Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Home vs Industrial rozdil mezi pachovymi filtry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Deathsport
Stálý Člen

Karma uživatele Deathsport - 86% PěstitelskáKarma uživatele Deathsport - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2  

Home vs Industrial rozdil mezi pachovymi filtry Příspěvek č. 1

Zdravim

Mam dotaz na tyto 2 typy pachových filtrů. A to jaký je mezi nimi základní rozdíl, já vidím dva ten první je v ceně (která je pro mě rozhodující) a další v procentech zachyceného pachu. Velmi se zajimam o tento typ ta cena je podle mě bezkonkurenční: http://www.growelectric.cz/home-edi...-m3h-p-747.html

Taky by mě zajímalo jestli má pacháč v mém případě smysl... Budu stavět growroom v bytovce ve vyřazené spižírně která se předtím odhluční deskami z 50 polystyrénu. Odvod bude do samostatného komínového průduchu, takže přemýšlím pouze o TT + sonoflex.

Zajimal by mě vaš názor hlavně porovnání co se tyče výkonu a určeni nějakého rozdílu.

Tak zatím a pěstu zdar :-)

Old Post 25-01-2010 v 19:12 PM
Deathsport je offline   Profil uživatele Deathsport   Find more posts by Deathsport   Foto galerie člena Deathsport   Click here to Send Deathsport a Private Message   Add Deathsport to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 2

sice ti neporadím ohledně pachového filtru ale pokud to potlačíš do komína/nějáké odvětrání na střechu/teoreticky filtr nepotřebuješ.
Jen co mě trklo bylo že "odhlučníš polystyrénem"....tomu nevěřmožná tepelně zaizoluješ,ale hluk/pokud tam nějáký v pěstírně bude/tím akorát zrezonuješ.nemluvě že je hořlavý.

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 25-01-2010 v 21:53 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathsport
Stálý Člen

Karma uživatele Deathsport - 86% PěstitelskáKarma uživatele Deathsport - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Jojo nad hořlavostí jsem taky přemýšlel ale co sem četl na webech výrobců většina těch desek se uz dělá ze samozhášivích materiálu, ale určitě to bude mít menší odolnost než minerální vata u které je to logické. O té rezonanci nejsem si tak jistý tvým tvrzením polystyren uvádí jako aku i termo izolaci, ale právě je problém s tím termo. Bude tam 400 w a TT 280 m3/hod, tak aby pak nebyli problemy s teplotou. Ale s tou teplotou by byl problem jak u minerální vaty tak u polystyrenu takze sem asi ve slepé uličce....

Old Post 25-01-2010 v 23:39 PM
Deathsport je offline   Profil uživatele Deathsport   Find more posts by Deathsport   Foto galerie člena Deathsport   Click here to Send Deathsport a Private Message   Add Deathsport to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 4

no na teplotu je nejlepší vybrat idealní místo na pěstování jak v zimě tak v létě...holt takové asi nemáš.Problém s teplotou řeší CT/cooltube/ ale pokud máš vstupní tepl. vzduchu 25C těžko to budeš chladit.Apropo...ventilátor by to měl utáhnout na přijatelnou mez ale zase musíš brát v potaz dostatek /čistého/čerstvého vzduchu.Pokud si to představuju jako klasickou komůrku na společné chodbě v bytovce

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 26-01-2010 v 12:58 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathsport
Stálý Člen

Karma uživatele Deathsport - 86% PěstitelskáKarma uživatele Deathsport - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5


Takže takhle, spíž je to v 3+1 bytě, konstrukce je panel. Zkoušel jsem měřit teď momentální teplotu a vypadlo mi 19,5 stupňů. Jak jsem říkal TT bude 280 m3/hod. Je předimenzované a připravené pro možnou budouci expanzi growroomu. Půdorysná plocha je 1,2x1,2 m, ale pro začátek se rozhoduji pro 400 w, čili zmenšeni prostoru dřevěnýma trámkama na 1x1 m.... A teď něco co mě dneska doporučil kámoš. Mohl bych z toho udělat sendvičovou provětrávanou konstrukci, kdy na vnitřní straně trámku bude reflexní fólie a na vnější zmiňovaný polystyrén či minerální vata(taktéž zespod i zvrchu). Takhle by to možná i mohlo fungovat. Co vy na to?:-)
Přikládám foto roomu bohužel jenom mobilem....

Naposledy upravil Deathsport 26-01-2010 v 18:20 PM

Old Post 26-01-2010 v 17:13 PM
Deathsport je offline   Profil uživatele Deathsport   Find more posts by Deathsport   Foto galerie člena Deathsport   Click here to Send Deathsport a Private Message   Add Deathsport to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathsport
Stálý Člen

Karma uživatele Deathsport - 86% PěstitelskáKarma uživatele Deathsport - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 6

No ale nicméně pokud někdo ví nějaké základní rozdíly mezi těmi dvěma tipy pacháčů klidně sem s tím, nikde sem to tady řešit neviděl, a ten cenovej rozdil je tam fakt rapidni...

Old Post 27-01-2010 v 07:52 AM
Deathsport je offline   Profil uživatele Deathsport   Find more posts by Deathsport   Foto galerie člena Deathsport   Click here to Send Deathsport a Private Message   Add Deathsport to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 7

Pacháč tam určitě dej. Alespň budeš klidně spát. Vítr to muže zanést kamkoliv.
Industrial vydrží déle, cca rok a půl.
Home edition vydrží zhruba půlku.
Pak je nutná repase, nebo nový.
PS: prostor máš pěknej. Určitě si tam dej a-wing a udelas tam pul kila. Ty dvere ale budes muset provrtat, to ti nezávidim. Taky jsem mel deravy dvere a pak jsem je vyhodil a dal místo nich radši závěsy.

Old Post 27-01-2010 v 09:32 AM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathsport
Stálý Člen

Karma uživatele Deathsport - 86% PěstitelskáKarma uživatele Deathsport - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

Provrtávat dveře?? Teď nechápu... Jestli to myslíš jako pasiv přítah tak ten tam je, ale na té fotce to jde blbě vidět. Je tam vlevo dole je to čtverec tak 200x200 mm. Asi si myslel tohle jinač mě nic nenapadá...

Jo a stínítko už je obědnáno a bude tam tohle: http://www.growelectric.cz/maxiligh...ered-p-836.html

Old Post 27-01-2010 v 11:50 AM
Deathsport je offline   Profil uživatele Deathsport   Find more posts by Deathsport   Foto galerie člena Deathsport   Click here to Send Deathsport a Private Message   Add Deathsport to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 9

jj...to je docela rozumný stínítko za levnej peníz.Určitě myslel přítah-jen myslím že by to chtělo ten přítah něják dostat doprostřed místnosti.pokud tam budeš mít silný odtah tak se čerstvej vzduch k zadnějším kytkám nedostane.Prostě to něják roztáhnout případně kouskem flexoroury stáhnout k zemi

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 27-01-2010 v 13:19 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deathsport
Stálý Člen

Karma uživatele Deathsport - 86% PěstitelskáKarma uživatele Deathsport - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

Flexoroura tam pujde určitě, kvůli zmenšování prostoru na 1x1 m bude otvor pasivu mimo přímý pěstební prostor takže vzduch přitáhnu rourou někde na prostředek...

Old Post 27-01-2010 v 13:31 PM
Deathsport je offline   Profil uživatele Deathsport   Find more posts by Deathsport   Foto galerie člena Deathsport   Click here to Send Deathsport a Private Message   Add Deathsport to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Na stankach nejakeho Gshopu sem cetl ze Home odstrani 90% a vydrzi asi 8 mesicu a Industrial odstrani pres 99% zapachu a vudrzi az 18 mesicu. Me to nedalo a sel jsem se teda zeptat znamyho do Gshopu a ten mi rekl, ze je to blbost, ze jedinej rozdil je ze vydrzi dyl, ze mu Home jeste nikdo nevratil, kecam jednou, ale ten byl ponicenej. Jeden znamej ma Industrial a druhy Home a rozdil v zapachu nepoznam, oba odstrani temer 100%. Kdyz je nonstop zaply odtah tak necitite nic. Z bytu se to nedostane ani omylem. Ted je otazka jestli se vyplati koupit drazsi In nebo levnejsi Home, ale casteji vymenovat. Ale v tom Growelectric jsou ceny pachacu bezkonkurecni!!

Old Post 15-02-2010 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 12

čau, hele čtyrkilo tímhle a v takovým prostoru uchladíš úplně v pohodě..pácháč radši pořiď, já tahal vzduch taky do komína, a kolikrát jsem šel po ulici a cejtil svý kytky ale kdo neví tak nepozná viď..
ta flexa na přítah by tam ani být nemusela-počítám že budeš vzduch uvnitř něčím vířit....ale bude to určitě míň slyšet než kdyby ti šel hluk přímo z tý díry..a k tomu pácháču, hele já myslím že na začátek by stačil ten home, a uvidíš dál, třeba budeš chtít silnější lampu-větrák-pácháč..
snad jsem ti to tady nějak nezasral, líbí se mi tvůj projekt, mám holt pořád víc a víc radši místnosti než skříně a boxy budu sledovat
mír

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 04-03-2010 v 22:05 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7730490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív