Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » soutěž o outdoor seeds pro začínající grower´s
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Pohodička soutěž o outdoor seeds pro začínající grower´s Příspěvek č. 1

Zdravím ve spolek,

rozhodl jsem se ze se zbavím svých out semen, protoze napresrok chci sadit uz jenom klony. K dispozici je cca. 100 semen a to KC36 a PurpleWidow. Dále tu mám tzv. outdoor mix...jsou to semena techto odrud + JockHorror a Shaman, která se mi pomíchala. Některá semena jsou stará rok, některá dva.

Soutěž bude úplně jednoduchá, prostě sem jenom napište proč by ste měli zrovna vy dostat semena a nakonec za státního dozoru a notáře vybere moje nezaujatá drahá 5 nicků kterým pošlu 5+5+5 seeds. Plus tři nej odpovědi dostanou po stejnu.

Toto je soutěž spíše pro ty, kteří s pěstováním začínají a nechce se jim zatím kupovat drahá značková semena, ale přesto si chtějí vypěstovat kvalitní kouř. Samozřejmě se ale může zúčasnit kdokoli.

Info o odrůdách v mých třech trýdech a také ZDE

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 13-02-2010 v 10:15 AM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dýmy
Stálý Člen

Karma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% PěstitelskáKarma uživatele Dýmy - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 2

Trip je země co se vlní,
trip je hlava v který duní.
Trip je místo kam chceš jet,
objevovat novej svět a Ja bYch chtel obevit krasu techto Odrud! PEACE

OUT 010
IN 012

Old Post 13-02-2010 v 12:46 PM
Dýmy je offline   Profil uživatele Dýmy   Find more posts by Dýmy   Foto galerie člena Dýmy   Click here to Send Dýmy a Private Message   Add Dýmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

sadit bych chtel naka lepsi semena,
pac tu u nas na dedine nelze nic sehnat,
jen same neskurujici, nekvalitní venky
A jak moc se tesim na jaro..na sadbu, na to poteseni jak rostou, nelze slovy ani vyjadrit.
O kyticky se budu starat jak o vlastni deticky to slibuji


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 13-02-2010 v 13:51 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 4

1. pošli je mě, protože je chci
2. mám tě ráda jako sůl

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Naposledy upravil jalala1 14-02-2010 v 21:20 PM

Old Post 13-02-2010 v 18:03 PM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 5

Protoze

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 13-02-2010 v 18:07 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P!rate ][-][unt
Nový Člen

Karma uživatele P!rate ][-][unt - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 6

a, z racionálního důvodů:
-že chci letos pěstovat
-Taky mám určité závazky k otci, který mě v tom (jako studenta žijícího ještě v domě rodičů), i přes zákaz matky, podporuje a slíbil jsem mu že si s ním pořádně zahulím, až něco vypěstuju. Těším se až si sním zase pořádně pokecám a na to se zdá být tvoje odrůda vhodná...
-Dále je tu pěkná řádka kamarádů, kteří mě mnohokrát nezištně pozvali na jointa, tak je na čase jim to vrátit.
-Dále je třeba jmenovat starší generaci mých předků, kterou pomocí "marihuany" (čti masti s obsahem konopí) přesvědčím o tom, že marihuana není tak škodlivá a já se tedy nestanu beznadějně závislým narkomanem - pokud bych snad někdy tu nebezpečnou marihuanu vyzkoušel.
b, iracionální důvody:
-Pokud se mi v mém pěstování bude dařit - a já věřím, že ano - plánuji zprovoznit dekortikátor, inspiraci jak jej vyrobit mi dodá právě marihuana.
-Tím ovládnu textilní průmysl a následně se tak dostanu do vyšších společenských kruhů, kde pomocí empatie a telepatie - vyvolané častým hulením marihuany - najdu stoupence, kteří mě budou podporovat v mé politické kariéře.
-Pomocí tajných machinací, ovlivňování cen ostatních tkanin, podplácení, lobbyingu, zdiskreditovám, umlčením, nebo vyvražděním svých protivníků, pomocí nadpřirozených sil, pomocí mimozemšťanů a pomocí technik na které by konspirační teoretici ani nepomysleli dosáhnu na vrchol a to ŽE SE STANU PÁNEM SVĚTA!!!!! MUHAHAHAHAHA WAHAHAHA HUHUHU HEHEHEEHHE... ehhh..... hmmm... heheh....
.....
...
takže když jsme si to tak hezky - bez emocí - vysvětlili.....

Ty semena jednoduše potřebuju abych si z nich vypěstoval nějaké pořádné květiny a z nich si zase pořádně zahulil!

Old Post 13-02-2010 v 18:48 PM
P!rate ][-][unt je offline   Profil uživatele P!rate ][-][unt   Find more posts by P!rate ][-][unt   Foto galerie člena P!rate ][-][unt   Click here to Send P!rate ][-][unt a Private Message   Add P!rate ][-][unt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RealG
Nový Člen

Karma uživatele RealG - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 7

Já ti nebudu tvrdit že jsem ten co je nejvíc potřebuje .. to rozhodněne.

Minulej rok jsem jel out na zahradě, s kytkama jsem si vyhrál a dopěstoval jsem 6 solidních velkejch a poměrně silné, a chutově příjemné.
Letos budu určitě kupovat něco ze zahraničí( NL a DP určitě), ale rád bych pěstval víc odrud, takže klidně i mimo soutěž bych měl zájem o ty KC a Purple Widow ...
Rozdohování ej na tobě, ale já za sebe vím že když mi ty semena svěříš tak z nich vypěstuju pěkný velký kytky. Takže čekám PM s kladným výsledkem :-D

tak ať to špale

Old Post 13-02-2010 v 19:55 PM
RealG je offline   Profil uživatele RealG   Find more posts by RealG   Foto galerie člena RealG   Click here to Send RealG a Private Message   Add RealG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

ptž už mě nebaví pěstovat kdejakou čudku a ikdyž mám pár kostek, tak začátečník jsem furt

Old Post 13-02-2010 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erko3188
Nový Člen

Karma uživatele Erko3188 - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 9

Ja by som ich zasadil a skúšal rôzne kombinácie genetiky .Vyšlachtil by som rôzne druhy odrôd .Baví ma keď sa môžem vymaniť z davu a mat niečo čo nikto iný nemá, a pochváliť sa čo som dosiahol. Viem, že to bude veľmi dlha práca, kím dosiahnem nejaké výsledky ale "bez prace nie su kolače"
Ďakujem a growu zdar

Old Post 13-02-2010 v 20:58 PM
Erko3188 je offline   Profil uživatele Erko3188   Find more posts by Erko3188   Foto galerie člena Erko3188   Click here to Send Erko3188 a Private Message   Add Erko3188 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 10

Protože letos budu potřetí pěstovat solo,,protože poprvý mi to ukradli, podruhý vyrostl nepotentní material,,protože už bych rád lepší genetiku,,protože už sem udělal tolik chyb,že to z nich musím umět,,protože letos už žádný pole kdesi v lesi,,protože už nechci kupovat předražený saky,ale chci kouřit konopí do kterýho sem vložil kousek sebe,,protože chci mít svojě děti který budu věrně navštěvovat,,protože letos se pěstování hodlám věnovat naplno a obětovat mu cokoliv,,protože nemám peníze na kvalitní semena a tohle je skvělá příležitost pro začátečníka,,protože pěstování je jedna z věcí která mě maximáně naplňuje,,protože letos veřím ve slunné léto a podzim,,protože se v mém přízpěvku nejvíckrát opakuje slovo protože,,protože už mě nenapadá nic jinýho,,protože ...proto

Proč pít organický rozpouštědlo když mohu jíst kyselinu ?

Old Post 13-02-2010 v 21:44 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr.audio
Nový Člen

Karma uživatele petr.audio - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 11

Ahoj, mám několik důvodů k početí pěstění:
-můj synek má atopická exem a pokusím se mu pomoci mastí s obsahem THC.
-fascinuje mě jak vědecky mají groveři propracován způsob pěstování jak out a především indoor. Doma se snažím v akváriu o živé rostliny, ale nikdo než groveři nemají lépe zpracované téma osvětlení a péči o rostliny. Neskutečný zdroj informací. Klobouk dolů.
-Ač odnaučený kuřák přes 15let, tak jsem došel k tomu že je třeba nějakého výpustného ventilu. Z chlastu je mi dost zle. A ze současného politického vývoje je mi ultra zle skoro pořád.
No a nakonec, při klikání myškou, bolest připoměla můj zánět šlach. Mastička je prý řešení.
Rozhodně ale nebudu litovat 80,-EUR za nákup feminizovaného osiva.

Naposledy upravil petr.audio 14-02-2010 v 08:54 AM

Old Post 13-02-2010 v 21:48 PM
petr.audio je offline   Profil uživatele petr.audio   Find more posts by petr.audio   Foto galerie člena petr.audio   Click here to Send petr.audio a Private Message   Add petr.audio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 12

pro muj usměv

Old Post 13-02-2010 v 23:18 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 13

k holkam bych se choval slusne....kluky bych pobil

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 14-02-2010 v 00:55 AM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shyk
Nový Člen

Karma uživatele shyk - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 14

miluji ten sladoucky dymecek travy a chci si neco poradne us vypestovat at to nemosim porad moji lasenku kupovat

Old Post 14-02-2010 v 01:35 AM
shyk je offline   Profil uživatele shyk   Find more posts by shyk   Foto galerie člena shyk   Click here to Send shyk a Private Message   Add shyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 15

letos si zkousim out poprve vyjimka pestovani na okne minuly rok s tou vyjimkou ze letos sazim u znameho na zahradce. on si taky pestuje ale nezna ty triky figle a vsechny ty zajimave a potrebne vecicky k vynosu kvalite atd ktere znaji zase vsichni tady na G...je to starsi clovek a jako kazdy jiny strasi clovek muze trpet bolestmi kloubu sklerozou a podobnymi vecmi jinak tento clovek delal nekolik let v JZD a ma hodne skusenosti se zahradou a zviraty a nase zkusenosti bychom mohli zkloubit dohromady a ja bych mu mohl pomoct a ukazat jak vypestovat rostlinu dostatecne silnou aby ty masticky staly fakt za to a navic mu pomoci s vyrobou kvalitni masticky...je to tvrdohlavy clovek ktery neveri v kvalitni genetiku a necha se akorat obdarovat nejakymi čudkami...sice čudky vyrostou ale na kvalitni mast to nebude a stim bych mu moc rad pomohl....jelikoz je to i velky sazkar asi tam bude i nejaka sazka protoze letos chceme sadit spolu... takze bych mu chtel predstavit co dokaze kvalitni genetika a seznamit ho stouto komunitou a priucit ho neco noveho o pestovani i o lecitelstvi ktomu by se mi dooost hodily tva seminka co ty nato??? nejsem milionar a na kvalitni semena nemohu venovat dostatecne mnozstvi penez k tomuto snazeni...

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 14-02-2010 v 06:00 AM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 16

Rozhodně bych je měl vyhrát já protože jsem se z města přistěhoval na vesnici kde je konečně možný naplno sadit a ne mít kytíz 20 km od baráku s tím že na podzim chodí roje kokotů a výsledek je víc než nejistej...taky proto že se mi za ty roky co pěstim nikdy vlivem čórek, zvěře nebo tak nikdy nepovedlo vypěstit si zásobičku na celej rok abych nemusel podporovat 15ti letý kluky který nikdy kytku neviděli, uměj akorát kouřit bong a vytahovat se před roštěnkou kolik že toho v pátek zhulily:blijící smajlík:a v neposledním případě,ale rozhodně v tom nejdůležitějším bych rád udělal kilo masti dědečkovi s bolestma kloubů kterej se strašně rád hrabe v zahrádce a tak už to pro něj neni jednouduchý a kdyby konečně viděl že to funguje tak myslim že bych přesvědčil dalšího člověka že Naše rostlina není droga ale lék.....

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 14-02-2010 v 07:52 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2858960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív