Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » The next Indoor ww,jh,mj,ch,s By Bambuca:P
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 49

si best ako ti to kapke přerostlo sem kdysi neměl šanci ubrzdit JH,už ho necu.v hlíně 9Ocm (

Old Post 04-02-2010 v 15:20 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50

mě už to víc neroste, stoudle vejškou sem spokojenej:Pmáš někde založenej nákej thread taky bych se rád koukl

Old Post 04-02-2010 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 51

věř či ne ale já to nikdy nefotil.kdysi sem neměl digi foták.pak yo ale stará kytiz nesnášela tudíž bylo dost bez šance se o to zajímat víc než bylo nutný,ale tedka co bude ,tak to kvuli tobě od špendliku nafotim muj V-sog z truhliků - 400w vertikal,150řezů rovnou na květ

Old Post 04-02-2010 v 19:57 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

150 řezů? tak to se těšim ahned se mrknu

Old Post 04-02-2010 v 22:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

HODILA BY SE MI SEM NÁKÁ TA KRITIKA a rady

Old Post 04-02-2010 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Bambuca
20.den 12/12 Dneska sem zahnojil a uvidíme co to udělá:p přidávám náký makra a fotky paliče

CHTĚL SEM SE OPTAT?jak řešíte když máte přklad:15l vody nalijete tam už danný hnojiva změříte ph a to má třebas 4!myslim že je škoda a ztráta vylejvat vodu a přilejvat novou aby se mi zvýšilo ph,takže si pořídim i ph +, když už mám to ph -!


radsi bych to resil dolevanim vody....jinak nevim,jak kdo,ale ja uz mam davkovani kyselinky dost v oku a vetsinou se mi povede namichat relativne dobry PH na jeden pokus.

Old Post 04-02-2010 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od shefin
věř či ne ale já to nikdy nefotil.kdysi sem neměl digi foták.pak yo ale stará kytiz nesnášela tudíž bylo dost bez šance se o to zajímat víc než bylo nutný,ale tedka co bude ,tak to kvuli tobě od špendliku nafotim muj V-sog z truhliků - 400w vertikal,150řezů rovnou na květ

tesim se rovnez,neco takovyho jsem jeste nevidel....tos jako kupoval 150 rezanu?trosku drahej spaz ne?

Old Post 04-02-2010 v 23:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat


radsi bych to resil dolevanim vody.



jo ale jenže tim přece ztratim hodně živin né?je danej poměr hnojiva n litr a tim že tam dám hnojivo do 15 litrů zjistim příliš nízký ph a začnu odlejvat a znovu dolejvat vodu tim to ztratim

Old Post 04-02-2010 v 23:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

proc odlejvat?jen dolejes vodu a primychas hnojiva.PH+ je z myho pohledu strasna sracka(porid si rukavice).a taky se davkuje dost obtizne(je ho potreba dost male mnozstvi).taky jsem to tak ze zacatku resil a dopadlo to takhle.nizke PH a sakra,dolit ph+,moc vysoke PH ,sakra, zase kyselinu a takhle porad dokola.tech chemikalii bylo v zalivce potom tolik,ze se to podepsalo na stavu kytek.

Old Post 04-02-2010 v 23:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

jj ale když budu dolejvat jen vodu tak to budu mít cca pak nákých 20-25 litrú nebo tak nějak a i tak to je hodně vody nevim mno,já používám ph - a není stim žádnej problém stačí pár kapek,chci mít správnej poměl ml/l protože když tam buud jen přilejvat vodu tak to bude třebas z 3ml/l 3ml/3l a to fakt nák nechci

Old Post 05-02-2010 v 01:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 59

Nene, 9matek do bubleru-pod 250w metalhalid na 4tydny.To mi hodilo cca 160 ale cca 20zdechlo.... cca

Old Post 05-02-2010 v 08:07 AM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

to je dcl hodně 140,na to sem zvědavej hlavně se ozvy až budeš mít náký foto

Old Post 06-02-2010 v 23:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61






Hodila by se mi dcl rada holky mám ve 23. dni 12/12 a přemejšlim jeslti mám ostříhat spodní lístečky jako ty malinky nebo je tam mám nechat a to stejný i se spodníma větvema,jestli to uškodí když tam budou nebo jestli by bylo lepší kdybych je odstranil, že veškerý živiny by šly do paliček,jinak přidávám dalších pár fotek + makra+ celek,až mi substrát vyschne a květináče budou lehký tak zaleju čistou vodou s enzymi

Naposledy upravil 07-02-2010 v 03:37 AM

Old Post 07-02-2010 v 03:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62






MOJE BUSH:P

Naposledy upravil 07-02-2010 v 03:46 AM

Old Post 07-02-2010 v 03:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63





25.den 12/12 normálně s emi zdá že mi holky rostou před očima je to krásnej pocit,a krásný pokoukátí a počicháníje to něco užasnáho prostě,myslim že by čučení do skříně mělo bejt jako sport:d nebo placená práce

Old Post 09-02-2010 v 00:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

Předem se omlouvám za,nesrozumitelnost atd threadu a těch fotek ale chci se sváma podělit

Old Post 09-02-2010 v 00:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2384660 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív