Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje druhe kolo - tentokrat 100L NFT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Hydroponie Moje druhe kolo - tentokrat 100L NFT Příspěvek č. 1


Takze asi po tydení odmlce jsem se rozhodl, že rozjedu druhé kolo, protentokrát v NFT GRO TANK 100L. Jinak ostatní setup zůstal stejný tzn.:

600W sylvania + ADJUST stinidlo
zvlhčovačka
kompletní regulace teploty
venťas litr
EC a ph metr

Co se hnojek týká, tak jsem sehnal komplet set pro NFT oc CANNY, plus nejaky ten root stimulator, PK1314, FINAL solution, peroxid a jine...

Osazenstvo mi prislo dneska od zdejšího člena HARY. Objednano jsem měl 12x nejakou tu genetiku, ale Dva řezy nepřežily přepravu tak ted čekám jak na tom bude těch zbylych deset, jestli se mi chytnou do těch velkých RW, pak uvidím...Hydro jedu uplne poprve, takze nove chyby, nove zkusenosti, ale určo už se nebudou opakovat chyby minulé..(i když ve finale jsem spokojeny byl)
Z těch co snad přežijou teda Mountain jam, jack herrer (se těším moc) a northern light (jestli se to tak píše )

Toď na úvod vše, další reporty až se něco bude dít zajímavějšího nebo něco nebudu vědět

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 25-02-2010 v 16:15 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 2



Nektrere z rezu uz maj skoro vyhráno, ale i presto zadny z nich za 4 dny neprokořenil do velke kostky...Snad to rozdycha aspon 9 řezů, bo zatim vypadal tragicky...

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 01-03-2010 v 14:16 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 3

mají povadlé listy jakou tam máš teplotu potřebují hodně vlhka nech je neustále přikryté a zvlhčovačka naplno je samozřejmost kosky jsou doufám stále mokré

Old Post 01-03-2010 v 21:02 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 4

Teplota 24 stupnu, zvlhčovačka v běhu, lampa nejvýše jak jde, kostky stále vlhké s Root stimulatorem...dneska jsem na ně stříkl mikro dávku phytaminu, čímž snad nic nezkazím...devíti řezům už začínám trochu věřit že to rozchodí, ale ten desátý (vlevo vzadu, vypadal blbě už při přepravě a moc naděje mu nedávám). Nevím čím to je, ale ty JH vypadal nejzdravěji....HOld celkově si myslím, že ty řezy nejvíce schytaly při té přepravě, už jen jak mi to poštačka podavala, tak s tim balickem otocila tak třikrát

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 02-03-2010 v 08:48 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 5

S RW nemam zkušenosti, minulé kolo jsem ty malé kostky prdnul do hlíny a za 3 dny už rostly...Tedka 5 dnu a jeste ani neprokořenily ty velké kostky...Takze bych řekl, že v hydru budu mit delší růst než v hlíně

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 02-03-2010 v 08:50 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6

no za 4 dny by měl být venku to je klasika někdy to trvá i týden ale né pod 6OOW a né při té vlhkosti kterou tam zřejměm máš parádní můžeme přidat tak 2a3 dny na vrh z důvodu přepravi a lehkého stresu ale jestli se nezačně dít nic ani potom tak je to v pí..... napůfroval jsi kosky dobře???

Old Post 02-03-2010 v 21:40 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 7

no svitit jim 6kou hned po lupnuti do velkejch kostek neni pro ne 2x dobry. udelal bys lip kdybys jim svitil jen napr zarivkama, aspon prvni tri dny nez by se krapet spravili, mohl bys je tak i kropit, pod sodikem kropit nedoporucuju. co se tyka ctyrech dni na prokoreneni jak pise hary, tak bych to az tak nevidel, me ted koreni do malejch kostek 7.5x7.5 s velkou dirou uz tejden a z 19 jich jeste 5 nebo sest nevylezlo, a to je mam pod CFL.

Old Post 02-03-2010 v 22:01 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 8

Taky rozjizdim pod 6kou (okoukano od zdejsich panu groweru) a rust je masakrozni.Akorat je nutno byt s lampou maximalne vysoko.A v tomhle pripade bych to tipoval na rozhozenej ph metr.Ale myslim,ze holky to daj,akorat jim to bude chvilku dyl trvat.

0.06Mw

Old Post 02-03-2010 v 22:11 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 9

kostky jsem měl připravene den předem ve vodě s kořeňákem s PH 6.0, kostky nebyly pomačkané, tudíž jsem jim nemohl pokazit strukturu...řezy v horším stavu se mi chytly i v mnohem horších podmínkách (přímé slunce ve skleníku atd...)...Takže teď to svadim pouze na šok z přepravy...Vlhkost maj super a slunce maj hodne vysoko (mozna jeste vyse, nez kdyz jsem mel pod 6kou řezy v hlíně)....Takze jsem ted bezradny...Kdyz jich to nedá 9, tak se mi to bude blbě umisťovat do NFT a budu je muset nechat déle na růstu...

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 02-03-2010 v 22:42 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 10

spatne pH neprichazi v uvahu, zezacatku jim staci jenom vlhkost. jinak pri napousteni je optimalni sklepavat pH na 5.0, ono ti totiz pri pufrovani vyleze na sest. v dobe rustu drzim kolem 5.5, v kvetu 5.8 a nakonec davam az k sesti.

Old Post 02-03-2010 v 23:14 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 11

Rozhodne šok z přepravy.

Dej jim víc času,dobry geny zustanou,akorát se to víc protáhne.

Hned pod 600W by jim nemelo delat žádnej problem za předpokladu jak psal owerall-lampu vysoko.

řezany to musí zvládat i bez zvlhčovačky.

Trpelivost je 1/2 growingu

Old Post 02-03-2010 v 23:31 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 12

Kdyby aspon ty řezy nevypadaly den ode dne hůř, tak bych trpělivost měl Mají dle mého maximálně ideální podmínky, avšak listy, se víc a víc klopěj a prožloutávaj...vzdálenost řez - lampa, je přes metr....

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 03-03-2010 v 10:15 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 13

na cisty vode a stimulatoru se im asi moc libit nebude to je jany...hned od prvniho dne to chce hnojit v RW EC 1,2 klidne...zalezi na zdrojovy vode EC 1,2 za predpokladu ze mas 0,4 EC cisty vody...pak vlhkost a za par dni musej bejt dobry jestli nemaj uz v hajzlu korinky... kazdopadne... novy klony by byla asi lepsi volba nez trapit tyhle mrzacky... cau at se dari...

Old Post 03-03-2010 v 11:03 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 14

Po rade matkáře jsem dnes zkusil za ty malé kostky vložené do velké kostky potáhnout...jelikož nejevily žádný odpor, tak jsem zjistil, že už by nezakořenily ani za sto let...Dva jsem rovnou vyhodil a ten zbytek přesadil do hlíny (to jen tak ze srandy, vim ze umrou). Hary je charakter a tak mi jako nováčkovi přislíbil gratis nové řezy Ty už ale v hydru nepojedu, nebot nechci prijit o dalsich 12 řezů stejným způsobem...Absolutne netusim, co se mohlo zajebat, nebot podminky mely ideální...Tak nevim kde je problem, ale to hydro nastartovat chci a to nejpozdeji v pristim kole s tim, ze ty řezy necham předzakořenit dříve, než dojedu tohle kolo, abych nemel takove mezery...Dva tydny od sklizne a 1/3 zasob pryc, hold je to dobrý )))) mazárek mě při sledování seriálů vždy podrží

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 05-03-2010 v 13:24 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 15

Hydro hned nezatracuj,mel jsem ted podobnej problem,nektery jsem taky vyhodil ale bylo videt že už novy pekny kořeny jedou.U tebe asi fakt bylo nejlepší to nakonec vyhodit,ono už jen to že to neprokoření z velké RW max. do týdne je špatnej signal (taky dost ovlivní jak už jsou zakořeneny v male RW kostce)

Jak psal Frynk mohl jsi jim klidne naložit vyší ec ale to myslím vůbec nebyl duvod proč to odchazelo.

Pokud jsou hnedy je to špatne a pokud ta kytka přežije tak bude potřebovat daleko víc času,aby se dala do kupy.Což je samo jen zbytečná komplikace navíc.Tož at se další runda vydaří

Old Post 05-03-2010 v 15:53 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 16

Neboj, hydro vubec nezatracuju, uz jen kvuli tomu, abych sam sobe dokazal, ze to zvladnu hydro bude, ale asi az to treti kolo, bo ted nemam finance na experimenty...Kdybych mel aspon mini matku pro vlastni potrebu, to uz bych si vyhrál více...Ale jak rikam, kdyz jsem delal řezy venku a dal jsem jim brutálně zlé podmínky, tak se chytlo 5z5 a byly to ve finale brutal křaky...A ted kdyz je hýčkám, tak ony na mě tak )) Trpělivost mám, akorád mě trochu deprimuje, jak se točí ty kilowatty

Tatrankaruv prvni indor

Old Post 05-03-2010 v 16:48 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2879580 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív