Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Pegasovy kapky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Pozdrav
Stálý Člen

Karma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% PěstitelskáKarma uživatele Pozdrav - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 17

Panstvo, ale toto je vlákno pro odpovědné a pokročilé léčitele a výměnu jejich zkušeností. Pro uplné začátečníky a hazardéry je dost prostoru jinde.

Old Post 20-04-2010 v 19:35 PM
Pozdrav je offline   Profil uživatele Pozdrav   Find more posts by Pozdrav   Foto galerie člena Pozdrav   Click here to Send Pozdrav a Private Message   Add Pozdrav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 18




Tak jsem zkusil použít kapky na kožní problém - viz příspěvek 11. tady nějaká fotka jako dokumentace.

Zatím je výsledek problematický, při 3. aplikaci jsem po dvou dnech musel skončit, svědění okolí bylo neúnosné a reakce nepřiměřená. Ale je vidět, že útvar, který byl cílem aplikace doznal výrazné změny a to je hlavní.

Proč? A proč ne?

Old Post 23-04-2010 v 08:35 AM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobo
Nový Člen

Karma uživatele Bobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 19

Skoda ze se ty kapky co maji ve videonavodu nedaji koupit...

Old Post 23-04-2010 v 17:57 PM
Bobo je offline   Profil uživatele Bobo   Find more posts by Bobo   Foto galerie člena Bobo   Click here to Send Bobo a Private Message   Add Bobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chemik
Nový Člen

Karma uživatele chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 2  

Chemie Příspěvek č. 20

Reakce odborného garanta Konopné apatyky:
Metoda Konopné apatyky byla koncipována pro těžce nemocné lidi, kteří za 50-100 tisíc Kč sehnali půl kila trávy, a zajímá je, jak z toho co nejbezpečněji vyrobit lék. Tyto lidi barva a chuť výtažku příliš nezajímá. Bylo by možno produkt dále čistit, aby byl průzračný a medově zbarvený, ale pro léčebné účely to nemá význam, navíc adresátem videa není konopný fajnšmekr, ale člověk, který drží konopí poprvé v ruce a na nějaké hraní nemá čas, náladu ani znalosti.
Při vší úctě k Vašim nemalým znalostem, Váš postup, stejně jako postup p.Simpsona, neřeší problém účinnost extrakce vs. spotřeba rozpouštědla. Při dvoustupňové extrakci konopí „hrncovou metodou“ je třeba na 0,5 kg konopných palic použít 8 litrů rozpouštědla k dosažení 90% účinnosti (tj. desetinu draze pořízeného materiálu vyhodíte se zbytky po extrakci). Při použití metody Konopné apatyky je pro zpracování stejného množství materiálu potřeba 2-2,25 litru rozpouštědla k dosažení účinnosti 95%.
Váš produkt – Pegasovy kapky – odpovídá kvalitou čištěnému extraktu z konopí, rozpuštěnému v propylenglykolu. S touto aplikační formou nemám žádné zkušenosti, proto nemohu hodnotit její výhody a nevýhody.

Old Post 29-04-2010 v 09:56 AM
chemik je offline   Profil uživatele chemik   Find more posts by chemik   Foto galerie člena chemik     Add chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chemik
Nový Člen

Karma uživatele chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 21

Poznámka k videu:
z uvedených 64 g sušiny bylo získáno 9,5-10 g výtažku, byl to dosti kvalitní materiál.

Old Post 29-04-2010 v 09:58 AM
chemik je offline   Profil uživatele chemik   Find more posts by chemik   Foto galerie člena chemik     Add chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 22




Tak další pokračování k případu "Znamínko"

Od posledně dodané fotografie (příspěvek č. 20) se alergická reakce odstěhovala neznámo kam a výsledek zobrazuje přiložená fotečka. zůstal jen plochý, barevně se lehce odlišující flíček. S výsledkem jsem nakonec spokojen.

PS: tak jsem udělal další fotku s odstupem času.... bez dalších aplikací čehokoli dalšího Po počátečních rozpacích výsledek super

Proč? A proč ne?

Naposledy upravil dexda 08-10-2010 v 21:55 PM

Old Post 14-05-2010 v 18:48 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Kolik konopného materiálu je potřeba? Bylo by fajn uvést nějaké alespoň orientační dávky.

Old Post 02-10-2010 v 20:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 24


Já vyrábím vždy ze 150 g materiálu a podle použitého množství Propylenglykolu je množství výsledného výrobku.

údaj o množství od Chemika odpovídá hmotnosti mnou nepoužitého a vyhozeného vosku a nečistot viz foto

Proč? A proč ne?

Old Post 08-10-2010 v 22:02 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

chlapy naložil jsem do 5 litru lekařskeho líhu 95% hodně palic skoro celou urodu jenomže sem to zapomněl dekarboxylovat je tady ještě možnost jak to zachránit.
normálně když sem dělal tinkturu v kořalce tak to makalo i bez dekarboxylace tak Teďka nevím Poraďte.

Old Post 08-11-2010 v 08:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 26

Myslím, že to bude taky fungovat, pokud si počteš o dekarboxylaci, zjistíš, že jen přeměňuje THC na jiné léčivé složky, dá se nejspíš i nahradil zahřátím na 110-120° během odpařování.

Proč? A proč ne?

Naposledy upravil dexda 31-12-2010 v 07:56 AM

Old Post 22-11-2010 v 21:13 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 27

Supr návod, v týdnu ozkouším PS: Koukám, že ti někdo krade slávu

http://semenakonopi.pestujdoma.cz/i...formation_id=15

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 27-02-2011 v 15:46 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 28

taky jsem koukal... kupoval jsem tam semínka a na skype jsem se o tomhle nejspíš zmínil

Proč? A proč ne?

Old Post 01-03-2011 v 16:07 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 29

Tak koukám, že tady nějak došel dech? Nebo už je všem vše jasný?

Proč? A proč ne?

Old Post 02-09-2011 v 21:23 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jazzandswing
Nový Člen

Karma uživatele jazzandswing - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 30

Zdravím, mám v rodině těžce nemocnou a sháním pro ni fenixovy slzy. Nevíte kdo by mi s tím mohl pomoci? Předem díky..

Old Post 24-09-2011 v 21:06 PM
jazzandswing je offline   Profil uživatele jazzandswing   Find more posts by jazzandswing   Foto galerie člena jazzandswing   Click here to Send jazzandswing a Private Message   Add jazzandswing to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 31

Jen mi tu chybí poměr g- byliny/ ml- benzínu Díky!

edit: Já dal 30/500 ... tak uvidim

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Naposledy upravil Dr.Crabakles 28-09-2011 v 19:12 PM

Old Post 28-09-2011 v 17:33 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 32

Tak jsem postupoval presne dle navodu... ale vysledny produkt je tuhy jako asfalt. Co s tim?

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 01-10-2011 v 18:43 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6809260 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív