Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Jasně že by to mělo fungovat

Old Post 28-06-2010 v 23:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 34

Nevim kam jinam to dát, tak se snad nebudete zlobit...
Tady je obrázek od Polský seedbanky Grzech Grow Seeds a jejich modelu White Russian automatic: http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=113582&page=42 - 170g z jedný kytky pod 250W a to tam měl ty kytky 4. Vypadá to na hodně schopnou genetiku...
Tak jen tak pro zajmavost, kdyby měl někdo zájem!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 19-07-2010 v 10:42 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 35

4xautoflow (2xWhite Master 2xWhite Russian)
0,7m2 250W HPS. Grow end after 90 days with fuckin great score 0,5KG. IMO Autos are the best for small indoors...

to nezní ale moc věrohodně pokud nepočítaj listy i stonky k tomu.....přeci pokud by bylo 4x170g,což je 680g pod 250W.....tak jakto že tu každej sklízí většinou max. 1g/W????píšou půl kg,což by odpovídalo 6ti kouli a ne dvěstěpadině......
Samosebou pokud je to pravda tak bych to rád odskoušel sám

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 21-07-2010 v 11:58 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 36

taky tomu nějak nevěřim.takovy šišiky pod 250 hps.

Old Post 21-07-2010 v 15:57 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 37

Me by zajimalo jestli je lze pestovat celorocne za oknem? V zime kdy je den nejkratsi?

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 21-07-2010 v 16:31 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 38

tak no osa to da ale z toho zimneho slnka by si dal tak 5ge na kytku prinajlepsom

Old Post 21-07-2010 v 17:18 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 39

chci sadit ted ven do kvetinacu (angelmatic od ministry of cannabis) http://www.ministryofcannabis.com/a...-feminized.html semena prijdou zejtra mozna v patek. Hned sazim do klasik substratu z penny koupeno dnes za 29.90,-/20l

nemate nekdo zkusenosti se sazenim v srpnu atd.? myslim tim spise autoflowering kyti ale normos taky neskodne info

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 21-07-2010 v 17:38 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 40

včera jsem dal vyklíčit Devilmatic od Ministry of Cannabis,zatím vykoukli dva klíčky,tento druh by měl kvést 21. dní od vyklíčení,tak jsem zvědav,jinak mi kvete Auto Blueberry od Dutch Passionu,přesně jak psali 20-25 dní od vyklíčení.......výška rostlin okolo 30cm ale každá roste trochu jinak,nevypadá jako stabilní druh,každá kytka jiná a při tom mají stejné podmínky,a jen 2 z 5ti kvetou......???mno jsem zvědav
Kamarád má Road Runner a musím uznat že vypadá luxusně,ovocná vůně,lehce mi připomíná Durban Poison.......takový ten zelený phenotyp,takže určitě do něj příští rok jdu,výška 70 cm,růst ve skleníku a 1x zaštípnuto

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 22-07-2010 v 15:55 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 41

kde se da sehnat ta bluebbery?

Old Post 22-07-2010 v 21:05 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 42

http://www.semenakonopi.cz/index.ph...&product_id=193 tady
http://www.novygrowshop.cz/katalog/...i-autoflowering tady
http://www.konopneseminka.cz/produc...toBlueberry/103 tady
http://www.klecka.cz/growshop/Semen...y_fem_5_ks.html tady
http://www.taogrowshop.cz/katalog/d...-outdoor-indoor tady
http://www.konopneseminka.cz/produc...toblueberry/103 tady

Hledat :-d !!

btw. je to 5 semen a feminizované, vypadá to hezky, ale když autoflowering, tak určitě napoprvý na semena! a potom už můžeš mít klidně 20rostlin...

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 22-07-2010 v 21:18 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 43

ta Auto Blueberry vypadá dobře,vyrostla možná více než jsem čekal,klíčivost 5/5 a chytli se všechny semena........mám je outdoor,tak jsem zvědav,podle mě jim ale vyhovuje více skleník.......každopádně nedoporučuji přesazovat,protože přesazené autoflow. kytky nedosáhnou ani polovinu velikosti,než kdyby jste zasadili vyklíčené semínko do půdy,kde bude až do doby sklizně,květník stačí bohatě 5-7 litrů.....a nezaštipovat
Dnes mi doklíčili všechny seeds Devilmaticu,takže šup do hlíny....

jorg:koukal jsem na ně,paráda

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 23-07-2010 v 11:08 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 44

to mrnin: v zimě to jel kolega Smoker&Joker, tak se na to můžeš podívat. link se mi nechce hledat. každopádně byly kytky strašně malé. potřebujou hodně sluníčka, aby z nich něco bylo.

to jorg: ty tvoje automaty sou fakt pěkné, smekám!

to outdoorista: taky se mi to s tím Rusákem moc nezdá. jestli to nebude váha mokrého materiálu a navíc i s těma stonkama. neřekl bych, že automaty by strčily do kapsy klasické výnosné strainy.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 23-07-2010 v 23:05 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 45

to každopádně,je blbost aby ti kytka s růstovou fází necelej měsíc dala takový množství,když u každé autoflow. odrůdě bývá vános do 50ti g a to většinou venku,navíc kříženci ruderalis mi nepřipadají nějak silní,např Ruderalis Skunk od Sensi Seeds mi ani nedokvetl outdoor a dobrý tak do mlíka,dle mého názoru není nad kytky z regulovaných semen od ověřených seeds bank

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 24-07-2010 v 10:49 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 46

:-d že by ale sensi seeds nebyla ověřená banka? A v podstatě všechny AF mají co dočinění s ruderalis, jen záleží na tom, jaké z těchto genů se potom dále projeví.

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 24-07-2010 v 16:29 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 47

to outdoorista: ruderalis skunk jsem nepěstoval, ale s tou sílou bych si dovolil nesouhlasit. jak píše Krast, záleží, který vlastnosti se u kytky projeví. za svou mnohaletou kariéru jsem měl nejsilnější vzorek v životě noname outdoor, kterej mě během 20 min uspal a po probuzení ráno sem byl furt zhulenej jedinečná kytka, nikdy jsem potom už nic podobnýho nekouřil. značkový modely z indoorů se mohly jít bodnout. ty moje křížence, co si teď valím, většina známejch se mnou nechce ani pokuřovat, protože je to moc ubíjí, takže síla tam fakt je. a co jsem zkoušel křížit chronica s automatama, tak začínal kvést o cca 10 dnů dřív, než původní rostlina z řezu. bohužel byla vyšší náchylnost na plísně, ale byl pocukrovanější.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 24-07-2010 v 18:02 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 48




Zdravím groweři!
Potřebuju poradit ohledně AF Red Dwarf. Objednal jsem semínka od buddy. No k věci, dal jsem je klíčit, po vyklíčení (zhruba 3dny) jsem je fouknul přímo do kýblů s nachystanou hlínou (20l zahradnický substrát s hnojivem na 6týdnů, 20l cocopress, 1l perlitu), no kytičky mi vylezly ale nějak se jim nechce pořádně růst. Včera mi vylezly 3, no a dneska jsou stejné jako včera. Myslíte že jsem udělal někde chybu? Nebo to je tím posraným počasím? Mám je venku. Jo a jestli máte někdo s tímhle vzorem nějaké zkušenosti tak je rád uslyším. Dík :-)

Život je boj, tak bojuj jako o život !!

Old Post 26-07-2010 v 15:42 PM
Dwarf je offline   Profil uživatele Dwarf   Find more posts by Dwarf   Foto galerie člena Dwarf   Click here to Send Dwarf a Private Message   Add Dwarf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3199010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív