Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mých prvních 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Zdraví Mých prvních 250w Příspěvek č. 1


Ahojte growers, tak po mnoha a mnoha hodin stravených na tomhle skvělým foru mě došla trpělivost! Rozbil sem prasátko, objednal něco na začátek a huráá do pěstu :-)

BOX: DarkStreet 80x80x160cm
Světlo: 250w Gib Lighting Flower Spectre (je na květ snad to i
normálně vyroste bez nějakých větších problémů)
drží na 2x Easy Rolls 2 +Malé stínidlo
Odtah: UFO VK 100 – 250m3/h + pácháč 160 m3/hod
Přítah: pasivní
Ofuk: klipsňák 15W
Květníky 6x hranytý 6,5l+3x kulatý 5l (čekal sem jen 6 řízků
nakonec sem obdržel 9ks tak je přece nenecham
zvadnout :-D)
Substrat: Plagron Growmix
Hnojky: Plagron Terra Bloom 1 l
Alga Grow 500 ml
Plagron Phyt-Amin (vím no nic moc kombinace Alga vs Tera
moje blbost neomluvná ale teď už se
nebudu kopat do hlavy nějak to
Dopadne)
Genetika: no snad by to měl být 9xJack Herer nevim no mam to
přes kamoše! Nechám se překvapit :-)

Old Post 19-02-2010 v 10:02 AM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 2




Včera začal počátečni zážeh 18/6
řizky sem nasázel do květníků ze sadbovými kostky! Tak jak sem je dostal! Byly nařezány z matky osvětlené 400w! Mají trocha zežloutlé spodni listy! Vypadaji jako by mě chteli zvadnout!! Ufo jede na časovač tak abych dosáhl teploty 25-26C, ofuk je napojenej na časovač se sodíkem(zatim), nechcu jim foukat nonstop kdyz vypadají ještě takhle povadle :-)

Jak často a jak moc mám zalévat abych jim neuškodil (mám kojeneckou vodu v petkách)

Výbojka je 25cm nad vrškama sazeniček. Málo? moc? akorát?

Valte to do mě potřebuju nejaké ty rady, nemám to od koho obkoukat sem jen samouk co se o všem dočetl zde!

Old Post 19-02-2010 v 11:24 AM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Cau, na prvni pohled je videt, ze nezvlhcujes, kdyz sou rezy male, a tvori se jim korenovy bal, potrebuju hodne vlhkosti, protoze si berou energii z listu, takze je honem rychle prikryj polovinami 2l pet lahve, tim si udrzi vlhkost. 1x denne odkryt, nadechnout a zase zadelat, do doby, nez naberou silu. Nebo kup zvlhcovacku, napr. SPS 808, zatim by trochu mohl pomoc belik s vodou a mokry hadr, jinak mas vse v pohode, jen lampu bych zvedl tak na 0,5m, dokud se nerozjedou, takhle ti akorat chcipnou, nebo se zabrzdi. A priste zazet nejdrive treba do kelimku od piva, udelaji v nich hezky zaklad pro korenovy bal do velkych kvetniku.

Old Post 19-02-2010 v 12:45 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 4



Tak me to nedalo a ještě ted sem sehnal kupodivu Tučnaka
Mam ho venku a do boxu to valim aluflexem pomoci PC vetračku! (snad ho ta vlhkost neoddělá)
Hned sem na 70% Stejně mam obavy že se mě to nechytí no uvidíme!
Už tady z toho mám takovou malou elektrárnu

A co zalévat jak to mám ted než se to kloudně (snad) vzchopí?? HELp

Old Post 19-02-2010 v 16:23 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

me ty rezy prijdou jako takovy chudinky...ale to neni tvoje vina, spis je to spatne zvolenej rez, teda aspon ja mam takovej pocit

podivej sem, tohle je uplnej rozdil
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=351096

Old Post 19-02-2010 v 16:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 6

Jo no mám stejný názor! Stanuju tady už 14dní naprázdno až včera se ke me ti chudaci dostali no Mám to těžky sehnat kloudnej řizek kuva, tak mě nezbývá než se modlit k tady těm Snad to nějako dopadne! Next round pojedu ze seminek!!

Old Post 19-02-2010 v 16:47 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 7

Jestli je chces zachranit, tak zvedni lampu a dej na ne ty petlahve.
Jsou na tom fakt spatne.

Old Post 20-02-2010 v 11:50 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 8




čaute, tak po dlouhých 10 dnech se nějako vzpamatovaly. :-) Radost z nich ale nemám, že sou spodní listy žlutý to by mě tak nesralo ale sou víceméně všechny :-( PH 5,8 teplota den:25-27 noc:18C. vlhkost: 60-70%. Ještě sem nehnojil:-) mám strach že to zežloutne všechno :-D

Old Post 01-03-2010 v 11:56 AM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 9

zkus to pH zvednout na 6-6.2...jinak podle špiček listu mě to příjde spálený hnojkama/ale pokud si to nehnojil/ a nebo že je tam příliš sucho/ale zase píšeš že tam je 60-70%/...rosíš?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 01-03-2010 v 12:13 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 10

Nerosim no tak asi jen2x a z toho jednou Phyt-amin poloviční davkou, okej tak zahnojim dikec!

Old Post 01-03-2010 v 12:21 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rainbow
Nový Člen

Karma uživatele Rainbow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 11

hele drzim ti palce ja se taky na to chystam jen ted cekam na vyplatu

Old Post 01-03-2010 v 22:02 PM
Rainbow je offline   Profil uživatele Rainbow   Find more posts by Rainbow   Foto galerie člena Rainbow   Click here to Send Rainbow a Private Message   Add Rainbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 12



čus bambus
Dnes sem cca na 18.dnu kvetení:-) Barva už je myslim ok, žlutý sou jen původní listy. Výška 18-25cm. Nestříham neohýbám, max. ohnu pouze u pár kousků hlavní stonky aby se dostalo vice světla k vedlejším větvím (poradil kámoš) Jak to vyroste tak to vyroste
Hnojil sem zatím dvakrát ALGA GROW (klasika) Zalévám roztátým sněhem s ph 5,8 Půda něco kolem 6.
Tak si snad něco na konci zakouřim hojte

Old Post 08-03-2010 v 11:58 AM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

nestříháš,neohýbáš,kámoš poradil..
Tak to ti poradil blbě,zastřihni a ohýbej,
aby si vyplnil prostor,páč takhle to budou jen
vytáhlý koštata a jestli je to jack tak už bych
přepnul,poněvadž ten střílí do vejšky jak svin.

Old Post 08-03-2010 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 14

listy stojej jak dikus :-)
To je dobry znamen

Ja bych to stopro zastrih ale to uz je tvoje vec.

Old Post 08-03-2010 v 12:47 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 15

Není pozdě na zastřihnutí? To mám jako tedˇještě zastřihnout vršky??
Jo a chtěl sem napsat 18.růstu xD (zrovna sem davál čarase tak to byl překlep ).

Old Post 08-03-2010 v 13:03 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 16

být na tvým místě tak možná ještě zastřihnu, pořádně a zkusim se je rozvětvit, jinak ti hrozí spousta práznýho místa a jen 9 palic. Jinak co se řezů týče vypadaj strašně a většinu problému který zatím máš je právě kvůli tomu- žádný větvení, listy jak mrtvoly. To se zas někdo předved

EDIT: jinak ty uschlý hnusný listy a za světle zelená na listech nasvěčuje tomu že řezy kořenily dost dlouho a to buď kvůlu špatnejm podmínkám a nebo vadám už z matky.

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 08-03-2010 v 13:07 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
30-05-2012 - První kyti 250w - 3 odpovědí
25-01-2011 - Můj První 400W - 115 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7431880 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív