč
grodan kostky - 160kč
hadice - 140kč
T spoj - 30kč
L spoj - 30kč
netkana textilie - 100kč
vzduchovadlo - 300kč
+ šroubky

CELKEM max. 3000kč

Naposledy upravil nawy 22-01-2012 v 02:10 AM

Old Post 22-01-2012 v 01:59 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D.T.S.
Nový Člen

Karma uživatele D.T.S. - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 24

zajímavé

Nezasadíš ... Nezahulíš
Nezahulíš ... Nepochopíš
Nepochopíš ... Tak mi do toho nekecej

Old Post 23-01-2012 v 00:27 AM
D.T.S. je offline   Profil uživatele D.T.S.   Find more posts by D.T.S.   Foto galerie člena D.T.S.   Click here to Send D.T.S. a Private Message   Add D.T.S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 25

zajimavý typ od nawyho do 3 je to lacinejsi nez z shopu ja mam 45l vanu nft a vysla kolem 4 z shopu +topeni z akvaristiky cca 250 a vzduchovaci motorek ,aby sla jeste probublat vana jsem mel ,takze celkem tak kolem 4500 co koupis na krame+ ty cipovinky kolem,ted uz vzduchovaci kamen ani davat nebudu spis jim davat pekne postupne zrat ,aby byly pri chuti a chlastaly jak vztekly,myslim ze to vzduchovani muze mit neco dosebe ,kdyz se koreny dostanou az do vany ,ale zaroven si myslim ze cerpadlo nonstop bohate staci..jediny co jsem udelal tak trochu "potunil" byla hadice co vede od cerpadla zdalo se mi ze se voda nerozlevala dostatecne do stran ,tak jsem tam dal klasicky Tcko a na ty dva konce pvcecko navrtat ,aby se voda rozlivala pekne do vetsi sirky a nazdar..ted budu zkouset white russian ,tak jsem zvedav pojedu se starou zarucenou klasikou od GH bio mineral(bio series)v podstate klasicka 3slozka grow/bloom/micro a peroxid sem tam na pruplach.Co se tyce toho ramusu co dela stekajici voda si myslim, ze to zase neni az takovej problem ,kdyz jsou kytky vetsi ,tak uz to neni slyset az na cerpadlo coz je minimum ,koreny jsou prorostly az do vany a voda po nich pekne stejka takze to je vklidku..at to roste pic


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 05-05-2012 v 17:34 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 26

tady Aresek jede v homemade NFT http://grower.cz/forum/showthread....620#post1031620

Old Post 06-05-2012 v 21:11 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 27


Hezký den všem,
na konstrukci pod 100x110 vanu bych doporučil klasický kovový čtyř policový regál, v OBI bílý cca 320,-.
Ty čtyři nohy rozměříš, řízneš, rozdělíš a můžu říci: Bytelné , stabilní, kovové (nehnije), lakované, pecka... Navíc stačí flexa (rozbrušovačka), pilník, třináctka klíč a izolepa (izolační lepící páska, lepenka u nás znamená lepenkový papír - kartón) na konce nohou, ať se nezničí podlaha (Přemek ).
IMHO jednoduché zvláne to i blb (i já ) a ještě ti jedna police zůstane .
Mír a čaj pro všechny
Smoke

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Naposledy upravil smoke85 18-04-2013 v 19:05 PM

Old Post 12-04-2013 v 20:29 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

NFT vana Příspěvek č. 28

Ahoj,

resim jedno dilema. Mam stan 1x1m...

Ted jsem jel prvni kolo v NFT systemu (domaci bastl) s ikeackou prepravkou. - vysledky nebyly nic moc. Jedna kytka byla extremni +- 40 g ale ostatni nic moc, neco jsme musel i vyhodit, pac neudejchaly vypadek cyrkulace

ted chci resit nejakou lepsi vanu s drazkama. Muj dotaz zni zda jsu ty drazky nejak extra dulezity (vim ze to jsou vlastne kanaly), moje dosavadni bedna ma ploche dno. Takze me napadlo, ze bych jen koupil tu textilii (ted jsem jel bez ni a nevim zda to bylo spravne).

1 otazka - jsou dulezity drazky na dne vany?
2 otazka - muj problem s drazkama by vyresila tahle vana http://www.growmania.cz/napousteci-...100cm-p-93.html ale nejak mi ensedi tech 110cm na 1x1m stan to delaj naschval ne? Aby to tam nikdo s metrovym stanem nedal? Ma s tim nekdo zkusenosti?


jeste dost blbej dotaz - vim ze NFT je o tom ze tece jemna vrstva vody kolem korenu - ja to ted resil tak ze jsem zvedal hladinu, takze to bylo neco mezi NFT a bubblerem bez bublinek - coz asi taky neni uplne cool metodologie co?

sry za dmntni dotazy, ale hydro jedu poprve, takze tak

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 11-06-2014 v 08:48 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 29

zvedani hladiny neboli zaplavovani je metoda zvana ebb&flow (primo na to je ta vana v tvym odkazu)
ty drazky jsou tam proto,aby se zavlaha dostala rovnomerne po cele plose,protoze tam jak nahore zteka voda je to vetsinou jenom z jednoho bodu , a bez tech kanalu by to teklo rovnou dolu a kytky na bokach by nemeli sanci oproti tomu kytky primo pod vytokem by byli extremne vyspeli
a k te textili : ta je tam kvuli korenum, ktery ji prorustaj a taky ti to pomuze rozvezt vlahu po cele plose

Old Post 11-06-2014 v 09:23 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 30

to ja samozrejme vim co je Ebb and flow, ale mel jsem hydro kvetniky zaveseny ve vyku (diry) a k vode to bylo jeste klidne 3 cm, tudiz jsem musel zvednout hladinu, abych vubec dostal roztok ve korenum - coz se projevilo jako dalsi chyba, ale nevim jak to udelat jinak...Musel bych narvat do vany neco jako odkapavac, abych tim zved hladinu

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 11-06-2014 v 09:29 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 31

zdarec
tato vana ti do teho stanu vleze v pohode http://www.growking.cz/06-hydroponi...00x75x75mm.html

tie drazky su tam na to aby ti voda hned nestiekla prec a rovnomerne ti ju rozliala medzi drazky,dufam,ze sem ti zotpovedal obe tvoje otazky...

Old Post 11-06-2014 v 09:37 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 32

dik za info o te vane, as lepsi reseni, nez tam cpat nejaky rohoze...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 11-06-2014 v 09:48 AM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6447320 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív