Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
Mě ten Devilmatic roste hrozně pomalu,svítím na 3 kytky 24/0 a teprve se tvoří třetí patro a přitom vypadají zdravě.......oproti Auto Blueberry bída.....uvidíme co ukáže květ


Čauky mňauky,
a nie je to spôsobené tým že rastliny potrebujú na rast tmu?

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 11-08-2010 v 10:48 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

teoreticky aspoň periodu 18/6

Old Post 11-08-2010 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 67

k tomu svícení.. doporučuje se výrobcem 20/4. i 18/6 je v poho, ale 12/12 snižuje o dost výnos. (vysledováno tady na G a na IC magu)

to Vousac: chlape, a jak to chceš teda vyřešit, když ne igelitem? to by mě fakt zajímalo, z čeho jim chceš snadno a jednoduše udělat přístřeší. a furt lepší orosenej igelit než když ti do nich naprší, to mi teda věř. měsíc veder, pak mi do nich jeden den napršelo, pak zase druhej den sluníčko, ale už sem našel plesnivý kousky.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 11-08-2010 v 14:14 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

už jsem to popsal (trochu jsem si popletl pojem natáhl igelit a dal nad ně igelit) ale je fakt že v tak pozdě sadit automaty ven je riziko a jak jsem psal lepší balkon a podobné vychytávky kde moc nefyčí a od baráku jde teplo
nebo větší prostor kde je víc sucho než vlhko.

Old Post 11-08-2010 v 14:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 69






Tak to je ten Devilmatic od Ministry of Cannabis...
Klíčivost 5/5......ale nakonec přežili jen 4 holky,1 naprostý mrzák který je venku,a 3 jakžtakž jdoucí sic hodně pomalu ale jdoucí Devilové pod 125W CFL úsporkou jen na růst v periodě 24/0,bohužel 2 jsou stejně malý a jeden je takový......řekl bych normální,už nahazují všude blizny,posudte sami
Dnes je to jinak 25 den od vyklíčení.....žádný zázrak.....

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 15-08-2010 v 13:15 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

Dej jim i trochu tmy :-) (mám angelmatic což je skoro to samé)
tu tvou velikost mám asi 15 den od naklíčení a jsou venku .
Nehnojím mám je v kompostu(6L květináč),jen občas zalívám.

Old Post 15-08-2010 v 14:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 71

já taky nehnojim na růst a mám květník 4,5 litru,ale fakt jsou zbržděný

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 15-08-2010 v 19:58 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 72

Zdravím spolupěstitelé!
Mám prosbu: nemáte někdo nějaký pyl ze samokvetoucího samce? Potřebuju si udělat semínka na příští rok a nemůžu nikde sehnat ani zrnko...

Život je boj, tak bojuj jako o život !!

Old Post 17-08-2010 v 09:42 AM
Dwarf je offline   Profil uživatele Dwarf   Find more posts by Dwarf   Foto galerie člena Dwarf   Click here to Send Dwarf a Private Message   Add Dwarf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 73

dnes 27 den růstu Devilmatic od vyklíčení a ani náznak květu,pouze preflowers
to by mě zajímalo co z toho bude...

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 17-08-2010 v 17:35 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 74

Ja mam od 5.7. venku 5x white dwarfa, a uz ma palicky jako krava a hezky smrdi. Ale je fakt, ze zacal vic kvest az tak po mesici. Ze seminka chvilku trva nez vyroste kyticka, na ktere muze neco kvest. A taky ma ted trosku tendence chytat plisne. Preci jen vic prsi://
No kdo sadil okolo pulky srpna ma sanci se superrychlyma modelama. Treba LowRyder je presne ten typ co vyroste za chvilku. Z druhy strany je na nem par G, coz je pochopitelny, kdyz tak rychle roste. Jinak ma bejt hezkej a teplej podzim, tak se tesim na urodu:p

rum rum nezavazne

Old Post 27-08-2010 v 19:34 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mako
Stálý Člen

Karma uživatele mako - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 75

Ahojte, chcem si doma vypestovat jednu urodu autofloweru ciste na semena. A teraz moja otazka, ake svetlo je vhodnejsie. Ci warm white, alebo cool white(denna biela) ? Mate niekto skusenost s tym ?

Old Post 23-01-2011 v 09:07 AM
mako je offline   Profil uživatele mako   Find more posts by mako   Foto galerie člena mako   Click here to Send mako a Private Message   Add mako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j.e.n.i.k
Nový Člen

Karma uživatele j.e.n.i.k - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 76

zdravim groweři, na tenhle rok jsem si objednal feminizovaný autoflowery do DP jménem Tundra, a chci je jet outdoor, máte s nima někdo zkušenosti? hledal jsem tady co se dalo, ale našel jsem jedno bídný pěstování a snad dva příspěvky, který skončily čórkama. Určitě jsem rád, za to co jsem se tu dozvěděl, hlavně to, že nemám přesazovat. Ještě se chci zeptat, jetli byste doporučili outdoor jet spíš v květináčích zapuštěněj v zemi a nebo volně v půdě, samozřejmě stylem díry v zemi vyplnění kvalitni hlinou. Koupil jsem si od plagronu royality mix a pudu asi i do hnojek alga grow a alga bloom. dík za všechny rady a pěstu zdar.

Old Post 19-03-2011 v 22:24 PM
j.e.n.i.k je offline   Profil uživatele j.e.n.i.k   Find more posts by j.e.n.i.k   Foto galerie člena j.e.n.i.k   Click here to Send j.e.n.i.k a Private Message   Add j.e.n.i.k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od j.e.n.i.k
zdravim groweři, na tenhle rok jsem si objednal feminizovaný autoflowery do DP jménem Tundra, a chci je jet outdoor, máte s nima někdo zkušenosti? hledal jsem tady co se dalo, ale našel jsem jedno bídný pěstování a snad dva příspěvky, který skončily čórkama. Určitě jsem rád, za to co jsem se tu dozvěděl, hlavně to, že nemám přesazovat. Ještě se chci zeptat, jetli byste doporučili outdoor jet spíš v květináčích zapuštěněj v zemi a nebo volně v půdě, samozřejmě stylem díry v zemi vyplnění kvalitni hlinou. Koupil jsem si od plagronu royality mix a pudu asi i do hnojek alga grow a alga bloom. dík za všechny rady a pěstu zdar.


EDIT

Nazdar pokud máš ten royality tak moc nehnoj.Pokud máš balkón tak květináč jináč radši volná půda.To hnojení,pokud budeš sázet do volný půdy bych načasoval do půlky růstu grow a do půlky květu bloom poloviční dávka než doporučená.Uvidíš podle stavu rostliny a lokální půdy,třeba nebudeš muset hnojit vůbec,když použiješ dost toho Royalty Mix.V květináči bude kytka menší než ve volný půdě.Podle velikosti květnáče a kvality půdy při venkovním pěstu v květináči zapuštěnym do země.

Jsem to trochu upřesnil,jak jsem to myslel.

samo,že se dá experimentovat .

Osobní zkušenost z Royalty mixem mám,že jsem ho loni použil na 2 automaty po cca.4 L a s přihnojováním minimálním Plagronem byla výsledná chut´ produktu jaksi ostřejší,škrábavější.Automaty moc hnojit nepotřebujou.

Hodně štěstí přeji.

citace:
Původní příspěvek od mako
Ahojte, chcem si doma vypestovat jednu urodu autofloweru ciste na semena. A teraz moja otazka, ake svetlo je vhodnejsie. Ci warm white, alebo cool white(denna biela) ? Mate niekto skusenost s tym ?


WORMS RED


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 21-03-2011 v 21:46 PM

Old Post 21-03-2011 v 19:28 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 78

Nesouhlasil bych s MagicHerbem v otázce hnojení, já bych je v Royality mixu nehnojil vůbec. Možná bych tam přimíchal před výsevem něco ve stylu tohodle:

http://www.zahradnictvikrulichovi.c...ke-NPK-s-guanem

nebo

http://krmeni.cz/produkt/agro-pravy...rie/hnojiva-959

NPK s guanem jsem jel a kytky zelený jak nikdy. Paráda. Já bych volil asi taky ty díry, ale dostatečně hlubeké, aby kytky neprorostly do nekvalitní půdy, pokud to máš někde v lese nebo tak. Jinak odizolovat igelitem nebo něčím od okolí.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 21-03-2011 v 20:37 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 79

[účet odstraněn]

Old Post 22-03-2011 v 08:18 AM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 80

Big devil tu nikdo moc nejede,protože není až tak moc profláklá a nikdo jí moc nenabízí.
Nyní je již druhá generace,která má bejt vylepšená.Název je Big devil#2.
Tu bych zkusil,ale letos to určitě nebude.Mám už automatů hafo.
Za pokus to jistě stojí.

Mohu potvrdit,že Auto Borůvka za ty prachy není žádnej výnosář.Spíš chuťovka,když se povede.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 22-03-2011 v 09:53 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9817940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív