Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » 11.září- oslava nebo otrava?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 1

Cuzz lidičky, zajímalo by mě jak se dneska, po roce, stavíte k událostem z 11.září 2001, budete to nějak slavit? Nás napadlo demonstrativně upálit dvě vysoké kartonové krabice zapálenýma vlaštovkama... , co řikáte na útok na Irák, souhlasíte nebho ne?

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 11-09-2002 v 09:50 AM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Upozornění No to snad ne!!! Příspěvek č. 2

Slavit tak ohavnou a hnusnou věc!!! To teda asi ne a každýho kdo to bude slavit považuju za idiota!!
Zdá se že útok na Irák je nevyhnutelná věc a rozhodně to může přinést mnoho špatného.na druhou stranu souhlasím s tím že s mezinárodním terorismem je třeba bojovat a to velice tvrdě.
Nedávno jsem viděl film dle skutečných událostí, jmenoval se Kandahar a námět a scenář napsale Afgánka žijící v Kanadě.Desetiletý kluci (holky do školy nesmějí) odříkávaly nahlas pasáže z koránu a jejich učitel náhle zvolal "Ticho!!", pak ukázal prstem na jednoho chlapce a zeptal se :Co je to šavle?".Ten klučina sáhl za sebe vytasil šavli a vyhrknul: "Šavle je zbraň, která zloději usekne ruku a vrahovi hlavu!"..učitel : "Dobře" a zase mlely všichni ty pasáže z koránu.....po chvíli učitel :"Ticho!!"..."Co je to Kalašnikov??"...kluk sáhnul za sebe vytahnul kalacha a spustil: "Kalašnikov je automatická zbraň která stříli nepřetržitou střelbou nebo krátkou dávkou. Zabíjí vše živé a zohavuje mrtvoly nepřátel!!Pak nátáhnul závěr a učitel řekl"Dobře" a zase jely dál.
Tak to jen tak pro informaci jak to tam probíhá ve škole, co se učí a že je pravda že tam ti může 12letej kluk ustřelit palici na ulici!!!

created by TAHUA
old & young

Old Post 11-09-2002 v 11:17 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 3

No jenže oni mají taky úplně odlišnou mentalitu, u nich tohle prostě funguje, to že naší evropskou civilizaci považujeme za vyspělejší neznamená, že ta jejich je nějak špatná. Jinak jak už sem psala na chatu, u mě je největší terorista Bush a právě jeho a jeho poskoky bych eliminovala za terorismus nejhrubšího zrna.

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 11-09-2002 v 11:45 AM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 4

Yasmeene, nechce se mi věřit, ty souhlasíš s takovým násilím jako bylo před rokem v NY?
Ty chceš slavit smrt tří tisíc lidí?
Jsi pomatená nebo jen tak neskutečně primitivní a hloupá? Jak můžeš slavit jakýkoliv násilný čin?

Jsem zděšenej, že i ty užíváš stejný konopný dým míru jako já ...

Old Post 11-09-2002 v 12:07 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 5

Jenže odlišná mentalita ji ještě nedává právo na útoky proti jinejm státům.Ty považuješ za teroristu Bushe a já zase Usámu a Saddáma.Problém je v tom že Amerika je moc velká a vše co dělá je ihned napadáno zbytkem světa.....měli si snad nechat líbit útok na své občany jenom proto že mají vyspělejší armádu a více prostředků na odvetný útok....haha no to asi ne.
Jako ženská by jsi z Afganistánu utíkala až by se za tebou prášilo a za kecy vo odlišný mentalitě by jsi si ještě ráda dala v bezpečí Ameriky po papuli.

created by TAHUA
old & young

Old Post 11-09-2002 v 12:09 PM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 6

Ja jen neco malo.
Jsem tady ve statech a atmosfera dnes 11.zari je takova rozpacita.Hodne se o tom mluvi mezi lidma a samozrejme v TV a novinach taky.
Po cele americe se zapaluji svicky a vsude visi napisy We will never forget.

Muj nazor je,ze tohle je ohavny cin at uz se stal v Americe,Australii nebo treba v Japonsku.
Proc se to stalo to je otazka na dlouhou diskuzi.Samozrejme,ze na tom ma Amerika taky vinu.
Me jen mrzi,ze neco takoveho se porad musi dit.
Hold clovek porad potrebuje nekoho ovladat,vlastnit a branit mu ve svobode.Tohle se deje po celem svete kazdy den
Zacina to omezovanim lidskych prav a svobod (koureni travy) a to dokonce primo zakonem,ktery nam kdosi stanovil.Nekdo to vymysli,pak to par kravat odkejve a tretina sveta s tim ma problemy.Toto fakt nechapu.
No a konci to teroristama v letadlech kteri se leti pomstit tomu utlacovateli USA.Jsou presvedceni,ze konaji spravne.Utlacovatel se jim za to pomsti.Samozrejme s presvedcenim,ze take kona spravne.A takovych presvedceni o spravne veci bude asi v blizke budoucnosti vic a toho se trosku bojim

Piškot @ like @ high

Old Post 11-09-2002 v 12:37 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Yasmeene, Příspěvek č. 7

mohla by ses zamyslet a odpovědět mi na jednoduchou otázku:
to opravdu budeš SLAVIT SMRT více než tří tisíc lidí?

Old Post 11-09-2002 v 12:41 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 8

sice jsem se zarek', ze budu psat jen o pesteni, ale presto:
NIKDO, lhostejno jestli fyzicka nebo pravnicka osoba ci stat nema pravo zbavit cloveka zivota nebo svobody. Pokud to pripravuje, je jedina rozumna alternativa eliminovat tuto hrozbu, pokud mozno navzdy.
Na hruby pytel hruba zaplata.
---------------------------------------------------------------
off: Nejsem zcela presvedcen, ze Usama jednal proti zajmum vlady (neplest s lidem) Spojenych statu.
Kdo z utoku nakonec profitoval ? Qui bono ?
---------------------------------------------------------------
Zaroven si udeluji K- za pesimismus a cynismus. Kliknete mi ji tam nekdo. ;(

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 11-09-2002 v 12:51 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 9

Takze asi takhle 11.září bude navždy v poměti lidí jako den kdy došlo k strašlivé tragédii, všichni budou vzpomínat na to jak zde zahynulo 3000 nevinných lidí se slzou v oku.. Samozřejmě, že je mi těch lidí líto a že to, že umřeli mi připadá zbytečné, jsem proti násilí v jakékoliv podobě, JENŽE, kdo si vzpomene na 50000 nevyných kteří umřeli právě kvůli těmto třem tisícům? Kdo bude vzpomínat se slzou v oku na ně? Kdo bude vzpomínat na civilní obyvatele v Iráku až zanedlouho mnozí z nich prostě umřou? Tohle není žádný potírání terorismu tohle je zcela regulérní msta, neni na tom vůbec nic civilizovanýho, pakliže Usáma může za smrt těch tři tisíc pak tedy Bush může za smrt padesáti tisíc+ bůh-ví-kolika-dalších kteří ještě umřou v tomhle nesmyslnym boji pod záštitou vyplenění terorismu, když se podívám na tu bilanci: kdo je tedy větší zloduch? Když mi někdo zabije kamaráda, znamená to snad, že bych měla dotyčnýmu povraždit rodinu??? A přesně tohle se děje.

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 11-09-2002 v 12:54 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Yasmeene
Cuzz lidičky, zajímalo by mě jak se dneska, po roce, stavíte k událostem z 11.září 2001, budete to nějak slavit? Nás napadlo demonstrativně upálit dvě vysoké kartonové krabice zapálenýma vlaštovkama...


Ty chceš opravdu slavit nečí smrt? Je mi z tebe nanic...
Opravdu, regulérně se mi z tebe udělalo zle.

A jestli chceš, můžu ti poslat datumy i jiných násilných a teroristických činů ať máš pořád co slavit.

Old Post 11-09-2002 v 13:08 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Obecné Příspěvek č. 11

Hm tak slavit to sice nebudu, ale v jistých věcech plně souhlasim s Yasmeenee. Mentalita arabů je zcela odlišná. Mě osobně se taky vůbec nelíbí americká expanzivita, jakožto i expanzivita americké kultury, minimálně tedy té (velké) části, která se dá označit za konzumní. Podle mě je to země, kde je síla této "kultury" největší. A bezděčně požírá zbytky všech ostatních kultur. Včetně arabské. (Mimochodem už jste viděli stavbu prvních Mekdonaldů v Kábulu ?) Stejně jako se mi nelíbí jazyková degenerace. (podívejte se třeba na většinu příspěvků tady na groweru. Jhakým jazykem na Wás btw-(to nevim co znamená ale viděl sem to). tyto fagt kwalitní příspěwky mluwí? Fak jů co tagle mluwíte). Konzum!

Ale hlavně, o co mi jde - Myslím, že třeba takový hlad, potažmo přirozená podvědomá závist, v prostředí stánků s logama Koka-koly je dostatečným podnětem k takovým útokům. A taky si myslim,že odvetou, jak se tomu, říká, dosáhli američani jen smrti x nevinných lidí, pachtících se třeba za stravou. Možná dostali i pár teroristů, kteří vylezli ve špatnou dobu z jeskyně. Původní velký kluci keci o tom, jak ibn Ládina ulověj vyšuměly. Zatímco on, pravý vinník odpočívá na banánovejch ostrovech, tisíce nevinnejch odpočívaj uplně jinde. Zbytečně. Jedná se o normální expanzi, ter. útok, se stal pouhopouhou záminkou.

A co mě vadí zdaleka uplně nejvíc, je vlezdoprdelkovství se kterou se dnes vzpoíná na tu převratnou událost, kdy zemřelo 3500 hrdých, svobodných Američanů. V Afghánistánu tolik lidí umíralo takřka denně. Takové události tam byly na pořadu dne. A to nikoho nezajímá. Samozřejmě ten útok byl svinstvo, rozhodně jej nepodporuju ale ta odveta byla podle mě minimálně(!) stejný svinstvo. Na druhou stranu je pravda, že odveta přinesla jedno pozitivum. Pád Talibanu.

Co si myslím o útoku na Irák? - za prvé "šťourání do vosího hnízda" - pokus o další expanzi - zbytečně umře nesčetně dalších nevinných lidí

Taky se mi nelíbií samozřejmost, se kterou se amerika staví do pozice ředitele Zeměkoule. Jde mi především o princip, jak může amerika jaderně vyzbrojená velmoc, zakazovat zbrojit jiným. To je jako by ste si koupili pistoli a všem ostatnim dovolili aby nosili jen kudličky. Budete sice v bezpečí, ale co ostatní? Je to fér?
God bless america?......

mimochodem,jaká nejnižší možná karma? asi to brzo poznám......

[Edited by Karmínový Král on 11-09-2002 at 02:15 PM]

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 11-09-2002 v 13:11 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 12

A díky Viridisovi za humanistický názor, který zastávám i já.
A K+ a né mínus...

Old Post 11-09-2002 v 13:11 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 13

Ach jo myslim, že Karmínový Král to vyjádřil tak nějak přesně, lidi pochopte, že mi nejde o to mít z toho radost, já jen chci hnusem upozornit na hnus ještě větší, prostě sem znechucena Amerikou. Zatím jak to tak vypadá tak jste většina pro zabíjení dalších lidí, takže o nějakém pohoršení bych více přemýšlela...

edit:
Ještě si přečtěte pořádně ten první příspěvek, já se ptala jestli to bude někdo slavit, neřekla sem že to budu slavit já a to s tou krabicí bych dělala na památku těch co umřeli v Afghánistánu

[Edited by Yasmeene on 11-09-2002 at 02:30 PM]

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 11-09-2002 v 13:26 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Palec nahoru Mistru Proprovi Příspěvek č. 14

Nechci se moc hádat, berte to jako přátelskou diskuzi .Váš názor je !podle mě! dost nedotažený a nedívá se na věc jako na celek. Je, řekl bych, spíše pseudohumanistický.
Abych jen tak nemektal - argumentace je v mém předešlém příspěvku. Rád bych místo rychlé negace viděl od
Vás odpověď a nějaké pádné argumenty, které by třeba rozbouraly můj názor. Díky

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 11-09-2002 v 13:36 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 15

to Karmínový Král:

Řeč byla původně o útoku na WTC, ta odveta je jiná diskuze. Ale stejně mi přijde divný, že pro tebe dostatečným důvodem pro takovéto násilí, je "hlad a závist v prostředí stánků s Coca-Colou". Násilí lze schvalovat snad pouze v případě bezprostředního ohrožení života, čili obrany.

A když mluvíš o jazykové degeneraci příspěvků na Groweru, zkus nejdříve pořádně přečíst po sobě svůj příspěvek.

Old Post 11-09-2002 v 13:40 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 16

Ještě trochu popela odsypu z mé hlavy: Chcete snad nadávat České televizi za: Oslavu osumdesáti let od umrtí Vlasty Buriana? Oslava neni slovo čistě pozitivní oslava je připomenutí si něčeho. Jinak za svými názory si stojím.

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 11-09-2002 v 13:42 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0024450 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív