Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » 10 free semínek k objednávce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
gully
Stálý Člen

Karma uživatele gully - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 36  

10 free semínek k objednávce Příspěvek č. 1

Ahoj.

Dnes mi přišly z nirvany semínka AK-48. Objednával jsem 5ks/fem semínek a přišlo mi těch 5 semínek a k nim ještě nějaký 10 free. Akorát teďka nevím, co je těch 10 free semínek zač. Nemáte s tím někdo zkušenost?

Naposledy upravil gully 26-01-2010 v 12:11 PM

Old Post 26-01-2010 v 12:06 PM
gully je offline   Profil uživatele gully   Find more posts by gully   Foto galerie člena gully   Click here to Send gully a Private Message   Add gully to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

vetsinou to byva indoor nebo outdoor mix

Old Post 26-01-2010 v 12:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gully
Stálý Člen

Karma uživatele gully - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

a da se nejak poznat nebo aspon odhadnou, jestli je to in nebo out?
kdyz uvazuju (ale jenom po svym), rekl bych ze by to mohl byt, vzhledem k tomu ze jsem objednaval indoor, indoor mix.

Old Post 26-01-2010 v 12:22 PM
gully je offline   Profil uživatele gully   Find more posts by gully   Foto galerie člena gully   Click here to Send gully a Private Message   Add gully to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 4

podle čeho to chceš odhadnout?podle tvaru semínka?může to být cokoliv-takovej černej Petr

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 26-01-2010 v 12:59 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gully
Stálý Člen

Karma uživatele gully - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 5

no tak potom je mi to tak akorat nahovno a muzu to splachnout do hajzlu. si je meli radsi nechat. dik

Old Post 26-01-2010 v 13:00 PM
gully je offline   Profil uživatele gully   Find more posts by gully   Foto galerie člena gully   Click here to Send gully a Private Message   Add gully to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganyal_Yabani
Stálý Člen

Karma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 6

nech je naléto na out a třeba budeš překvapenej:-)

Tvrdá práce mne doslova fascinuje, celé hodiny bych se vydržel dívat jak nědo pracuje. (J.K.Jerome)


Old Post 26-01-2010 v 13:19 PM
Ganyal_Yabani je offline   Profil uživatele Ganyal_Yabani   Find more posts by Ganyal_Yabani   Foto galerie člena Ganyal_Yabani   Click here to Send Ganyal_Yabani a Private Message   Add Ganyal_Yabani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gully
Stálý Člen

Karma uživatele gully - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7

OK. Zkusim.

Old Post 26-01-2010 v 13:23 PM
gully je offline   Profil uživatele gully   Find more posts by gully   Foto galerie člena gully   Click here to Send gully a Private Message   Add gully to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

na stankach nirvany, druhej odstavec celej červeně! indoor.

Old Post 26-01-2010 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gully
Stálý Člen

Karma uživatele gully - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 9

No jo. Mas pravdu! Diky moc a samozrejme K+
Akorat nikde nevidim to indoor ...

Old Post 26-01-2010 v 13:50 PM
gully je offline   Profil uživatele gully   Find more posts by gully   Foto galerie člena gully   Click here to Send gully a Private Message   Add gully to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

díky. ber to tak že když píšou o překvapení v growboxu určitě nemyslej out

Old Post 26-01-2010 v 14:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

no hele sice pisou o prekvapeni v growboxu, ale taky rikaji, ze vlastne netusi co to je, takze to muzou bejt OUTovy semena klidne

Old Post 26-01-2010 v 14:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 12

jaky je v tom vubec rozdil ? nemel by byt problem vzit semeno ktere vzniklo na kitce co je z venku nechat ho vyklíčit a udělat z toho matku popřípadě vypěstovat vevnitř, jen se to bude muset krotit aby to nerostlo ven z boxu.

Pocahontas žije v Zahradě 1000 a jedné noci

Old Post 26-01-2010 v 15:02 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gully
Stálý Člen

Karma uživatele gully - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 13

ja zkusim venkovni variantu.

Old Post 26-01-2010 v 15:33 PM
gully je offline   Profil uživatele gully   Find more posts by gully   Foto galerie člena gully   Click here to Send gully a Private Message   Add gully to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

no hele když tam budeš mít některý only indoor odrůdy tak ti to v outu nedozraje a zahodíš třeba šanci ochutnat nějakej jinej model. Když už tak to hoď někam do skleníku. Nebo to dělej jako já s bonusovkama, nechám tak jedno dvě naklíčit a přidávám to ke growu, jen si to pak hlídám kvůli samcům.

Old Post 26-01-2010 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


zdarec, nedávno jsem od nich také pořizoval semínka a free mi také přišli. Psal jsem jim mail co je to za odrůdu a nebyli mi schopní přesně odpovědět, prý skoro každý den dávají něco jiného, ale většinou je to prý Skunk, samozřejmě indoor. Asi tak.
Připojuji foto, zrovna mi to kvete, takže možná je to toto:
...ale taky nemusí, že jo...

Naposledy upravil 14-02-2010 v 16:18 PM

Old Post 26-01-2010 v 16:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 16

JN to nebudou moc drahý semene nějaký značkový to bude vobič skunk kterej je dneska uplně všude

Old Post 26-01-2010 v 17:43 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8730770 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív