Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Uplný začátečník - pár dotazů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
salamnibrnak
Nový Člen

Karma uživatele salamnibrnak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 14  

Uplný začátečník - pár dotazů Příspěvek č. 1

Ahoj,

jsem tu nový, ale již pár dní čtu příspěvky mistních lidí, rady do začátku, nicméně, pro mě, jako naprostého amatéra jsou některé věci moc složitě napsané a těch informací a způsobů je tolik, že naprostý laik jako já se v tom ztrácí, proto bych se chtěl zeptat ve vlastním tématu. Kadopádně klobouk dolů, netušil jsem, že je to pěstování taková věda. Snad mi odpovíte.

Chtěl bych si pořídit Box na pár kytek, vyhlédl jsem si jeden takový
https://my-garden.cz/growboxy-kompl...4-rostliny.html

myslíte, že mě bude na ty 4 kytky (max) stačit i s těma komponentama, která k němu jsou ?

Za další, ve FAq jsem četl, že se pěstuje z řízků/klonů, nemuzu si do boxu dát například 4 semínka nějaké odrudy a pěstit ?

Předem díky za odpověd!

Old Post 28-05-2020 v 14:56 PM
salamnibrnak je offline   Profil uživatele salamnibrnak   Find more posts by salamnibrnak   Foto galerie člena salamnibrnak   Click here to Send salamnibrnak a Private Message   Add salamnibrnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 2

Čauko
Já myslím že to bude plně dostačující i když nevím jak na tom je to stínidlo,já používám zásadně a-wing
Možná by stála za úvahu k tomu dokoupit ještě MH lampu na růst má lepší spektrum za na květ přehodíš květovou
K těm semínkům, samozřejmě že můžeš,já osobně jedu semínka celou dobu....



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 28-05-2020 v 15:53 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salamnibrnak
Nový Člen

Karma uživatele salamnibrnak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3

Tak super, díky moc, dobře, koupím jednu zvlášt na růst a na květ.

Old Post 28-05-2020 v 20:26 PM
salamnibrnak je offline   Profil uživatele salamnibrnak   Find more posts by salamnibrnak   Foto galerie člena salamnibrnak   Click here to Send salamnibrnak a Private Message   Add salamnibrnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 4

Zdar, taky jedu ze semen a je to mnohem veselejsi, kazda kytka je takovy prekvapko. Co se tyce toho kompletu, prijde mi to trochu predrazeny na to ze je tam vobyc TT125 odtah a klasik stinidlo. Jinak osobne bych se na MH z vysoka... Mam ji doma asi 5 let a jel jsem ji asi 2x, nevyhoda je ze se neda regulovat vykon, a palit 250w na maly prcky v tak malym prostoru mi prijde zbytecny. Ja celou rustovou fazi jedu s HPS, tlumenou na 150w a je to pohoda! Jinak nejlepsi vybojky hps jsou od Philips a daji se sehnat za 3kila v elektroshopu. At se dari!

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 28-05-2020 v 22:52 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 5

Zdar koukni na tohle https://www.bestgrow.cz/pestebni-se...w--60x60x150cm/

Greenception LED mé první kolo
Greenception LED + 400w hps podruhé

Old Post 29-05-2020 v 05:54 AM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 6

No jo ale tam má digital předřadník a tady starej elektromagnetický
No vidíš Subatomic jede vlastně celou dobu pod hps,mě se právě zdálo,tento tak.mas ale nebyl jsem si jistý....regulovat se nedá to máš pravdu, otázka jak moc by byl rozdíl v růstu/větvení pod mh/hps



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 29-05-2020 v 07:10 AM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salamnibrnak
Nový Člen

Karma uživatele salamnibrnak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7

Borci, díky moc, netušil jsem, že dostanu tolik odpovědí, velmi si toho vážím.
Věc se má tak, že jsem si koupil pár semínek, dám to za okno a počkám, nicméně okno mám na západ, balkon na východ, první patro v centru velkého města a čím více jsem si tady u vás na Groweru četl, tím více mě to začalo lákat a teď jsem se do toho úplně ponořil, možnost si vypěstovat něco sám je super, navíc jsem do této doby netušil, že se dají sehnat semínka kterékoli odrůdy.

Přemýšlím, že koupím nějaký předřadník, ale co se týče dlouhodobých nákladů a poměr cena výkon asi zvolím tento https://tinyurl.com/y8volfja, abych mohl regulovat výkon, jak píše Subatomic, navíc prý vydrží déle.

Old Post 29-05-2020 v 10:12 AM
salamnibrnak je offline   Profil uživatele salamnibrnak   Find more posts by salamnibrnak   Foto galerie člena salamnibrnak   Click here to Send salamnibrnak a Private Message   Add salamnibrnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 8

Anebo se poohlédni po nějaké Ledce sice to je dražší ale má delší životnost

Greenception LED mé první kolo
Greenception LED + 400w hps podruhé

Old Post 29-05-2020 v 10:22 AM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salamnibrnak
Nový Člen

Karma uživatele salamnibrnak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9

už jsem se díval, stojí kolem 3500 tisíc, zkusím vypěstovat něco a když mi to půjde dám do toho další peníze.

Old Post 29-05-2020 v 10:49 AM
salamnibrnak je offline   Profil uživatele salamnibrnak   Find more posts by salamnibrnak   Foto galerie člena salamnibrnak   Click here to Send salamnibrnak a Private Message   Add salamnibrnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freelancer
Stálý Člen

Karma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% PěstitelskáKarma uživatele Freelancer - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 10

Taky jsem to tak udělal ale zbytečně jsem vyhodil prachy. Ono 3500 dát za ledku anebo 2500 za hps už moc velký rozdíl není ale chápu. Tak přeji dobrý výběr a ať ti to krásně roste

Greenception LED mé první kolo
Greenception LED + 400w hps podruhé

Old Post 29-05-2020 v 10:54 AM
Freelancer je offline   Profil uživatele Freelancer   Find more posts by Freelancer   Foto galerie člena Freelancer   Click here to Send Freelancer a Private Message   Add Freelancer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gicWeeD
Stálý Člen

Karma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% PěstitelskáKarma uživatele M@gicWeeD - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2018
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 11

Kontaktuj clena Growplace, urcite ti udela cenu a i poradi. Nehlede na to, ze nikde v zadnym ucetnictvi nebude figurovat tve jmeno.

LED Vero 740w indica vs sativa
18x BigBud coco drip 2x450w LED by FrYnK
Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 29-05-2020 v 11:11 AM
M@gicWeeD je offline   Profil uživatele M@gicWeeD   Find more posts by M@gicWeeD   Foto galerie člena M@gicWeeD   Click here to Send M@gicWeeD a Private Message   Add M@gicWeeD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salamnibrnak
Nový Člen

Karma uživatele salamnibrnak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12

již spolu komunikujeme, díky

Old Post 29-05-2020 v 12:15 PM
salamnibrnak je offline   Profil uživatele salamnibrnak   Find more posts by salamnibrnak   Foto galerie člena salamnibrnak   Click here to Send salamnibrnak a Private Message   Add salamnibrnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Subatomic
Jinak osobne bych se na MH z vysoka... Mam ji doma asi 5 let a jel jsem ji asi 2x, nevyhoda je ze se neda regulovat vykon, a palit 250w na maly prcky v tak malym prostoru mi prijde zbytecny. Ja celou rustovou fazi jedu s HPS, tlumenou na 150w a je to pohoda!


Ja mam tedy zkusenost, ze tlumit jde i MH. Mozna zalezi na predradniku a/nebo na lampe, nicmene s digitalnim mi to fungovalo - MH 400 W startuje i na 250 W (ztlumeny predradnik 400).

Pokud jen jednu lampu, tak ji staci dat na zacatku vys. A prodavaji se i vybojky s kombinovanym spektrem (viz sunmaster)...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 29-05-2020 v 12:19 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14

Taky jsem driv reguloval 400w mh na 250w a v pohode.
Nekde jsem cetl ze se to nedoporucuje kvuli tomu ze se ti zhorci spektrum,ale toho jsem si nejak nevsiml.jelo to normalne.
Zkouseno u vice lidi.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 29-05-2020 v 12:28 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salamnibrnak
Nový Člen

Karma uživatele salamnibrnak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 15

Děkuji, vemu předřadník na 250 s regulací 150W, na ty 4 kytičky mi to snad bude stačit...

Old Post 30-05-2020 v 22:59 PM
salamnibrnak je offline   Profil uživatele salamnibrnak   Find more posts by salamnibrnak   Foto galerie člena salamnibrnak   Click here to Send salamnibrnak a Private Message   Add salamnibrnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 16

Ahoj všem. Ty odkazy na komplety co tu jsou- boxy v nich mají výšku jen 150 cm. To znamená na rostlinu vysokou max 50-60 cm. Takže jen na prcky?? Mikropěstění?? Nebo co?
Osobně mám stan vysoký 180 cm a je to málo- bral bych klidně 200.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 31-05-2020 v 08:52 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-05-2011 - Uplný začátečník (rady outdoor ) - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4136840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív