Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » soutěž o outdoor seeds pro začínající grower´s
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Majkyn
Nový Člen

Karma uživatele Majkyn - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 33

zdravíčko,
letos jsem chtěl koupit originální seeg, s kvalitní pudou, ale jaksi nemám penízky...
hodlám vysadit většinu outu na stromy a tudíš to musí bejt kvalitka

ty semena potřebuji, protože VÁŠEŇ se nedá skrotit a má vášeň k pěstování je velice silná

moje láska k této rostlině a její kráse je velie hluboká, pokud se letošní out zdaří, tak určitou část sklizně věnuji svému hladovému okolí

loučí se milovník pěstitel

Old Post 14-02-2010 v 16:45 PM
Majkyn je offline   Profil uživatele Majkyn   Find more posts by Majkyn   Foto galerie člena Majkyn   Click here to Send Majkyn a Private Message   Add Majkyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 34

No já ty supr seeds musim mít proste protože cena trávy neustale roste.Chci na jaro vysadit,kytaru si naladit a mí kytce písničku zpívat přitom o nějakém stávku snívat.Přísaham bohu že udělám tu ulohu a zvládnu vypěstovat keř to ho potom změř tomu ty vole věř.Na pozim až to sklidim tak to tak na 300g vydim.Dám velkou fotodokumentaci že se bude divit i morče v kleci.Pak bych napsal smokereport,to by byla síla že by to sestřelilo airport.
Vysadim ja na jižní svah a až domu pudu cítit ten vonný pach.Ten pach pude silnější než střelný prach.Rostliny budou pěstovány s maminčinou péčí a jakmile ucítim že rostlina brečí tak jí pomůžu a udělám vše co zmůžu.Tak my prosím pošli ta super semínka a já je budu mít rád ta malá miminka.!!

Jinak bych ti chtěl říct že na letošní rok nemám co vysadit proto bych byl rát abych mohl aspon něco do země zasadit.

Naposledy upravil 23-02-2010 v 13:47 PM

Old Post 14-02-2010 v 18:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 35

Sem mladej, chudej student, kterej by se ve volnejch chvílích při studiu chtěl věnovat tomu, co má opravdu rád. Pár kytek sem už sice pěstil, ale bez skušeností a lásky k nim. Teď bych to chtěl napravit a s tvejma semínkama, co tady nabízíš, by se můj plán moch snáze vyplnit a já bych se opět odreagovával pěstěnim od učení...
Jestli to vyhraju, tak fakt čumim jak chleba z tašky...

Old Post 14-02-2010 v 18:34 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
14alpano14
Nový Člen

Karma uživatele 14alpano14 - 86% PěstitelskáKarma uživatele 14alpano14 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 36

Nazdar no tak tie seeds bi som rad mal rad sa o deticky staral po prirode sa prechadzal keby ze si mi ich dal ja bi som im lasku daroval kazdy tyzden zalieval hnojil a burinku vitrhaval obstastnil bi som zmisli svoje aj zmisly svojich bliznych prosim ta daruj mi ichDDD no pekny ulet

Old Post 14-02-2010 v 20:26 PM
14alpano14 je offline   Profil uživatele 14alpano14   Find more posts by 14alpano14   Foto galerie člena 14alpano14   Click here to Send 14alpano14 a Private Message   Add 14alpano14 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 14alpano14! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonobos
Nový Člen

Karma uživatele bonobos - 0% PěstitelskáKarma uživatele bonobos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 37

PROTOČ

bonobos

Old Post 14-02-2010 v 20:31 PM
bonobos je offline   Profil uživatele bonobos   Find more posts by bonobos   Foto galerie člena bonobos   Click here to Send bonobos a Private Message   Add bonobos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 38

vis proc? bo bagr neplave

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 14-02-2010 v 20:43 PM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 39

kludne ich pošli mne bude sranda

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Naposledy upravil josip222 15-02-2010 v 00:17 AM

Old Post 14-02-2010 v 20:44 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

proc zrouna ja proste protoze mam smulu.na vanoce sem dostal vylet do vidne bylo mi jasny co tam budu delat tak sem po vanocich vyrazil dva dny pred odjezdem se mi posrala kara tak sem musel jet vlakem stastne sem dorazil do vidne stratil jsem se hned na tom podzemnim nadrazi nez sem se dostal na zemskypovr mi trvalo hodinu sfajcenej jak zakon kaze dalsi velike dilema bylo se dostat metrem na misto urceni bohuzel na nejake stanici metra sem pochopil ze se tam nedostanu musel sem jet taxikem taxikar me dovezl na misto urceni do bushdoctor shopu nebo nejak tak se to menovalo a tam sem dostal dalsi sok kdyz sem vydel ve vytrine dve matecni rostliny oveseny cervenejma vanocnima ozdobama ale to me nenasralo spis to ze oni muzou ami ne to mit ve vylohach(jenom se domnivam ze se to v cr asi smet nebude)to je dalsi duvod proc ja stal sem pred tou vylohou jak tele asi pul hodiny a jenom cumel na ty kytky a dalsi duvod pri zpatecni ceste sem mel 320minut zpozdeni takze duvodu procjajedoufamdost

Old Post 14-02-2010 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

takze doufam ze me tato cesta nepotka na jare znovu a kdyz nevihraju tak mi asop drze palce protoze tam pojedu autem a to teprv budu chytrej vesam ve velko meste jo a jeste jeden duvod aby zas mel nejakej dobrak celou zimu co fajcit prece musim myslet na ostatni

Old Post 14-02-2010 v 22:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 42

Preto že ich tuna na slovensku pribalujem k zásielkam a šírim osvetu a bojujem proti 16 ročným zhulenym smazkam tym že im pár semien vždy dám a už ich mám nachystanych na rozdanie okolo 100 a hlavne preto že pomáham slovenskej spoločnosti k postupnému meneniu zatrpnutych nazorov a davam do toho vsetok volny cas lasku a peniazky... Tak co bratia cesi, viem ze ste vyspelejsi narod co sa tyka liberalnosti a verim ze toto co som napisal ma nieco do seba... Mimochodom pustit sa do pestovania pod strechou pri rodicoch policajtoch to chce guraz takze bud ma zatratite ze to aj tak len dalej rozdam a mne to vlastne ani nieje treba alebo ma pochopite a este preto ze to tu pisem na mobile o pol 5 rano teda v noci a s vypnutou t9 takze mi to dalo zabrat zase raz;-) diky za pochopenie hadam bude moj zamer zobraty pozitivne a ja budem nejak milo ohodnoteny:-) tod vse zite pozitivneB-) zk

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Old Post 15-02-2010 v 03:33 AM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sisha
Stálý Člen

Karma uživatele sisha - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 43

Nikdy jsem nic nevyhrála a za zkoušku nic nedám:-D

Proč bych měla dostat seeds zrovna já?? Protože si z nich vypěstuju krásné kytičky, které budu opečovávat jak nejlépe dokážu;-)

Balkdoor 2009

Old Post 15-02-2010 v 08:51 AM
sisha je offline   Profil uživatele sisha   Find more posts by sisha   Foto galerie člena sisha   Click here to Send sisha a Private Message   Add sisha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 44

jsem 18 letá korejka co se ráda baví a potřebuju semeno neasi..tak sem s nim.... dik
ping pong grower

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 15-02-2010 v 10:13 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 45

Protože fotr si prosadil na noý zahradě otravný včely, matka hnilobnej bazének (ekosupersamorostoucí) a na mě zbylo asi 3x3m kde zatim pláče jenom jeden sádrovej barevnej trpaslík, je mu převelice smutno, mračí se a celý dny na něj svítí sluníčko!
Tyhle semínka by pomohly ale nejenom trpaslíčkovi..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 15-02-2010 v 15:08 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 46

Proč? Tak ty se ptáš proč? Jelikož housenka nedokáže lítat, dokud z ní není motél...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 15-02-2010 v 15:43 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 47


Dost důvodů

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 15-02-2010 v 21:08 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUMBA
Nový Člen

Karma uživatele MUMBA - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 48

precist tady ty duvody fakt sila..

Old Post 15-02-2010 v 22:00 PM
MUMBA je offline   Profil uživatele MUMBA   Find more posts by MUMBA   Foto galerie člena MUMBA   Click here to Send MUMBA a Private Message   Add MUMBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4827290 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív