Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Me Top*400Wats*16 Girl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Mám na 400g....?
máš to v kapse
máš pěkně našlápnuto ale....
podařené,nic méně 400 to nebude
si žabařka lindo jdi si raději vyholit kačku
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

Hlína Me Top*400Wats*16 Girl Příspěvek č. 1





Zdravice zelená komunitko. Po mooooc dlouhé době se naskytla možnost rychle něco splodit sklidit. Tak sem se toho nebál a naplno se do toho obul. Doufám že se vám mé počínáni bude líbit a rádi si můj dred projdete. Za jaké koliv reakce, připomínky,dotazy, postřehy předem dík.Budu reagovat co čas dovolí. Přijemné shlédnutí vaše L!NDA


SETUP...............................................................................................
-Boxovina 2m čtverce
-Odtah Ufon 275m krychle za hodku
-Smradík pacháček by Gshop,cca2,5kg nové uhlí
-Vítr 2*klipsny by
-Žár 400W GibExtreme růstokvět
-Vláha Spska 808 prvních 10dnů


METODIKA.......................................................................................
-Sog neboli moře zeleně
-Only Soil Biobizz light mix v 6 litrech 20*20
-Strava ustup od Plagron,now komplet od Hesi+pytamin¨(už ted si nemůžu vynachválit,holkam moc chutná,každý večer hladové)
-Celková snaha o nejviši kvalitu kvantitu

POZNATKY ZVRATKY.........................................................................
-Snaha docílit daných faktorů,jakožto těch základních a přitom nejduležitějších a stím spojená a toužená odměna ! G na Wat !
-Snaha vyvyrovat se věškerým breberkám,problémům šokům atd
-Tvarování pomocí kolínek(je sranda pak sledovat jak se holky kroutí,s kolinkama se dá pěkně vyhrát) Podle mého větší efekt od klasického zastřihování FIM bez jakého koliv růstového spomalení způsobené zastřižením.
-Maximální rozptyl světla A-wings

KOČKY..............................................................................................

8krát EUFORIA
8krát BUDHA

Kozzy chvála tobě a díkpěkně prokořeněné zabalené připravené


Foto****den po koupi aklimatizace prostředí světlo umyslně výš než se rozkoukaj at je nebolí očka

2den 18/6 chytly se rychle,4kousky budhů lehký šok
den max 26°C kolem 90% pořád
noc min 19°C vlchkost jak prase, podle měřáku HH (víc jak 99%)

Naposledy upravil L!NDA 21-02-2010 v 13:41 PM

Old Post 21-02-2010 v 13:00 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

jízda nekončí jízda začíná Příspěvek č. 2





zhruba 10 den 18/6,holky valí o životVšichni mrzáci už nejsou skoro ani znatelní. Hnojeno od druhého dne podle návodu od Hesi,všeho prostě plná palba každá zálivka.Postřik pytaminem skoro každý den. Jedenkrát stříknuto prevetivně BioOil proti všem mrškám.

hodnoty pořád víc než pěkné teplota pořád okolo 25°C noc 20°C
vlchkost okolo 80% v noci max okolo 100% ale už začnu snižovat už si to zadychaj parádně sami

Naposledy upravil L!NDA 21-02-2010 v 14:23 PM

Old Post 21-02-2010 v 13:53 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

kveteme****** Příspěvek č. 3






Po 16 dnech za které holky vyrostly jako se mi ještě nepodařilo sem přepnul na qvět. Dle mého se ještě natáhnou až až,už ted vyhazuji a na povrch se derou stále další a další vršky

Foto*****2den 12/12 na teplotě se nic nemění vlchkost se snažím držet okolo 60% což se mi taky zatím daří v noci je okolo 80% což začnu taky pomalu regulovat častějšími cykly vyměny vzduchu. Jinak hnojeno ob den vždy spolu se zálivkou+pytamin postřik.

Old Post 21-02-2010 v 14:07 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

přídavek Příspěvek č. 4






máme hlad a jsme strašně nadržené.pojdte se nanás podívat pane náš

pořád den druhý 12/12 holky žvíkly dobrých 50 kolínek,které už ani nejdou vidět ale krásně jim to pomohlo ke košatosti to snad vidět jde

Old Post 21-02-2010 v 14:14 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

máš teda moc pěknou buš, mám to podobný, tak karma letí. jak moc si je prostříhal?

Old Post 21-02-2010 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 6

Zatím sem nijak moc nestříhal.Sem tam štípnu náky špatný lístek,sem tam fiknu list třeba s poloviny když vidím že vyloženě dělá deštník nákemu nadějnému vršku co se snaží vyjet za ostatníma.List k listu každý druhý den a pak nemusím dělat náke brutální prostřihy,kterým ani nák moc nefandím. Brou

Old Post 21-02-2010 v 20:07 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 7

Zdar, máš to fajně rozjetý. Prostor pěkně vyplněnej, kolínka jsou super věc(košatí se bez stresu). Měříš phčko? Budu sledovat.
K for you

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 22-02-2010 v 13:53 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 8

davam prvni K plus , moc se mi tenhle grow libi budu sledovat

Old Post 23-02-2010 v 17:01 PM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 9

jedna otázečka ty si nějakej transvestita/transexuál ??
já jen tak že si furt neumíš rozmyslet jestli si holka nebo kluk

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 23-02-2010 v 19:28 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

boom Příspěvek č. 10






Hojec hnojec, 4-5den 12periody. Zatím nic moc zajimavého,vrchy se dotahují co to dá chtíc co nejvíc světla.Jinak poprvé co se mi podařilo tak akorát vyplnit prostor,uvidíme co to sýpne.

Ph ani ec neřeším.Hnojky jedu dle návodu tak s ec by neměl být problém a pro Ph nedělám nic víc než odstáta voda.Hesi uvádí na všech hnojkách že obsahují náke regulátory ph. tudiž ph asi vyhovuje. Zatím sem nikdy s Ph ani ec problém neměl,až bude zajedu koupím měřáky a je po problému.

Kytky jsou vysoké cca kol 30cm,výšku všech tak i tak centruji at jsou všechny jak když střelí a musím podotknout že za A-wing peněz rozhodně nelituji.Po stranách ještě větší bomby než středy,ale ve výsledku všude bomby.Na Heatshield už mám jiný názor(cpou ho do balení s A-wing)tak ho mám taky.Ani sem ho tam nezkoušel dát a asi ani nezkusím,nevím nepřipadá mi to k čemu.

Naposledy upravil L!NDA 23-02-2010 v 20:52 PM

Old Post 23-02-2010 v 19:50 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

lup Příspěvek č. 11





Zalívám tudiž hnojím co druhý den.přes 5 litrů už si dají i víc. Teplota vlchkost všechno v cajku
.......25ml Hesi Bloom
10ml Power Zyme
1 jediná kapička Super Vit
Fosfor Plus až vyjedou šišky
6ml/litr Pytamin (postřik co den ob den)
----------------------------------------------------
to vše vždy na 4,5L


Ještě bych se chtěl zeptat jetli taky nekdo nejedete značku Hesi,co na ní říkáte.Konkrétně na SuperVit s koncentrací jedna kapka na 4,5litrů,zajímavá koncetrace ...kolikrát mám chut dát kapek aji 5,co by přece mohla způsobit jedna malá kapička.Zatím ale pořád po kapičce.Proto se taky ptám kapete i víc...co to dělá atd atd..




Ultimátní bojovníku už to tak vypadá že jsem hermouš chjo

Naposledy upravil L!NDA 23-02-2010 v 20:33 PM

Old Post 23-02-2010 v 20:10 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobicek2002
Stálý Člen

Karma uživatele bobicek2002 - 81% PěstitelskáKarma uživatele bobicek2002 - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
jedna otázečka ty si nějakej transvestita/transexuál ??
já jen tak že si furt neumíš rozmyslet jestli si holka nebo kluk


tahle otazka neda spat i me lindo

//////////////ALOHA////////////

Old Post 23-02-2010 v 20:32 PM
bobicek2002 je offline   Profil uživatele bobicek2002   Find more posts by bobicek2002   Foto galerie člena bobicek2002   Click here to Send bobicek2002 a Private Message   Add bobicek2002 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: lup Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od L!NDA


Ultimátní bojovníku už to tak vypadá že jsem hermouš chjo


Tak žeby přiznání ne?? !!

Old Post 25-02-2010 v 19:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 14

máš to super hlavně prezentaci pošlu K+ s HESI používam tohle http://www.green-house-tu.cz/produk...podkategory=139 maximální spokojenost . - superfit je podle mě příliš drahej nebo .že by byl fakt super....?

Old Post 26-02-2010 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

...doma máš awinga a pověsil/a jsi si raději vlaštovku s méně kvalitnějším plechem jo? Ty jeden/na ... ihned prohodit

to míchání hnojek mi přijde taky nějaký beze smyslu.

Jinak grow se mi líbí,chválím výběr genetiky.S tím budhou dokupy...no nevím,nevím asi ho budeš muset podložit a ne málo
Euforie ted sám mastím,tak jsem zvědav jak se ti povede.

PS: objasnit pohlaví prosím ...

Old Post 28-02-2010 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L!NDA
Stálý Člen

Karma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% PěstitelskáKarma uživatele L!NDA - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 87  

bla Příspěvek č. 16


Ahojte všeci.

To Hrozbert: né SuperFit ale Super Vit ale to je fuk,jestli je nák supr nemužu soudit.Hnojím stím poprvé.Právě proto sem se tu ptal bez jaké koliv odezvy,jaké stím máte zkušenosti jak to je stou jednou kapkou nebo jestli se dá víc.Jinak vůbec bych neřek že je to nák drahé 10ml za cca 200kč přičemž to má vystačit na 650litrů,což je podle mě dosti za celkem málo....ale co tadle ta malá lahvička s koncentrací jedna kapka na 4,5litrů má dělat za kouzla nevím,rozhodně kytkám chtuná bych řek.

To SIMOR: Podle čeho soudíš nebo kde jsi na to přišel že mi tam vysí náky kus obyč plechu jako stínidlo. Samo sebou že od startu Orig Adjust A-wing medium. Kladívkový plech už je pro mě minulostí když vidím co dělá tadle ta Supr vlaštovka.Nesrovnatelný rozdíl !!!! A stěma hnojivama ti taky moc nerozumím.nic nefintím nekoumám jestli jde o hnojení a výživu. Koplet od Hesi (TNT,Bloom,Zyme,Supervit,Fosfor plus)na jediný Roots sem se vysral stresu sem se snažil předcházet. A postřik Pytamin od Plagron. A to míchaní přesně dle návodu. Viz foto. Nic s toho co dělám mi ani v nejmenším nepřijde nák nesmyslené,pač být něco nesmyslné tak to nedělám. Když tak objasni

Aktual..................Dnes nám pomalu nabíhá 10den 12/12.Vrchy už se začínají ježit co to dá za přítomnosti pronikavého zápachu nebo spíš vůně. Od přepnutí se celkem potáhli spíš Euforie ale i tak sou to pořád fajné křaky. ale ani budhové to vzali sportovně a popojeli jak nahoru tak i možná víc do stran narozdil od Eu. i tak výška v rozmezí 35-45cm vše dorovnáváno podložkama do jedné rovinky. Hnojeno každou zálivku dle tabulky.Postřik sem aplikoval skoro pořád ale už jen tak jendnou zkropím a prdím pak už budou šištidla. Fota dodám co nevidět.

teplota kol 26,noc 19
vlchkost den 40,noc 70-80% pomalu začnu snižovat i v noci zatím jím nechávám at máj večer blaho.

Zatím tě pic klucíííí a moc vás nepotěším nosím trenírky a cosik mi v nich plantá,pysky to nejsou

Old Post 28-02-2010 v 19:37 PM
L!NDA je offline   Profil uživatele L!NDA   Find more posts by L!NDA   Foto galerie člena L!NDA   Click here to Send L!NDA a Private Message   Add L!NDA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6717480 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív