Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Prosím o radu s pěstováním v hydroponic systému
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Woodydog
Nový Člen

Karma uživatele Woodydog - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 6  

Hydroponie Prosím o radu s pěstováním v hydroponic systému Příspěvek č. 1


Ahoj jsem začátečník a Mám asi systém drip ve skříni 100y100x200 na růst 400w a na květ 600 W sodík myslim, ještě se v tom úplně neorientuju. Pachový filtr s odtahem a větrák ve stěně skříně na přívod vzduchu. Na zkoušku jsem dal 4 ks 11 L květináčů s kokosem. Koupil jsem to jako celý komplet ihned pro pěstování. No a Přepnul jsem po 5 dnech na květ a stejně mi kytky vystřelili jak blázni.. Teď už je mám třešně pod lampou a lampu úplně u stropu... Nevím čím to může být. Hnojim advanced hydroponic, roztok má PH kolem 5,5 a EC 1,4. Nonstop prolevani roztokem, Vlhkost ze začátku 80 % teď po 4 týdnech už udržuji jen 60 %..... Ještě mám 4 týdny do konce.. Semínka Orange bud 😉 Přikládám foto, bohužel kvalita nic moc, sory. Dík za tipy a rady

W4200Dy

Naposledy upravil Woodydog 09-10-2019 v 22:06 PM

Old Post 09-10-2019 v 21:37 PM
Woodydog je offline   Profil uživatele Woodydog   Find more posts by Woodydog   Foto galerie člena Woodydog   Click here to Send Woodydog a Private Message   Add Woodydog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

U niektorych genov sa to stava, neboj vsetko je jak ma. Ak uz nemas kam dvihnut svetlo, a vrcholce sa palia, tak opatrne stlac stonku aby si ju trochu rozpucil, a vtom mieste cely vrcholec ohni smerom nabok. Vyskusaj si to najskor na nejakych bocnych vetvach aby si si nahodou neodlomil hned vrcholec na prvy krat. Ked to spravis dobre tak si to rastlina skoro ani nevsimne a nebude ju palit vybojka.

Old Post 09-10-2019 v 22:22 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woodydog
Nový Člen

Karma uživatele Woodydog - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

Jojo Dík za tip a nemůže být taky problém v tom zavlažování že to mám nonstop? Nemá se dát na čerpadlo spínací hodiny a zalévat jen občas?

W4200Dy

Old Post 10-10-2019 v 04:06 AM
Woodydog je offline   Profil uživatele Woodydog   Find more posts by Woodydog   Foto galerie člena Woodydog   Click here to Send Woodydog a Private Message   Add Woodydog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 4

http://grower.cz/pestovani/navody/...onie/9.html#120
Ahoj. Tady najdes navod jak nastavit drip, jinak divim se ze nevykazuji silne znamky preliti... mas je pekne zelene a v kondici? Z fotek to neni poznat:-/ gl

Zrovna OB hodne po prepnuti vyleti, kor ze seminka...musis si s modelovanim a stahovanim hrat hnedka od zacatku(pokud bys ho chtel jet znovu) a dat ho hnedka na 12/12...

citace:
Původní příspěvek od Woodydog
Jojo Dík za tip a nemůže být taky problém v tom zavlažování že to mám nonstop? Nemá se dát na čerpadlo spínací hodiny a zalévat jen občas?


Old Post 10-10-2019 v 11:17 AM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woodydog
Nový Člen

Karma uživatele Woodydog - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

Aha zajímavý... Já mám Teda jiný typ systému drip ale asi tedy dokoupim ten časovač a budu zalévat jen 3x nebo 4x denně a uvidíme 😉.. Díky za odkaz

W4200Dy

Old Post 10-10-2019 v 11:40 AM
Woodydog je offline   Profil uživatele Woodydog   Find more posts by Woodydog   Foto galerie člena Woodydog   Click here to Send Woodydog a Private Message   Add Woodydog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thespis
Šerif

Karma uživatele Thespis - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/pestovani/navody/...jeni/7.html#147

A tady jeste zalevani kokosu jsem myslel, ze to je u toho odkazu jak jsem posilal predtim(nevim proc to maj tak blbe zarazeny- melo by to bejt u “hydroponie”)

citace:
Původní příspěvek od Woodydog
Aha zajímavý... Já mám Teda jiný typ systému drip ale asi tedy dokoupim ten časovač a budu zalévat jen 3x nebo 4x denně a uvidíme 😉.. Díky za odkaz


Old Post 10-10-2019 v 13:04 PM
Thespis je offline   Profil uživatele Thespis   Find more posts by Thespis   Foto galerie člena Thespis   Click here to Send Thespis a Private Message   Add Thespis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 7

Jestli ti uz prorostly koreny ven z kvetinace, tak tohle kolo odjed uz takle. Kdybys to vypnul vsechno co je na suchu ti uschne.. A vsude kde to stoji ve vode a prestane pritejkat cerstva voda muze zacit zahnivat.. Tak s tim zalivanim to zmen az pristi kolo.. Snad mi rozumis a nepletu ti hlavu..

Old Post 10-10-2019 v 13:33 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woodydog
Nový Člen

Karma uživatele Woodydog - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

Jasný chápu... Teď už to určitě dojedu takhle 😉👍

W4200Dy

Old Post 10-10-2019 v 13:52 PM
Woodydog je offline   Profil uživatele Woodydog   Find more posts by Woodydog   Foto galerie člena Woodydog   Click here to Send Woodydog a Private Message   Add Woodydog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

priste lepe zaradit tema.....(presunuto)

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 10-10-2019 v 16:14 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woodydog
Nový Člen

Karma uživatele Woodydog - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

Jasný... Dobre. Dík 😉 ✌️

W4200Dy

Old Post 10-10-2019 v 18:59 PM
Woodydog je offline   Profil uživatele Woodydog   Find more posts by Woodydog   Foto galerie člena Woodydog   Click here to Send Woodydog a Private Message   Add Woodydog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0392360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív