Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Test 15 vrozů pod 250 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Obecné Test 15 vrozů pod 250 W Příspěvek č. 1



Po nějaké té době,kdy jsem teprve zjišťoval co vlastní grow obnáší jsem chtěl zkusit nějaké nové modely.........tak jsem napsal pár lidem z growru,o nějaké zajímavé a pro mě neznáme genetiky.Pak se nějak tak kouknu a vidím 15 modelů co mám doma.Co s nima budu dělat!!,tak jsem se rozhodl že je zkusím otestevot všechny najednou:-))

Box - 60h.x.200v.x.80š skřín z europaméblu za 1400
Stěny - folie s vlisovanými diamanty pro zvýšení světelného rozptylu
Slunce - 250 W Gib Lighting Flower Spectre
Květníky - 3,6 litru 14x14x20
Hnojky - na růst Plagron ALGA grow
- na květ Plagron ALGA bloom + Green sensation +
Plagron Phyt-Amin+Bloombastic
Médium - plagron grow-mix

Nyní něco o holkách...je jich narváno ...15.. do vcelku malého prostoru neceleho půl metru čtverečního.... což je asi dost......je to 15 ůplně různých vzorů,takže to bude asi sranda...to uhlídat....chtěl bych to nějak velice hezky uvelebit do mřížky a pořádně otestovat tyto krásky,tak snad to vyjde.....
S.S.H--White window--Chronic--N.Y.C.D--White satin--White rhino--Sensi star--Sensi skunk--Speed queen--Double dutch--White window x Hash plant--G13 x skunk--HDF--Black jack--Super crystal

Naposledy upravil kalimist 01-08-2009 v 23:46 PM

Old Post 01-08-2009 v 20:52 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 2

Máte pravdu že je to fakt moc kytek na malém prostoru,ale mě z každé stačí málo,budu moc rád když se to povede a všechny tyto vzory otestuju.Někouřím zas nějak brutálně často.ale přímo se vyžívám ve zkoušení něčeho nového( hula )Pár kytí už jsem zkusil,tak jsem poznal že né každá mě vyhovuje pro mě je zatím číslo 1 ...SENSI STAR...nyní mám SS nějakou new genetiku,ale nějak se nechytá takže ji budu muse zkusit asi někdy jindy,protože je fakt malá a asi by už nestíhala a mřížku by asi nedorostla,tak byla nahrazena HDFkem

Old Post 02-08-2009 v 17:23 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 3





Holky si zatím lebedí pod sluncem zatím jim asi nic nechybí ...teda doufám pokud by měl někdo nějaký nápad jak tento grow obohatit nebo viděl jakejkoliv nedostatek budu rád když mi poradí

Jinak jsem ješte doobědnal klipsnák,pro snížení teploty a následného přiblížení slunce k holkám.

Tady pro zajímavost přikládám plán zasedacího pořádku

-Chronic---------HDF----------BJ------------SQ------------SSH
-G13-----------WWxHP-------WW----------WR-----------SC
--DD--------------WS--------N.Y.C.D-----S skunk------Sensi star...která je bohužel nahrazena HDFkem protože je dost malinká a moc se jí do života nechce....což mě moc zklamalo protože SENSI STAR je zatím pro mě číslo 1 a todle měla být GOOD genetika :ˇ( tak jsem ji chtěl srovnat s tou co jsem měl dřív....no nevadí snad někdy příště

Naposledy upravil kalimist 02-08-2009 v 20:22 PM

Old Post 02-08-2009 v 17:54 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 4

čáf... držím palce s takovou náloží pod 250W , sám teď jedu 10 klonů pod stejnou wattáží, tak uvidíme... Jinak ty Sensi vzory mě serou už teď a vím že v dalším kole pro ně určitě místo nenajdu, vůbec se totiž nevětví a to jsou 2x šmiklé, o proti tomu taková WW vypadá ůpe luxusně... ale třeba ty SS překvapí kvalitou když ne kvantitou... ať to roste, budu sledovat...

FlatGrow Round II.

Old Post 03-08-2009 v 03:39 AM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 5

Kytí co jsem zatím měl možnost poznat byli....Power plant ,Sensi star ,Kalimist,Wdowa.......co se týká kvality Sensi star byla prostě 1 není to moc vysoká kytka ale má ůplně skvělý kořenový systém...vždycky jí prorůstaly kořeny postupně od zhora a udělali tak masivní bal což mě vždycky dostalo...navíc k tomu je nenáročná a má naprosto luxusní stavy ale má i dosti listí......Pak Kalimist ten je taky skvělej sám se větví jako nějaká bonsaj a má krásné velké palice tvaru fotbalového míče lístky jsou uzoučké a není jich moc což je ůžasné.... vdowka je trošku náchylnější na plísen,protože vše bylo ok,ale wdowka se plísni nevyhla ,ale všiml jsem si toho brzo takže ok...ted mám ůplně new genetiku tak se těším

Old Post 03-08-2009 v 10:46 AM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 6




7.Den 18/6
Tak holky se krásně větví nej je asi HDFko,které má zhruba 13 větví,které jsou ve stejné výšce a zhruba všechny stejně silné :O..trošku nechápačka.. po 7 dnech na prvních fotkách je to HDFko v pravém spodním rohu,takový mrzáček to byl Jinak jsou tam i slabší kousky kterým se moc nechce například WWxHASHPLANT to je brutálně tuhá rostlina.... Tato Kytka nemá v ůmyslu se nějak větvit,bude to asi hodně tuhá a malá rostlina (WW-Suffice to say the combination is 60: 40 sativa to indica ratio.....HASHPLANT- Pure Indica)

Fotka WWxHP
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=271119

Zalito- odstátou vodou PH 5,8
Stříkáno - Plagron Plyt-amin
Příští zálivka což bude tak 2-3 bude obsahovat 4 ml/l Plagron grow

Naposledy upravil kalimist 06-08-2009 v 17:24 PM

Old Post 06-08-2009 v 16:57 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 7

Konečne jsem si pořídil starší PH-metr esseential a nemusím zkoušet PH přes akvaristické zdlouhavé testy.Odstátá voda má 7.4 PH konstantně. Pokud přidám hnojivo Plagron GROW 5ml/L tak mám PH 5.8 což je ůplná paráda,tak bacha na plagron snižuje vcelku dost PH.

Old Post 10-08-2009 v 19:11 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 8


12.Den 18/6
Tááák už to vypadá trochu lépe,ale některé holky nemají ješte dostatek výhonů ale tak do 5 dnů to bude ok..... nasadím mřížku a přepnu do režimu 12/12.

Old Post 12-08-2009 v 16:21 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 9




Pár fotek těch lepších
Black Jack










HDF (doporučuji zvětšit stojí to za to)











HDF

Naposledy upravil kalimist 12-08-2009 v 16:38 PM

Old Post 12-08-2009 v 16:23 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maszek18
Nový Člen

Karma uživatele maszek18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 10

no jasne bude to tam huste,drzim palce a nech sa ti to tam moc nezamota

Old Post 13-08-2009 v 14:23 PM
maszek18 je offline   Profil uživatele maszek18   Find more posts by maszek18   Foto galerie člena maszek18   Click here to Send maszek18 a Private Message   Add maszek18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 11



Mřížka
(taková sociální mřížka,ale snad poslouží...zatím se mřížka dívá na svůj nový příbytek,kde bude zhruba za 5 dní bydlet )









Jídlo pro holky

Naposledy upravil kalimist 14-08-2009 v 19:35 PM

Old Post 14-08-2009 v 13:58 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 12

Snad všechno půjde podle plánu...jinak holkám se zatím daří a když vezmu že jediný co jim poskytuju je světlo a fouká na nich male klipsnák můžu být jen spokojen...

Výbojka je zavěšena zhruba 20 cm od rostlin a vše je v pohodě vlhkost kolem 60 % teplota 26 C......

Každá kytka je zalívána 1,1 L vody s hnojivem(plagron grow) a PH upraveným na 5,8 jednou za 3 dny dávám dávku psanou výrobcem což je zhruba 5ml/l a po těch třech dnech další zálivku 1,1 L akorát že dávka hnojiva je poloviční....
nevím zda to není příliš mnoho ale hoky si zatím nestěžují a vypadají vcelku vitálně tak to tak asi nechám

Jinak jestli se můžu zeptat kdy je zhruba nejlepší aplikovat PLAGRON plyt-Amin asi na večer před pohasnutím světla že?Zatím jsem to stříkal jen přes den 1x týdně ale chtěl bych to zkusit stříkat i 2x za týden.....máte s tím někdo zkušenost? jestli to není příliš?

Old Post 14-08-2009 v 15:25 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
repa(outdoor)
Stálý Člen

Karma uživatele repa(outdoor) - 94% PěstitelskáKarma uživatele repa(outdoor) - 94% PěstitelskáKarma uživatele repa(outdoor) - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 13

parada hodne zdaru, vydada to fakt hodne dobre na to kolik jich tam je

Old Post 14-08-2009 v 16:13 PM
repa(outdoor) je offline   Profil uživatele repa(outdoor)   Find more posts by repa(outdoor)   Foto galerie člena repa(outdoor)   Click here to Send repa(outdoor) a Private Message   Add repa(outdoor) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 14

[účet odstraněn]

Old Post 14-08-2009 v 19:35 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalimist
Stálý Člen

Karma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% PěstitelskáKarma uživatele kalimist - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 15

zahradník: Díky moc,takže budu stříkat alespoň 2x týdně......Jo a jak se ti libí WWxHP ? já ješte víc tuhou rostlinu asi ani neviděl přímo brutální kožovité listy a celkově je taková robustní snařím se jí stříhat a moc se jí to nelíbí ale jestli se chce holka vytavovat v mrížce je to nutnost :P

Naposledy upravil kalimist 16-08-2009 v 13:09 PM

Old Post 14-08-2009 v 22:12 PM
kalimist je offline   Profil uživatele kalimist   Find more posts by kalimist   Foto galerie člena kalimist   Click here to Send kalimist a Private Message   Add kalimist to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 16

[účet odstraněn]

Old Post 16-08-2009 v 16:16 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-05-2010 - Interpol pod 250W - 106 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5791620 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív