Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » 1Grow po 600w mám nízké EC ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

jen by mě zajímal ten datum? 2008????asi foták má blbý nastavení ne? a zkoušel si přidávat ruzný růstový stimulátory atd? a když dáš víš lampu?to už máš 2 měsíce v růstu? bez přepnutí na květ?kolik žě cm maj kytičky?

Old Post 27-01-2010 v 20:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavac
Stálý Člen

Karma uživatele hlavac - 78% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 18

no ten datum blbne nastavenej nebo spis vubec sem rad ze to stvorilo aspon par fotek na ktery se da divat jinak hruza a davam tam jen ten alga grow? co myslis temy stimulatory? a lampu sem mel vis i dola a bylo to porad stejne tak sem ji dal zase dolu. a jj uz dva mesice tomu svitim 18 dene a na kvet uz bych nejraci prepnul ale zase to nechci zbitecne uspechat a zkazit to

Old Post 27-01-2010 v 20:54 PM
hlavac je offline   Profil uživatele hlavac   Find more posts by hlavac   Foto galerie člena hlavac   Click here to Send hlavac a Private Message   Add hlavac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

to je dcl poděl 2 měsíce na to svítit,a že by byli pořád takový,napiš mi pls ty cm přibližně kolik maj,

Old Post 27-01-2010 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

podle mě to zas taková hrůza není,a zas tak nemocně nebo tak nějak nevypadaj,

Old Post 27-01-2010 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavac
Stálý Člen

Karma uživatele hlavac - 78% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 21


pac ostrihavam ty zlute lysty jinac by to bylo strakate jak veverka v lese a vyfotil sem ty centeky dnes sem to zrovna meril

Old Post 27-01-2010 v 21:07 PM
hlavac je offline   Profil uživatele hlavac   Find more posts by hlavac   Foto galerie člena hlavac   Click here to Send hlavac a Private Message   Add hlavac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

když si vezmeš že někteří groweři maj ještě menší kytky než ty nebo tak tak myslim že to máš v pohodě i když by mohli bejt větší, ale už 2 měsíce svítíš a další dva budeš mít na květů což se ti finačně nák asi taky nevyplatí ale podle mě se ti to určo vrátí,já kybych měl takovej problém asi bych přepl,po přepnutí by ti měli ještě vyject snad nahoru, ale nevim je to jen můj názor

Old Post 27-01-2010 v 21:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavac
Stálý Člen

Karma uživatele hlavac - 78% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 23

to jo take si myslim ze nazacatecnika vypadaji docela dobe ale nato ze mam skrin vysokou 180 cm tak 50 cm kyticky nic moc ale co se da delat jeste jim tam max 14 dni skusim co ste mi poradili jen nevim jake hnojivo aby vtom bylo hodne dusiku popripade to dalsi co tomu chybi ten alga grov asi nestaci a nebo jestli je to prehnojeny? a daji se nejak zmerit ziviny vte pude? a financne me to asi take mon nepotesi uz to stalo dost ale sem vecnej optimista takze urcite se zlepsi a az je prepnu tak jeste kak 30 cisel by moli pridat aby meli tak tech 80 90 cm a kdyz ne tak vykvete aspon tohle a usetrim budu informovat jak to probyha

Old Post 27-01-2010 v 21:25 PM
hlavac je offline   Profil uživatele hlavac   Find more posts by hlavac   Foto galerie člena hlavac   Click here to Send hlavac a Private Message   Add hlavac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

já používám grotek je peckovej,muzu doporucit ale kazdejmá zkusenosti se svojim,já mám asi 170cm vysokou skřín a když sem přínal kytky měli okolo těch 47 cm,speciálním ph metrem se dá změřit ph půdy,jj informuj mylsim že je lepší mít asi menší kytky než náký 100 cm,aby se dostalo světlo i víc ke spodkům, na první grow to máš pěkný

Old Post 27-01-2010 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavac
Stálý Člen

Karma uživatele hlavac - 78% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 25

Grotek to slysim poprve. no ja nemam odskouseno jeste poradne nic a nevim zda ten alga grow je dobrej a to ja sem rikal aby to to 14 dni knetu meli tak 80cm to je si myslim optimal. no uvidime dnes sem nane koukal a zadna zmena se mi tam nezda. skusime to mu dat o kousek bohatsi zalivku. a uvidime zitra

Old Post 28-01-2010 v 11:11 AM
hlavac je offline   Profil uživatele hlavac   Find more posts by hlavac   Foto galerie člena hlavac   Click here to Send hlavac a Private Message   Add hlavac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

v tom alga grow se nevyznám ale četl sem tu že hnojej 2 krát tydně, a dobrý je to pak prolejt čistou vodou s enzymama s upravenym ph

Old Post 28-01-2010 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavac
Stálý Člen

Karma uživatele hlavac - 78% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 27



tak zalivka probehla a ph co vyteklo melo 6,2 dal sem veci davku zivin tak uvidime co to udela snad se to zlepsi

Naposledy upravil hlavac 28-01-2010 v 21:00 PM

Old Post 28-01-2010 v 18:44 PM
hlavac je offline   Profil uživatele hlavac   Find more posts by hlavac   Foto galerie člena hlavac   Click here to Send hlavac a Private Message   Add hlavac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamess
Stálý Člen

Karma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 28

už to přepni, neznám tyhle geny přesně, ale taky sem přepínal kolem 50 a sklízel kolem 120cm, i když je fakt, že se 4kilem a bez zaštipování..

Old Post 28-01-2010 v 19:24 PM
Jamess je offline   Profil uživatele Jamess   Find more posts by Jamess   Foto galerie člena Jamess   Click here to Send Jamess a Private Message   Add Jamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavac
Stálý Člen

Karma uživatele hlavac - 78% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 29



tak po vcerejsi vydatne zalivce zadna zmena a jeste dneska sem se rozhod vylepsit zvlhcovacnu tak pridavam foto

Naposledy upravil hlavac 29-01-2010 v 20:42 PM

Old Post 29-01-2010 v 11:46 AM
hlavac je offline   Profil uživatele hlavac   Find more posts by hlavac   Foto galerie člena hlavac   Click here to Send hlavac a Private Message   Add hlavac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

to nečekej hned druhej den nebo první to chvilku trvá

Old Post 29-01-2010 v 15:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

ehm, proc vsichni sahnou po alobale? dyt folie jsou za pakatel...strhni ten alobal a kup si folii, to te fakt nevytrhne...

Old Post 30-01-2010 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavac
Stálý Člen

Karma uživatele hlavac - 78% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 32

Foliji nema cenu te kupovat pac setrim na diamantovo ta bude lepsi nez ta obic a kdyz se stavela skrin tak uz nani nezdejvalo tak sel alobal ten stal 20kc. a kiticky porad stoji( a nerostou

Old Post 31-01-2010 v 00:03 AM
hlavac je offline   Profil uživatele hlavac   Find more posts by hlavac   Foto galerie člena hlavac   Click here to Send hlavac a Private Message   Add hlavac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6520720 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív