Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Tabak_homemade stuff
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
autobuz
Stálý Člen

Karma uživatele autobuz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 33

Tabak v parniku je primo kubanskej. Koupil jsem par seminek minulej rok z ebay. Jeste mam dalsi seminka ruznejch druhu, ale to je na zasazeni uz pozde - necham si je na pristi rok.
Ten tabak co je tady na fotce je virzinskej (aspon myslim) jinak jich mam vic, po zmrzlejch jdou vsechny ven na zahradu..!! pa udelam zas nejaky foto.
Jinak mi tabaky rostou neskutecne rychle, presadim a hned je kvetinac plnej korenu. Uz proste musi bejt po zmrzlejch, abych je hodil ven..

Old Post 30-04-2010 v 21:05 PM
autobuz je offline   Profil uživatele autobuz   Find more posts by autobuz   Foto galerie člena autobuz   Click here to Send autobuz a Private Message   Add autobuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 34

Zdravím.

Píšeš tu, že tabák není kouřitelný pokud ho nevyluhuješ ve studený vodě. O tom jsem třeba nikdy neslyšel.. Mohl by jsi tu hodit tvoje metody a postupy jak ho upravuješ před kouřením?

Loni jsem tabákovník Virginský normálně skosil, pověsil vzhůru nohama a jak trávu ho sušil ve tmě a suchu.. Po nějaké době jsem ho normálně rozdrtil v drtičce na trávu a smotl ve vážkách a pohoda Akorát to je strašně lehké.. Skoro jako vzduch Pro mě jako velmi příležitostného kuřáka je to ovšem dobré do brček

Sandman

Old Post 09-05-2010 v 22:34 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Sandman
Zdravím.

Píšeš tu, že tabák není kouřitelný pokud ho nevyluhuješ ve studený vodě. O tom jsem třeba nikdy neslyšel.. Mohl by jsi tu hodit tvoje metody a postupy jak ho upravuješ před kouřením?

Loni jsem tabákovník Virginský normálně skosil, pověsil vzhůru nohama a jak trávu ho sušil ve tmě a suchu.. Po nějaké době jsem ho normálně rozdrtil v drtičce na trávu a smotl ve vážkách a pohoda Akorát to je strašně lehké.. Skoro jako vzduch Pro mě jako velmi příležitostného kuřáka je to ovšem dobré do brček
takze k memu zpacovaní:
po dosuseni cekam na vlhke pocasi (zvlhcovat rozprasovacem pri velkem mnozstvi je neucinny), zvlhle listy naukaldam do lahvi a necham fermentovat tak 2 tydny (parkrat listy prekladam), pak po vyjmuti z lahvi necham lsty luhoval ve studene vode - trochu i vyzmykam, pak je necham preschnout a lisuji na cihlicky

..just trying to stay in control of the situation

Old Post 11-05-2010 v 18:55 PM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 36

Nevim jak u vas v CZ, ale tady na Slovensku je mizerny pocasi, nekrety rostliny mi zalelo blato, snad se to zlepsi, casem sem pridam foto na zdokumentovani situace

..just trying to stay in control of the situation

Old Post 20-05-2010 v 20:49 PM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 37



....pred jistym časem se mi dostal do rukou dýmkovej tabak - selzky (made in china), kourit se to dalo (jenom bafkat) a byla to takova padrt (jako by dali do drticky celou rostlinu)

..just trying to stay in control of the situation

Naposledy upravil tegan_quin 06-06-2010 v 10:59 AM

Old Post 06-06-2010 v 10:25 AM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 38

slezky tabak vod fananek7, pestovat ho budu asi jen tak na okrasu

..just trying to stay in control of the situation

Naposledy upravil tegan_quin 06-06-2010 v 10:54 AM

Old Post 06-06-2010 v 10:39 AM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 39






mé políčka

..just trying to stay in control of the situation

Old Post 06-06-2010 v 10:41 AM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tegan_quin
Stálý Člen

Karma uživatele tegan_quin - 32% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 40



škúdci, neco mi to žere ale neni to nic hroznýho (zatim)

..just trying to stay in control of the situation

Old Post 06-06-2010 v 10:48 AM
tegan_quin je offline   Profil uživatele tegan_quin   Find more posts by tegan_quin   Foto galerie člena tegan_quin   Click here to Send tegan_quin a Private Message   Add tegan_quin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6072310 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív