Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SCROG Chronic Plantage 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

SCROG Chronic Plantage 400W Příspěvek č. 1




Zdravím, po jisté odmlce co následovala za moji minulou sklizní ;-)

Je tomu již nějakou dobu, co jsem si nechal dovézt domů 9 řezů Chronica. 6 kousku mi prislo zasazeno v hline a byli bez problemu. Zbelé tři řezy byly v sadbovaci kostce a viditelně trpěly nejaky čas nepřesazením(ne z me strany), celkove byly velmi pomalejší oproti ostatním, nicméně jsem to s nimi nevzdal a to co jsem s nimi vykoumal snad lepe popíšou fotky, kterych se dočkáte snad v nejbližších hodinách či dnech ;-)

Všechen support je stejný jako minulé kolo (ktere je ke shlednutí zde---> http://grower.cz/forum/showthread.p...8015#post838015 )

Zaléváno jest DRIP systémem. cykly neustale upravuji a mám je již tak nějak od oka. ale rozepíšu se tu snad jeste o nich.

Jedná se o 400w Nurtuelite HPS výbojku v CoolTubě
(je dost kvalitne jetá ale svítí :-) propříště se již polepším a koupim neco noveho, bohuzel jsem nikde tento typ se kterym jsem spokojen nenasel)

Elektronický předřadník 400w Lumatek (FOTO ČÍSLO 1.)

UFO ventilator 365m3/hod

pacháč 240m3/hod

čerpadlo 1300l/hod (EDIT)

Vše je v boxu vylepenem diamantovou folií
rozmery pestebniho prostoru jsou cca 70x100x120

Hnojiva pouzivam od holandske firmy BIONOVA. jedu mix hlíny, kokosu(75%) a drceného rockwoolu.

HNOJIVA----------> (foto číslo 2.)

BN Hydro Supermix
BN Ca 15%
BN PK 13-14
BN Roots
BN The Missing Link
BN X-Cell
BN Zym
BN Vitrasol

postrik mam Phit-amin či jak se tomu svinstvu nadava :-D moc ho nepouživam, vzdy mi odejde rozprasovac :-)

Zvlhcovacka velmi slaba, jedna membrana o vykonu 0.25l/hod. casem rozsirim o druhy kousek. at to je alespon trochu znát :-)

DRIP, UFO a HPS jsou ovladány centrálně z rozvaděče (foto číslo 3) digitálním časovým spínačem na DIN liště, časem na ni pribudou i nejake pojistky či chránič. mám na liste jeste par modulů volných.

To by bylo snad k úvodu vše. Ohlasy a připomínky vítány. palec ;-)

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 08-02-2010 v 12:06 PM

Old Post 03-02-2010 v 21:49 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

0. day 18/6 Příspěvek č. 2



Toto jsou prvni okamziky v boxu po presazeni z rizkovny. kvuli trpaslici velikosti třech již zmíněných řezů jsem udelal jednu věc(blbost) netreba se asi vice rozepisovat vse jiste patrno z fotek nutno dodat, ze v rizkovne byly rezy asi 2-3 týdny.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 04-02-2010 v 19:41 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

2.day 18/6 Příspěvek č. 3


řezy CHRONICa pochazeji pres meho znameho Bůh ví odkud ale pry z dobreho zdroje. Vetvivost pod HPS byla docela značná.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 04-02-2010 v 19:47 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

22.day 18/6 Příspěvek č. 4


Zde již houšť krotím sítí. zacinam zvedat hodnoty P-K v roztoku. Ph drzim na 5,8-6. S merenim ec pokulhavam.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 04-02-2010 v 19:51 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

34.day 18/6 (foceno 26.12.09) Příspěvek č. 5



tři zakrslíci ve dvou kvetinacich v pravo dole jsou umisteny znacne dost vyse nez ostatni kytky, aby prekonaly svuj pocatecni nezdar












Jinak ohybam jak jen mohu, druhe foto je ukazka ohybani na jedne z budoucich BigBud.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 09-02-2010 v 17:48 PM

Old Post 04-02-2010 v 19:56 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

22.day 12/12 Příspěvek č. 6




Tak a nyni nastává obrovsky skok. Neexistuje zadna fotografie z pokracovani rustu, ani z prepnuti na kvet ale to nebylo na co koukat, nyni uz se palicky zacinaji rysovat
Některé palice uz se dostaly vedle CoolTuby az do úrovně výbojky a mozna i o trochu výše. Tesne pod CT jsem udrzel vetve v dostatecne vzdalenosti od žáru výbojky, jednu vetev jsem musel ohnout kolenem.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 09-02-2010 v 17:48 PM

Old Post 05-02-2010 v 16:59 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 7




Zdravíčko.

Pustil jsem se do řešení zvlhcovacky pro pristi "rust" chtel jsem neco vysokokapacitniho a zaroven (temer) libovolne regulovatelneho.
Nechal jsem se inspirovat jedním vláknem na groweru a stvoril jsem "to" co můzete videt na obrazku.

EDIT-> zde je puvodni napad--- > http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=35301

Kapacita tohoto kýblu je 20 litru, je pocitano s tim ze membrany zvlhcovacky cakaji a vetraku by to nemuselo delat dobre.
I kdyz specifikace vetraku jsou dobré--> 90m3/hod. Krytí z elektrikarskeho hlediska IP X4 coz znamena ze vetrak je chranen proti strikajici vode a to v libovolnem smeru. coz ho proste predurcilo, ze se mi nebude valet doma a pomuze mi s vlhkosti v mem boxu zatim mám jen jednu membranu o výkonu 0,25L/hod ale do příští sezony koupim minimalne jeste jednu membranu, at to kouří

Na fotce číslo 1 je vyfocená samotná nádoba, kterou jsem pouzij jako nadrz

Foto 2. nám ukazuje samotné víko, vetrak vhani vzduch dovnitr a tudiz neprijde s vlhkosti skoro do kontaktu, i kdyz by to nemelo vadit, dírka s korkovou zatkou je pro napousteni vody, ktere bude provadeno cerpadlem s hadicí, abych nemusel s kýblem porad mrcasit

fotka cislo 3 ukazuje víko ze spoda, pro lepsi predstavu o provedeni onoho vetraku.

Samozrejme jeste chybi flexo roura(díra ve víku- pro všímavé ) kterou koupim na miru, az vytvorim potrebne diry do boxu, nijak na to zatim nespecham, takže pokracovani proste

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 10-02-2010 v 16:04 PM

Old Post 09-02-2010 v 00:35 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 8

Čau. Proč máš to pletivo tak nízko? Myslím že to takhle pozbývá na významu, když kytky rostou ještě 20-30cm nad pletivo. Nebylo by lepší ho trošku zvednout a kytky do něj hezky zaplíst, ať se vytvoř í rovnoměrně vysoká plocha šišek? Jinak ať se daří!

Old Post 09-02-2010 v 12:05 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 9

Hej-rup--> nejsi jediny kdo mi radi tu mriz dat výše. minulou sezonu jsem mel maly vynos protoze jsem prepl moc rychle, ted mam zase jungli. takze pro priste bude zvolena zlata stredni cesta, aneb chybama se clovek uci, že zatim se jeste se systemem SCROG seznamuji ;-)

Ted uz s tim manipulovat asi nebudu a necham to tak jak je.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 09-02-2010 v 15:45 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 10

jj to zní rozumně. Stylem pokus-omyl se člověk nejvíc naučí. AŤ se daří.

Old Post 09-02-2010 v 16:02 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

hlavne se jich neboj! vydrzi vice nez si dovedes predstavit

Old Post 09-02-2010 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Obecné Příspěvek č. 12

Kus hoven---> to co kytky vydrzi zkousim zatim jen v mirne nadmernem zvysovani slozky P-K 13-14.

Denne rucne prilevam kazde kytce 1dl v koncentraci 0.5ml/litr ve stejnem pomeru pridavam i Vitrasol(Bionova)


Jinak v kalfasu je koncentrace slozky P-K 13-14 28ml/30l(temer 0,95ml/l)

Cykly DRIPu k dnesnimu dni->>

start lampy- 8:00
vypnutí HPS- 20:00

1.cykl 9:22 (2 minuty)
2.cykl 12:03(2 minuty)
3.cykl 16:25(2 minuty)

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 10-02-2010 v 11:43 AM

Old Post 09-02-2010 v 18:18 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 13

Když říkakl Kus hoven, že kytky toho hodně vydrží, tak myslel lámání - nebo se pletu?
Ty hodiny co tam máš, jsou jednokanálové?

Old Post 10-02-2010 v 21:45 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

PEACEMAKER
neco takoveho ale vse, ne jen lamani
vzdyt tu sit tam mas jen na okrasu z fotek vubec nejde videt ze by si se hecnul a trochu je proplet,jo lenost je svina. zrovna muzes thread prejmenovat na Chronic PLantage 400W s podpernym pletivem.....

Old Post 11-02-2010 v 08:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 15

Kus hoven---> ano dost mi to prerostlo, roztahat by to asi jeste slo, ale to neznamena ze jsem se jim dost nevenoval. navic jak pisu, SCROG teprve vychytavam, tak mne nekamenuj ;-) koukal jsem na tvuj scrog, kolik nad sit to nechavas tak vyrust pri tech 400wattech? kdyz uz mi tady chces ustepacne radit s nazvy meho threadu, tak mi radeji ucelne pomoz ... ;-)

PEACEMAKER---> hodiny maji prepinaci kontakt, tj. jeden spina a druhy rozpina. nejvyssi indukcni zatez podle vyrobce je 750w, jinak zvladaji az 3.5kw , na proudy si nevzpomenu.
Tudiz jestli jsem te dobre pochopil. ANO, jednokanalove. mam troje hodiny, kazde na jiny spotrebic

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 11-02-2010 v 20:35 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ja nemam sito , prerostl mi sog


, kdzy nejsem z mlikovany napadlo me dej hledat ohybani , nebo ve FAQ nekde to je. videl jsem to hrozne davno eeee lamani a ohybani fakt nevim

Naposledy upravil 12-02-2010 v 08:36 AM

Old Post 11-02-2010 v 23:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-11-2002 - SCROG-Chronic hydro bubbler 250W - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4830420 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív