Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Buddha Seeds White Dwarf
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

White Dwarf - White Dwarf Příspěvek č. 1

Zdarec, uvažuji o koupi tohoto modelu..nemáte někdo nějaké zkušenosti? http://www.cannabis-seeds-bank.co.u...d/prod_593.html

Old Post 10-02-2010 v 10:14 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 2

Čau,zkušenosti sice zatim nemám,ale vyšel growreport v Soft Secrets 01/2010.Podle toho to vypadá na dobrej modýlek.Jo a přijde mi to docela drahý v týhle pobočce.Bral bych radši přímo od zdroje.

http://www.buddhaseedbank.com/princ...foto=res&var=WD


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 11-02-2010 v 16:45 PM

Old Post 10-02-2010 v 15:35 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xjackx
Stálý Člen

Karma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% PěstitelskáKarma uživatele xjackx - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 3

Diky teto recenzi v Softu sem je koupil.
Semena sou to jak hovada coz se neda rict o Red Dwarf ty jsou polovicni.
Jsou zabaleny v plastovem konusu takze nehrozi poniceni, ne jak napr. DP
Ted uz jen pocasy a uvidi se....
Peace

Old Post 06-03-2010 v 10:37 AM
xjackx je offline   Profil uživatele xjackx   Find more posts by xjackx   Foto galerie člena xjackx   Click here to Send xjackx a Private Message   Add xjackx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karbi
Nový Člen

Karma uživatele karbi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

Může mi někdo poradit,jak objednat White Dwarf (platba,poštovný atd.)? Díky

Old Post 14-03-2010 v 16:04 PM
karbi je offline   Profil uživatele karbi   Find more posts by karbi   Foto galerie člena karbi   Click here to Send karbi a Private Message   Add karbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od karbi
Může mi někdo poradit,jak objednat White Dwarf (platba,poštovný atd.)? Díky


Vložíš do košíku, v košíku vyplň formulář, kde vybereš zp. platby. Mají tam i platbu kartou což je asi nejlepší. Bankovní převod je drahej a keš v obálce už bych taky nepoužíval. Za poštovný chtějí 5€.

Old Post 14-03-2010 v 16:32 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karbi
Nový Člen

Karma uživatele karbi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 6

OK.Díky

Old Post 14-03-2010 v 17:44 PM
karbi je offline   Profil uživatele karbi   Find more posts by karbi   Foto galerie člena karbi   Click here to Send karbi a Private Message   Add karbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karbi
Nový Člen

Karma uživatele karbi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 7

Tak jsem si objednal za 80 euro pro mne a za 80 pro kámoše,platil jsem kartou v úterý.Platba byla potvrzena naší bankou a stržena z účtu,ale kde nic tu nic.Na svých stránkách píšou,že reagují na každý mai,já jim psal asi 10x a absolutně bez reakce.Máte někdo nějakou zkušenost s www.buddhaseedbank.com?l

Old Post 18-03-2010 v 10:21 AM
karbi je offline   Profil uživatele karbi   Find more posts by karbi   Foto galerie člena karbi   Click here to Send karbi a Private Message   Add karbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 8

http://www.novygrowshop.cz/zbozi/se...aci/white-dwarf
Stači si udělat vejlet do Prahy.. modely měli všechny co maj na stránkách v nabíce.
Koupil sem si taky 5 semínek White Dwarfa, tak sem na to zvědavej
Semínka sou skorem dvojnásobný oproti semínkum power plantu a jak už psal jack jsou perfektně zabalený od budha seeds

Old Post 18-04-2010 v 22:49 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cannall
Nový Člen

Karma uživatele Cannall - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

Nazdar, tiez som kupil WD 20s na OUT , a 15s na IN, tie uz dostali zivot, palit bude nan 600W soda, je to len taky test ako Outdoor VS Indoor - pomer semien/vynos/kvalita, co sa oplati viac uvidime, , neskor planujem thread, tak drzte palce cus

Kto druhému jamu kope, taká Katka

Old Post 19-04-2010 v 09:27 AM
Cannall je offline   Profil uživatele Cannall   Find more posts by Cannall   Foto galerie člena Cannall   Click here to Send Cannall a Private Message   Add Cannall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Jede to už někdo tady z vás? Chci fotky vidět :-)

Old Post 31-05-2010 v 14:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 11

Zde to někdo jel https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=74139

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 31-05-2010 v 14:48 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enf
Stálý Člen

Karma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% PěstitelskáKarma uživatele Enf - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 12

tak jsem white dwarfy rozjel , taky a zatim si nemůžu stěžovat
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 12-06-2010 v 15:42 PM
Enf je offline   Profil uživatele Enf   Find more posts by Enf   Foto galerie člena Enf   Click here to Send Enf a Private Message   Add Enf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 13

Ahoj,
já je taky jedu ve skleníku. Jedou dobře, semena od BS supr. Vylezly všechna do 4 dnů přímo ze substrátu. Je na ně i dobrý počasí tak se jim daří. Fotky dodám, až se mi vrátí foťák. Akorát sem asi udělal chybu, že sem je zasadil do malých květníků. Budu muset přesadit, což asi znamená zásek tak na týden. Někde sem tady četl, že autokvěty se maj dávat přímo do velkejch květináčů. Mám dotaz jestli tady někdo neví čím to hnojit? Resp. jestli od začátku dávat hnojiva na květ, nebo na růst, nebo kombinace...Díky za odpověď

rum rum nezavazne

Old Post 21-07-2010 v 09:18 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Dotaz Příspěvek č. 14

Hmm.. to mne z 15tich nevyšlo ani jedno!! Red Dwarf klíči nádherne,tak netuším kde je chyba,no rátam že vo mne nie..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 06-10-2010 v 18:42 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Samonakvétací díky své rychlosti růstu a květu dozrávají velmi brzo 60-80 den po nasazení semínka do hlíny či substrátu a mohou se sadit jak ven jako OUT(asi ideální)
takže co se týče sazení do květináčů nebo kýblíků stačí bohatě i 6L květináč někdo dává i menší a na růst a případnou sklizeň to nemá vliv.(dorůstají stejně do jednoho metru jen zcela vyjímečně víc)
Takže názor že musí jít nutně do velkých květináčů je trochu mylný.
Jinak mohou se předlkíčit na vatičce ve vodě nebo přímo sadit do hlíny ale nepředpěstovávat a pak přesadit to se zarazí růst.

Old Post 06-10-2010 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Ka'n'ja
Ahoj,
já je taky jedu ve skleníku. Jedou dobře, semena od BS supr. Vylezly všechna do 4 dnů přímo ze substrátu. Je na ně i dobrý počasí tak se jim daří. Fotky dodám, až se mi vrátí foťák. Akorát sem asi udělal chybu, že sem je zasadil do malých květníků. Budu muset přesadit, což asi znamená zásek tak na týden. Někde sem tady četl, že autokvěty se maj dávat přímo do velkejch květináčů. Mám dotaz jestli tady někdo neví čím to hnojit? Resp. jestli od začátku dávat hnojiva na květ, nebo na růst, nebo kombinace...Díky za odpověď


Samonakvétací už nepřesazuj,hnojí se po třetím týdnu života růstovým hnojivem a potom jak začnou kvést hnojkou na květ a měl by se dodržet aspoň minimálně týden před kosou nehnojit ale propláchnout vodou ,3 dny před kosou nezalívat.

Old Post 06-10-2010 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2016 - Buddha seedbank - 6 odpovědí
26-03-2013 - Buddha Seeds - Pulsar - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8945940 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív