Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul potřetí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 33

Změna je život! Přeju úspěchy venku i s léčením.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 30-04-2010 v 14:05 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Jak říká Apartman: Změna je život... Hodně štěstí!

Old Post 30-04-2010 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
Na základě toho,jsem svůj „indoor svět“ zrušil a všechny kvetoucí i nekvetoucí rostliny zakopal na zahradě.

tímhle jsem myslel pohřbil,ne zasadil.

Old Post 30-04-2010 v 16:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Díky kluci.I vám .

Old Post 30-04-2010 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 37

Divný...

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 30-04-2010 v 16:35 PM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

prave,ze nejsem nasranej vubec,chapes to spatne.chapej to uplne opacne.konecne zacinam zit a mam radost z kazde malickosti,kterou delam.jendim slovem......štěstí

Old Post 30-04-2010 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

nechapu.ty nebud nasranej.uplne ten tvuj postoj citi.vim,na cem jsme se domluvili a v tu chvili jsem tomu veril,ale prehodnotil jsem situaci a vykrocil jinym smerem.clovek se vyvyji a nestoji an miste,to snad chapes ne?ty budes za 5 let taky nekde jinde.proto to PS na konci.

Old Post 30-04-2010 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40






Kamarad mi dnes poslal fotky z jednoho myho pocinu pred lety,ktery si u mne nafotil.mimo fotky,ktery mam v galerii jsem svoje kola nefotil,protoze se mi to v te dobe zdalo zbytecny.Ani jsem nevedel,ze jeste existuji.Potesilo me to, protoze to bylo vubec moje nejpodarenejsi kolo,kde jsem udelal svuj vahovy rekord :-).z nostalgickych duvodu to sem prihazuji.kytky byly zhruba v 30-35 dni kvetu.slo o 2krat 600W.v jedne pulce RW drip s odrudami The pure a great white shark a v prave pulce,ktera neni uplne nejlip vyfocena byl bio koutek,bez pouziti hnojiv s odrudami aurora indica,the shit,white widow.

Old Post 16-05-2010 v 09:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 41

přepěstovanej..na to bych řek existuje jednoduchá léčba..buď ta tvoje-radikálnější
a nebo 100% sativku třeba od acu(www.aceseeds.org)..to ti venku nejspíš nedokvete takže máš hned na podzim "výmluvu" proč pěstovat "v souladu s přírodou"-tj.dorožnit je)D

Život je boj-bojuj

Old Post 18-05-2010 v 19:25 PM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 42

tos dostal naky depky nebo co?13,4,pises ze chces rozjet 100řezanu a na konci mesice to vsechno vyhodis,,,to je celkem necekanej počin,,,ale jinak te v podstate chapu,,,
a co treba vybaveni?tos taky zakopal...?

Old Post 19-05-2010 v 10:05 AM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od kawi
tos dostal naky depky nebo co?13,4,pises ze chces rozjet 100řezanu a na konci mesice to vsechno vyhodis,,,to je celkem necekanej počin,,,ale jinak te v podstate chapu,,,
a co treba vybaveni?tos taky zakopal...?

100 rezanu uz jsem mel nachystanych a cekal az dojedu posledni kolo.takhle pocetnej SOG jsem chtel rozjet z prozaickeho duvodu :-),chtel sjem jednomu pochybovaci ukazat,ze po 600w se da docela v klidecku dat 900g.bohuzel uz ho o tom nepresvedcim.

Old Post 23-05-2010 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od pexeson
přepěstovanej..na to bych řek existuje jednoduchá léčba..buď ta tvoje-radikálnější
a nebo 100% sativku třeba od acu(www.aceseeds.org)..to ti venku nejspíš nedokvete takže máš hned na podzim "výmluvu" proč pěstovat "v souladu s přírodou"-tj.dorožnit je)D

Prepestovanej nejsem a asi bych byt nemohl.Prave naopak,jediny důvod, proc bych nemel prestat je ten,ze me to strasne bavi a vim,ze by bylo porad co zlepšovat a zdokonalovat,ale to je jediny pro.
Uz nejaky patek nehulim vůbec,takze jsem mel strasnou chut skončit a nechat jen matkarnu a pokracovat v selekcích,krizeni,šlechtěni std.Bohuzel jsem v tom nebyl sam a v tom byl zakopaném pes.pestirnu jsem mel u kamose na baraku.On poskytl prostor,ja zbytek(knot how,vybaveni,genetiku a peci o rostliny).za tohle jsem mu vzdycky dal pulku sklizne.kdyby bylo na nem,tak na matkarnu sere.horko tezko sjem si ji prosazoval.jeho zajem se zredukoval na otazky:jak si vedou?kdy budeme sklizet a kolik?od zacatku naporstej nezajem se cokoli naucit a prilozit ruku k dilu.po X letech se mnou nepochytil zakladni věci.sel do toho jen ze zištných duvodu,coz se projevilo az po case a to me sralo nejvic.ukoncit jsem to chtel davno,ale porad jsem se k tomu nemohl dokopat.
Pomohla mi nahoda.Zmenil jsem praci a bydliště.Tim vznikl problem s dojizdenim a nedostatkem volneho casu.nechal sjem mu rostliny,který byly před sklizni a zbytek zakopal.matkarny je mi strasne lito,protože jsem tam mel z myho pohledu par klenotu,4 selekce v konecne fazi a 3 rozjety.Nikdo si to nemohl vzit ze dne na den a cekat sjem nemohl.Chtel sjem to vyhodit ven,ale nebylo tou dobou auto,takze to skoncilo,jak to skoncilo.venku mam jen to,co sjem stihl zasadit do te doby.vybaveni jsem slozil na pude a nechal mu je místo penez,který jsem mu vysel….
Tim jsem mezi nami ukoncil všechny vazby a udelal za touhle etapou tlustou caru.
To je důvod,proc jsem skoncil s timhle setupem.
A proc s indoorem ?
Mohl bych to rozjet zase solo,jako v době,kdy jsem se s timhle borcem ještě neznal,ale mam ted strasne malej bytecek a i malej boxik by tam pusobyl dost nepatricne.A na matkarne se setrit mistem neda,pak to stoji za hovno.ctim svou vlastní zkušenost.navic si cim dal vic myosám,ze indole není v souladu s přírodou,stasva se z nej cim dal vic komercni záležitost a mel bych z nej casem min a min radosti.matkarnu bych si na cas dokazal nejak omluvit,ale ani to by nebylo napořád .casem bych stejne videl krasu jen v pestovani ze seminka a presel jen na out.takhle nejak to vidim a tezko na tom něco a někdo muze zmenit.letos dojedu z rizku,nadělám par crossu a pristi sezonu jen ze semen.

Old Post 23-05-2010 v 11:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kniga
Stálý Člen

Karma uživatele kniga - 19% PěstitelskáKarma uživatele kniga - 19% PěstitelskáKarma uživatele kniga - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 65530 

Příspěvek č. 45

Plně Tě chápu chlape, udělals to tak jak jsi to cejtil a to je vždycky nejlíp. Proto K+

Ať se daří

"Dobrá nálada nic nevyřeši, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí uchovat" J. Werich


Knigova zahradka

Old Post 28-05-2010 v 11:22 AM
kniga je offline   Profil uživatele kniga   Find more posts by kniga   Foto galerie člena kniga   Click here to Send kniga a Private Message   Add kniga to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kniga! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2010 - jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul podruhé - 92 odpovědí
13-04-2011 - Jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul - 80 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9578300 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív