Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Indoor No.1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Valish
Nový Člen

Karma uživatele Valish - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 20  

Indoor No.1 Příspěvek č. 1


Mili groweri, mile growerky,
rozjizdim svuj prvni indoor a chtel bych se o tu radost s vami podelit.

Pestirna
- Vyrobena z lednicky MINSK 16E rozmery SxVxH 50x150x45
- potazena cernobilou PE folii (lednicka mela kremovou barvu)

Osvetleni
a)rust - CFL elektrox grow 125W
b)kvet - výb. GIB Lighting Flower 250W

Hnojiva - Plagron
- alga bloom
- alga grow
- PK 13,14

Zemina
- Plagron royal mix

Osazenstvo
- 9x Budha

Ventilace
- odtah MEZAXIAL 3208 180m3\h
- pritah 12V pc vetrak + pasiv

Old Post 21-02-2010 v 10:39 AM
Valish je offline   Profil uživatele Valish   Find more posts by Valish   Foto galerie člena Valish   Click here to Send Valish a Private Message   Add Valish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 2

čus docela dost kytek máš na tak malí prostor

Old Post 21-02-2010 v 11:15 AM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Valish
Nový Člen

Karma uživatele Valish - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3


citace:
Původní příspěvek od domino
čus docela dost kytek máš na tak malí prostor


Mas pravdu, je to docasne. Do budoucna se pocita se 4mi kousky a 4 pujdou na mikrogrow. A da-li panbu zdravi jedna by sla do matkarny. Ale vse ukaze cas.

Old Post 21-02-2010 v 11:30 AM
Valish je offline   Profil uživatele Valish   Find more posts by Valish   Foto galerie člena Valish   Click here to Send Valish a Private Message   Add Valish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

No vidíš,krásně zelený a roste to,tak ať to tak pokračuje

Old Post 21-02-2010 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Valish
Nový Člen

Karma uživatele Valish - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5


to vakiduvaje: diky jsem rad, ze se vzpamatovali. Mel jsem o ne strach kdyz zacali odspodu zloutnout. Ted uz se z toho snad vylizali a budou nam delat radost.

Old Post 21-02-2010 v 13:10 PM
Valish je offline   Profil uživatele Valish   Find more posts by Valish   Foto galerie člena Valish   Click here to Send Valish a Private Message   Add Valish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 6

Čau Valish
máš něco podobnýho jako já skoro stejný to máme akorát mám větší box, no ale chtěl jsem se tě zeptat jestli budeš mít furt tyhle kulatý květináče ? Lepší by bylo kdybys sehnal hranatý jinak zatím vypadá vše ok .
Budu sledovat mějse Patrees .

Old Post 22-02-2010 v 00:47 AM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Valish
Nový Člen

Karma uživatele Valish - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 7

kvetinace jsou prozatimni, co dum dal V zaloze uz cekaji hranate 16x16.

Old Post 22-02-2010 v 06:46 AM
Valish je offline   Profil uživatele Valish   Find more posts by Valish   Foto galerie člena Valish   Click here to Send Valish a Private Message   Add Valish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Valish
Nový Člen

Karma uživatele Valish - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 20  

8.den Příspěvek č. 8


Holky rostou jako z vody a na me je o nich napsat par radku.pH je kolem 6.5, rezim sviceni 18/6, vcera hnojeno alga grow 1/4 DD. Dnes zastrizeno FIM metodou(viz obrazky). Prumerna spotreba je 1.93kW za den.

Naposledy upravil Valish 22-02-2010 v 20:28 PM

Old Post 22-02-2010 v 20:14 PM
Valish je offline   Profil uživatele Valish   Find more posts by Valish   Foto galerie člena Valish   Click here to Send Valish a Private Message   Add Valish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Přijde mi,žes to nechal moc dlouhý,ten FIM,přefik si i stonek?Esli jen listy,tak ti to za pár dní začne růst dál,ty ufiknutý listy a jinak nic..Mrkni na to shora,jestli je veprostřed vidět přefiklej stonek..

Old Post 22-02-2010 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejdaa
Stálý Člen

Karma uživatele strejdaa - 80% PěstitelskáKarma uživatele strejdaa - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 10

Zdravím tě,
ano Vakiduvaje ma pravdu, podívej se na to. Udělal jsem takovou chybu a misto několika výhonků jsem měl pár zmršených listů

Zdá se mi, že ten prostor je poměrně malý na 250W i přes to že je to 150cm vysoký. Zkoušel si už teploty, když tam daš 250 protože do tohodle bych dal tak 150w a možna v CT, ještě jak tam je to stínidlo tak ,,brání" průchodu vzduchu nahoru (ty větráky maj sice 180m3/h nebo kolik ale vem si že tam budeš mít všude hustej porost).

A co se týče kytek tak vypadaj pěkně.
Tak ať valej bez větších problémů, budu sledovat. Pěstu Zdar!

Old Post 24-02-2010 v 18:44 PM
strejdaa je offline   Profil uživatele strejdaa   Find more posts by strejdaa   Foto galerie člena strejdaa   Click here to Send strejdaa a Private Message   Add strejdaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí
24-06-2014 - InDoor #7 - 131 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6552460 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív