Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » soutěž o outdoor seeds pro začínající grower´s
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
SpiderPig
Stálý Člen

Karma uživatele SpiderPig - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 17

hodily by se nechce se mi platit seedbankam ,na letosek mam asi 20 seminek holand hope a durban poison(pomichane samozdrejme ) a to j velice malo tak by se mi to hodilo k+ by te neminulo a postovny uhradim :P

Old Post 14-02-2010 v 08:54 AM
SpiderPig je offline   Profil uživatele SpiderPig   Find more posts by SpiderPig   Foto galerie člena SpiderPig   Click here to Send SpiderPig a Private Message   Add SpiderPig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Obecné Příspěvek č. 18

minuly rok som prvy krat pestoval asi z 15 seeds zostala jedna matka ktoru som musel asi po 30 dni kvetu skosit.hulenie milujem pestovanie je tiez moja velka zaluba uz celu zimu sa snazim precitat cely grower aby som mal co najlepsiu urodu.mam doma zopar seeds co som vyhrabal zo sisiek ktore som si kupil ale myslim ze to nieje nic moc.a aby som si kupil nejaky poriadny model z nejakej seeds banky tak na to nemam dostatok penazi......

Old Post 14-02-2010 v 09:47 AM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 19

Protože bych pak bohatým bral a chudým dával, slabým pomáhal a silnějším ustupoval

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 14-02-2010 v 10:00 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vykostovac
Stálý Člen

Karma uživatele vykostovac - 89% PěstitelskáKarma uživatele vykostovac - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 20

zacal sem pestovat minuly rok a hodne me to bavi. Uz mam pripravenej foliak a velkou zahradu. jen nejsou finance na kvalitni seeds. rad bych si tu zalozil vlastni tema kde bych se moch taky pochlubit se svymi rostlinkami, jen mi chybi dobra genetika.

Old Post 14-02-2010 v 10:00 AM
vykostovac je offline   Profil uživatele vykostovac   Find more posts by vykostovac   Foto galerie člena vykostovac   Click here to Send vykostovac a Private Message   Add vykostovac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poprask
Stálý Člen

Karma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% PěstitelskáKarma uživatele Poprask - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 21

keď ju miluješ, nieje čo riešiť

out 2011 menšie stromy :O
out 2012

Old Post 14-02-2010 v 11:37 AM
Poprask je offline   Profil uživatele Poprask   Find more posts by Poprask   Foto galerie člena Poprask   Click here to Send Poprask a Private Message   Add Poprask to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

protoze je nechci

Old Post 14-02-2010 v 11:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Nevim jestli si me vyberes bo pestuju venku Cca 10 let. Kazdopadne posledni dva roky jsem ty outy pekne podelal protoze jsem nemel poradny seminka. I kdyz mi je neposles nevadi, ale alespon jsem to zkusil.

Old Post 14-02-2010 v 11:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vivec
Nový Člen

Karma uživatele Vivec - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 24

Tento rok pojedu out třetím rokem, ale ještě nikdy jsem neměl nic jiného než noname - proto bych rád tvá semínka získal. Nemám dědu, kterému bych chtěl vyrobit mast, ani žádný ''jiný důvod'' - zkrátka bych si rád zkusil vypěstovat něco od tebe.
A patří ti velký dík za pořádání soutěže pro začátečniky!

Old Post 14-02-2010 v 12:36 PM
Vivec je offline   Profil uživatele Vivec   Find more posts by Vivec   Foto galerie člena Vivec   Click here to Send Vivec a Private Message   Add Vivec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 25

hehe, takový zájem jsem ani nečekal nekteří se dobře rozepsali....jen dodám že se jedná o F2 semena z řízeného opylení! Ne žádný oprc od sousedovic techniky....soutěž potrvá do konce února poté zde vyhlásím vítěze....

tak piště, kuřte a vůbec se mějte dobře

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 14-02-2010 v 12:46 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 26

chtěl bych je propíchat špendlíkem, zalívat tekutým papírem a nastřelovat perníkem...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 14-02-2010 v 12:47 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipoboy
Stálý Člen

Karma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 27

mozno by som ich mal dostat ja, mozno by som ich zas nemal dostat ja....nahoda je svina....stastie vrtkave....este nikdy som nic nevyhral...teda aspon si nepamatam ze by som nieco vyhral...modely su to fajne a ja mam zatial len dake noname seeds plus nieco co mi este dojde postou....a tak z cistej srandy a zvedavosti som sa zapojil aj ja....vsak stratit nemoze nikto nic ....vopred gratulujem vitazom....mier s vami


//edit: no tak postou mi nakoniec uz nic nedojde bohuzial a ja mam len svoje nounejmi co nie je ziadna slava....a tieto by sa mi sakra hodili...ale to asi kazdemu :/ zostavami uz len dufat

Naposledy upravil pipoboy 17-02-2010 v 15:19 PM

Old Post 14-02-2010 v 13:30 PM
pipoboy je offline   Profil uživatele pipoboy   Find more posts by pipoboy   Foto galerie člena pipoboy   Click here to Send pipoboy a Private Message   Add pipoboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White Rhino 666
Stálý Člen

Karma uživatele White Rhino 666 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 28

věřim ve šťastnou náhodu

smrt .. jako jediný účel života

Old Post 14-02-2010 v 13:50 PM
White Rhino 666 je offline   Profil uživatele White Rhino 666   Find more posts by White Rhino 666   Foto galerie člena White Rhino 666   Click here to Send White Rhino 666 a Private Message   Add White Rhino 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flustick
Nový Člen

Karma uživatele Flustick - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 29

shamana bych rad okusil, škoda jen že se pomíchal....

Old Post 14-02-2010 v 14:25 PM
Flustick je offline   Profil uživatele Flustick   Find more posts by Flustick   Foto galerie člena Flustick   Click here to Send Flustick a Private Message   Add Flustick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Žvejka
Nový Člen

Karma uživatele Žvejka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 16  

Palec dolů pešek Příspěvek č. 30

protože jsem ztratila krabičku se semínkama a nemám co sázet...

Bez práce není THC...

Old Post 14-02-2010 v 14:47 PM
Žvejka je offline   Profil uživatele Žvejka   Find more posts by Žvejka   Foto galerie člena Žvejka   Click here to Send Žvejka a Private Message   Add Žvejka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masko
Nový Člen

Karma uživatele masko - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 31

Ja bych je chtel protoze jsem zacinajici grower s poradnou chuti na kvalitni matran a malym mnozstvim financi :-)

Old Post 14-02-2010 v 16:16 PM
masko je offline   Profil uživatele masko   Find more posts by masko   Foto galerie člena masko   Click here to Send masko a Private Message   Add masko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

...protože můj papoušek nemá co žrát

Old Post 14-02-2010 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1451860 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív