Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower odrůdy a jak na ně , zkušenosti , rady , tipy a triky ZDE !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 1

Zakládám sekci pro autoflowering. Pro přesun vašich autoflowering témat (např. z galerie), požádejte prosím moderátory...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 31-01-2010 v 13:05 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Zdravím všechny,

vzhledem k tomu, že už pár let pěstuji autoflower (AF) odrůdy, rozhodl jsem se s Vámi podělit
o svoje zkušenosti. Moje začátky s těmito modely byly docela krušné a přišel jsem na spoustu
věcí, kterými se liší od obyčejných odrůd. Snad moje poznatky někomu pomohou k lepším
výsledkům. Pěstoval jsem vždycky outdoor, i když některé postupy jsou okoukané z jiných fór,
kde se jednalo většinou o indoory. Upozorňuji, že zde předkládám, co se osvědčilo mně v praxi,
ale netvrdím, že zrovna můj postup je nejlepší, pokud budete chtít něco dodat, klidně tak učiňte.
To by bylo k úvodu asi tak vše a nyní se vrhneme na jednotlivé fáze.



1) Příprava substrátu a květníků

Zde je nejdůležitější zvolit médium, které obsahuje dostatek živin. V prvních týdnech by se nemělo
hnojit, proto je důležité, aby si kytky měly z čeho brát to, co pro růst potřebují. Zkoušel jsem
mnoho různých substrátů i jejich kombinací a přišel jsem na zajímavou věc. Nejlépe se osvědčila
černozem z pole. Samozřejmě je potřeba dát určitou vrstvu vzdušnější hlíny nahoru pro fázi klíčení.
S kupovanými substráty jsem nikdy lepších výsledků nedosáhl (neberu v potaz média od Plagronu
apod., ty mi příjdou předražené a nekupuji je, zde můžete přidat svoje zkušenosti). Někdo může
namítnout, že hlína z pole je nepoužitelná. Těmto lidem bych doporučil prohlédnout si nějaké téma,
kde kolegové pěstují v kukuřici. Většinou ani nehnojí a výsledky jsou impozantní.

Co se týče květníků, nejvhodnější se mi jeví maltovníky, které jsem jel loni. Do jednoho (90l)
se dá naskládat 50 kytek a vzhledem k tomu, že se u AF odrůd vyskytují většinou samci, se konečný
počet bude rovnat +-25 samicím. Obavy o kořeny jsou liché, protože za ten cca měsíc, než se ukáže
pohlaví jsou velice malé, takže ani kytkám pár cm od sebe je nepoškodíte, pokud je vyrvete aspoň
trošku s citem. Kdo chce pěstovat kytky jednotlivě, doporučuji použít seřízlé PET lahve, případně
květináče o objemu aspoň 1,5l. Kytky pěstováné přímo ve volné hlíně jsem tady viděl u pár členů
a nejevily se příliš spokojeně, takže jsem nikdy do volné hlíny nesázel (opět mě můžete doplnit).


Osvědčilo se mi:

90l maltovník + 8 cm štěrku na dno (drenáž), kvalitní černozem, 10 cm horní vrstvy vzdušnějšího
zahradnického substrátu, 50 kytek.


2) Klíčení

AF odrůdy jsou nejnáročnější v cca prvním měsíci růstu. Pokud něco pokazíte v této fázi, hodně
to ovlivní celkový výnos. Ze začátku jsem prováděl klíčení klasicky pomocí navlhčených ubrousků,
posléze do sadbovačů a nakonec přímo do substrátu, ve kterém kytka prožije celý svůj cyklus.
Nejnevhodnější se mi jeví předěstování v sadbovačích. Po přesazení se zabrzdí a už nevyrostou tak,
jak by mohly. Naklíčení v ubrouscích není špatné, ale pokud máte svěřence mimo domov, často se mi
při převozu stalo, že se ulomily klíčky. Ale kdo je šikovný a opatrný, neměl by s tím mít problém.
Nejvhodnější pro mě je dát semena přímo do hlíny. Některé druhy klíčí delší dobu, takže to chvilku
trvá, než se ukáží první jedinci, ale vyselektují se jen ti nejlepší, kteří prorazí na povrch
a nadále rostou mnohem lépe než jedinci, se kterými se pipláte a stejně se jim nechce. Tady bych
hlavně doporučil NEPŘESAZOVAT!!! To je velice důležité, jak jsem psal výše, zbrzdíte je a už to
nedoženou.

Osvědčilo se mi:

Semena vložit přímo do substrátu 2cm pod povrch. Nejdříve samozřejmě prolít vodou, aby byla
hlína vlhká.

3) Růstová fáze

Zde je dobré nechat svěřence vytáhnou do výšky. Volil bych místo, kde nesvítí slunce celý den.
Kytky se vytáhnou a mají v květu delší paličky. Hnojiva na růst přidávat až tak po 3 týdnech.
Pokud máte vhodně zvolený substrát, netřeba hnojit vůbec. Některé modely jsou náchylné k přehnojení,
proto opatrně a nedávat vyšší dávky, než doporučuje výrobce. Určitě nezastříhávat a neotrhávat listy.

Edit: Rád bych doplnil, že v žádném případě nedoporučuju zastříhávat vrcholky a ani stříhat listy. Později v květu zežloutnou a opadají samovolně. Aspoň u mě to tak vždycky bylo a to dostávaly i trochu hnojek na růst, protože se mi to žloutnutí moc nepozdávalo. A zastřižením se připravíte dost podstatně o výnos.

Osvědčilo se mi:

Nedávat kytky na místo, kde svítí celý den slunce. V polostínu se více vytáhnou a v květu
mají vyšší výnos.

4) Květová fáze

Po měsíci od vyklíčení by se nám mělo pomalu ukazovat pohlaví. Teď nastala ta pravá chvíle přesunout
kytky na místo, které bude maximálně osvětlené. Samci budou o pár dní rychlejší, pokud pěstujete
na semena, vyberty ty nejlepší, zbytek vytrhat. Zhruba v půlce květu (klidně i dříve) je dobré udělat
jim přístřešek z igelitu, pokud do kytek naprší, hrozně rychle se do nich pouští plíseň. Odolnost je
opravdu špatná, takže hlídat si to. V květu hnojím doporučenou dávkou cca jednou týdně první měsíc,
pak už flush. Typickou vlastností je žloutnutí a opadávání listů cca od pátého týdne květu, i když
kytky dobře živíte. Nechte je tam co nejdéle to půjde, ale zase ne moc dlouho na to, aby začaly
plesnivět.

Osvědčilo se mi:

Udělat zastřešení z důvodu plísně.

5) Sklizeň

Zda už je to klasika podle zbarvení pryskyřice.



To by bylo asi tak vše. Chci Vás upozornit, že se jedná o subjektivní návod, podle kterého pěstuji
já sám. Netvrdím, že je nejlepší, klidně sem pište, s čím jste dosáhli lepších výsledků, rád se také
něco nového dozvím. Určitě Vám ale některé rady ušetří spoustu starostí a strastí, které jsem zažíval
v začátcích s těmito specifickými druhy já.

Pokud jsem toto téma zařadil do špatné kategorie, rád bych poprosil některého z MODů, ať jej přesune,
neučinil jsem tak úmyslně. Díky.

MB




Mám zkušenosti pouze s autoflower Lowrider #2 od Joint doctor seeds. Vegetační doba tak měsíc a kousek, už přesně nevím. vysadil jsem běžně v květnu a sklízel nějak tak koncem června začátkem července kytky vysoký 30 cm a na nich tak na dva tři špeky.

Doporučuji:
autoflowering odrůdy vysadit později, aby při vegetační fázi využily co nejvíce slunce - tedy naklíčit a zasadit tak koncem června a v červenci ať si užijou co nejvíc sluníčka než se přepnou na květ.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil Hlava 19-04-2011 v 00:05 AM

Old Post 01-02-2010 v 19:18 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 3

zdarec, objednal jsem white dwarf a red dwarf (AF) neco soupnu out a neco in...venku to asi nebude problem ale muzete mi nekdo poradit kolik mam v indooru nastavit hodin sviceni a kolik tmy? dikes.. :-)

Old Post 12-02-2010 v 08:43 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 4

Čau,co vim já tak byto mělo být 20/4 a to po celou dobu pěstu.

Přeju atˇto vyjde.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 13-02-2010 v 15:59 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 5

Pro optimální výsledky 20/4 po celou dobu, jak píše kolega MagicHerb. Každopádně indoor bych je nepěstoval, pokud ovšem nechceš jet jedno kolo na semena.

Jinak bych měl dotaz k Vojtovu příspěvku: To jsi je nechal kvést jenom měsíc? Vegetační fáze u samic je venku 30 dnů a víc, píšeš, že sázíš v květnu (řekněme na začátku) a sklizíš na začátku července, což by bylo řekněme těch 30 - 40 dnů květu a to je podle mě málo. Loni jsem je byl donucen seknout kvůli plísni nějak kolem 45 dne květu a ještě aspoň týden, ale spíš 14 dní to chtělo k dokonalosti.

OutdOOr OrthOdOx

Naposledy upravil MedvedBrtnik 13-02-2010 v 18:03 PM

Old Post 13-02-2010 v 17:50 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik

Jinak bych měl dotaz k Vojtovu příspěvku: To jsi je nechal kvést jenom měsíc? Vegetační fáze u samic je venku 30 dnů a víc, píšeš, že sázíš v květnu (řekněme na začátku) a sklizíš na začátku července, což by bylo řekněme těch 30 - 40 dnů květu a to je podle mě málo. Loni jsem je byl donucen seknout kvůli plísni nějak kolem 45 dne květu a ještě aspoň týden, ale spíš 14 dní to chtělo k dokonalosti.


ne ne ne špatně jsi to pochopil. fáze květu byla běžná jako u normálních kytek. Psal jsem že autoflower má krátkou růstovou fázi, takže je podle mě lepší je venku vysadit o měsíc dýl aby si v 30-40 denní fázi růstu užily co nejvíc slunce (červen/červenec+-) a stihly tak vyrůst co nejvíc.
Kytky které jsem zasadil začátkem května vyrostly za cca 40 dnů fakt 30 cm a pak šly na květ.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 14-02-2010 v 20:05 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 7

v novem soft secretu jedou trpaslika indoor...sice jen 5 kyti ale vynos 50g z rostliny...pri vetsim poctu to neni myslim spatne...

Old Post 19-02-2010 v 09:51 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadekS
Stálý Člen

Karma uživatele RadekS - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

Zdravím všechny,
s autofloweringem zatím nemám žádné zkušenosti, ale letos bych to rád vyzkoušel na out...
Ale nikde sem se tu nedočetl nic o jedné celkem zásadní věci, kterou jsem se doslechl...
Kytka se "přepne na květ" v okamžiku, kdy její kořeny vyplní květník a nemají kam dále růst .. to je pro ni signál ukončení růstu a začátek květu.
Když tuto kytku zasadím do volné hlíny, tak začne kvést až normálně na podzim, protože její růst není ničím omezen.
Když ji zasadím do 10L kýblu, vyroste mi pohodovej metrovej keřík..
Když ji zasadím do něčeho malýho .. budu mít balkonovku..
Co si o tomto vztahu kořeny-kvetení myslíte ???

Old Post 21-04-2010 v 11:01 AM
RadekS je offline   Profil uživatele RadekS   Find more posts by RadekS   Foto galerie člena RadekS   Click here to Send RadekS a Private Message   Add RadekS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

To takhle nefunguje, protože jinak by se kytky nedělili na indiky, sativy a ruderalis, protože podle toho co říkáš by v přírodě kvetly všechny (ruderalis indiky sativy) stejně dlouho . Ale právě ruderalis se odlišuje tím že po 1-2měsících se automaticky přepne do květu, takže to není podle kořenů ale podle času. Jinak původně ruderalis neměli vůbec žádné THC, jenže pěstitelé je křížili a křížili až vyšli modely jako je Lowrider atd. Takže podle mě žádný vztah mezi kořeny a kvetením není.

Love growing, Lets growing, taste it!!!
Můj první pokus- Shaman DP a docela se vydařil

Old Post 21-04-2010 v 14:19 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 10

RadekS: Kdyby ses podíval pozorně, někteří členové jeli ve volné hlíně a kvetlo jim to taky po měsíci. Ať to máš v čem chceš, po 4-5ti týdnech jdou na květ.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 21-04-2010 v 17:34 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Měl jsem Ruderalis indika od Sensiseeds a dozrála az na přelomu Září a Října, tak si myslim že Rudarilis zas tak automatická neni.

Old Post 21-04-2010 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Měl jsem Ruderalis indika od Sensiseeds a dozrála az na přelomu Září a Října, tak si myslim že Rudarilis zas tak automatická neni.


Samo o sebe ruderalis JE autoflower (vybehni dakde kde to divoko rastie a uvidis ze niektore samce aj samice su uz odkvitnute v juli/cervenec), akurat Sensiseeds sa s tym pohrali aby ta burina mala aj nejake ucinky, tym padom dominuje ta "druha strana".

Old Post 22-04-2010 v 08:34 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 13

jedu ted short ridera. ad 3 patra kytka kvete. taky muzu potvrdit (nevim jestli je to jen moji vinou)ale listy mi zloutnou vic a vic a nevim co mam delat. at hnojim jak hnojim nic se nedeje

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 28-04-2010 v 16:57 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 14

S tím bohužel nic neuděláš, jediná věc, která se jeví jako prevence proti tomuto jevu je použitá hlína. V kupované hlíně z OBI mi kytky žloutly vždycky, loni jsem neměl už moc peníze, takže většina substrátu v maltovníku byla černozem z pole. Schválně se podívej v mém threadu Foliák v lese na příspěvek č.47, je tam vidět rozdíl v barvě oproti kýblu, kde byla hlína kupovaná. Hnojiva dostávaly kytky stejná a ve stejném množství, stejně je ale vidět, že v tom maltovníku jsou mnohem zelenější. Zkus v příštím kole jiný substrát a uvidíš

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 01-05-2010 v 10:07 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 15

to je prave nejvetsi kamen urazu u me + ze sem je zezacatku docela dost prelejval.Koukal sem na tvuj prispevek c.47 a v porovnani s mejma kytkama je mas vsechny tmave zeleny. mam koupenou hlinu od gro-tek
je to 7 litru. tam kde ted ziju se neda koupit nic poradnyho aby to byl malej pytel. 50L zase kupovat nechci, protoze se za 3 mesice ztehuju do cech a z irska by se mi fakt nevyplatilo tahat este hlinu, protoze pestuju momentalne v 4x1 l kvetinacich.

Dal bych ti chtel podekovat za tenhle tread.
Udelal sem si lepsi nahled na problematiku. Veci ktery tady popisujes davaj celkem smysl.

Diky

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Naposledy upravil Klamath 03-05-2010 v 19:09 PM

Old Post 03-05-2010 v 18:43 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 16

to Klamath: Ještě bych dodal, že sem přidal do hlíny mezi horní a dolní vrstvu guano. Asi to tomu taky něco dalo.

Bohužel už nejde editovat první příspěvek, tak to picnu ještě sem. Používejte dostatečně hluboké nádoby! Dostal jsem dnes PMko, že ty kytky vůbec nevyrostly, kvetou brzo a sou malý. Mrknu na fotky a květináček snad ani ne litrovej, mělkej. To je docela chyba. Přesazení bych nedoporučoval vůbec a v květu je to totálně na prd. Navíc to za oknem taky moc neroste, na to bacha. Radši sázet později a někam, kde celej den svítí, ať z toho něco je.

To jen tak pro doplnění...

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 03-05-2010 v 22:07 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3888620 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív