Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nová pěstírna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

urcite je dobre pachov filtr kazdy dve kola repasovat, neni to sice levna zalezitost, ale nesnizi se tim funkcnost. jeste muzes dat do mistnosti ve ktery pestujes VAPORTEK http://www.happygrow.cz/product.php?id_product=155 ale zkusenosti s nim nemam, ale myslim, ze spojeni PACHAC + VAPORTEK = 99,9% zruseni zapachu

Old Post 12-01-2010 v 10:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 18

Cau hele jak rikaj kluci pachovej filtr je nutnost, taky sem si myslel, ze to ted odjedu bez nej , protoze minule mi to vubec nesmrdelo, ale tentokrat je to hukot, mam je 12 dni na kvetu a pred dvema dny jsem nastoupil do vytahu a uz v prvnim patre sem zacal cejtit smrad(vune) a kdyz jsem vystoupil ve svym patre, myslel jsem, ze me to porazi a to nemluvim o tom, kdyz sem otevrel dvere od bytu. Tak jsem vyrazil do obi a postavil jsem si vlastni, rek bych ze ucinnost je tak 80-90%, pozdeji na grower dodam navod na vyrobu at jich je tu co nejvic.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 12-01-2010 v 12:15 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Pachač mit nemusíš pokud bydliš uuprostřed pustinyD ale pokud bydliš mezi lidmi tak je to >to první co bych kupoval či kutil na tomhle se nešetrí kámo.Lepší než strata kytek,pověsti,nedej bože svobody či čeho ještě.Já ho vykutil lehce vě koleny pruměr 18 a padesát čisel 18 roury.Dáš koleno>rouru<koleno...vznikne ti U. Uhli nasypeš do punčochy co šlohneš svy mlady,máti,babičce tj jedno))) Na jedny straně odtah na druhy pritah.Ten pruměr pacháče zaleží už na tobě.Zdravas

Old Post 12-01-2010 v 17:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Meccman
Stálý Člen

Karma uživatele Meccman - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 201  

Příspěvek č. 20

Mam jen takovy dotaz..:-DBydlim v RD a budu mit trubku od odsavani danou primo van ze steny mimo dum myslite ze potrebuju i tak pachac?..Dekuji za odpoved..

Old Post 12-01-2010 v 17:41 PM
Meccman je offline   Profil uživatele Meccman   Find more posts by Meccman   Foto galerie člena Meccman   Click here to Send Meccman a Private Message   Add Meccman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

no pokud to posles nad strechu tak by to melo byt ok, zalezi taky na tom, jak daleko od tebe bydli sousedi, jako po vetru se to taky tahne, ale to uz neni tak razantni a hlavne uz se hur poznava odkud to jde...jako na tomhle bych zrovna fakt nesetril, pestirna by mela byt proste co nemin napadna...

pokud mas sousedy hned vedle, mozna bych ho tam radsi dal, pokud ne je to na tobe...jako jestli ses nekde na samote tak bych to vubec neresil, tohle musis zvazit sam, jaky tam k tomu mas podminky

Old Post 12-01-2010 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grave Mofe
Nový Člen

Karma uživatele Grave Mofe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 22

Diky za vaše rady a připomínky. Dle vašich návrhů jsem udělal nějaké změny a rozhodl pro tuto pěstírnu:
- z OSB desek rozměr 100x100x155 cm (9 kytek)

Uvnitř:
- sodíková výbojka GIB Lighting flower http://www.greenhome.cz/katalog/160002
- tlumivka 400W
- startér
- kondez. 45uF
- stínidlo http://www.greenhome.cz/katalog/175001
- odtah + pachovy filtr http://www.growelectric.cz/ventilac...5mm-p-1363.html
- přítah jen otvor 10 cm + síťka
- ofuk http://www.greenhome.cz/katalog/301000
- substrát Plagron grow mix + perlit 3:1
- květináče 6,5 l
- folie http://www.greenhome.cz/katalog/48200x
- hnojivo plagron bloom, plagron grow

Ještě něco důležitý nebo nejaky rady? diky

Old Post 14-01-2010 v 07:59 AM
Grave Mofe je offline   Profil uživatele Grave Mofe   Find more posts by Grave Mofe   Foto galerie člena Grave Mofe   Click here to Send Grave Mofe a Private Message   Add Grave Mofe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

1) po uvazeni + a - uz jsem take zastance Phytaminu tudiz - kup Phytamin, ten postrik je docela dulezitej
2) Pokud pojedes z rizku, tak si myslim, ze Alga grow nebudes ani potrebovat, Grow mix ma celkem dostatek zivin pro rust a podle vysky tveho boxu to zase tak dlouho na rustu mit nebudes, ale kdyz koupis 250ml baleni (maji ho jen nekde) tak neprohloupis
3) docela jsem zvedavej jak to uchladis, chci si koupit stejnej odtah na podobny rozmery (80x80x160) tak doufam, ze ot bude pohoda
4) stinitko bych doporucil Waveflector XL (990,-) pokud na nej mas, kup ho, na 100x100 to bude parada

tot me rady, teoreticky tam nemas nic spatne, jen jsem napsal nejake doplnky, tzn. i bez nich se do toho muzes v pohode pustit

Old Post 15-01-2010 v 12:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grave Mofe
Nový Člen

Karma uživatele Grave Mofe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 24

1) o phytaminu uvazuju, asi ho koupim
2) pojedu ze seminek od Nirvany (Shiva a White widow), nemam moznost nikde sehnat rizky
4) o stinitku pouvazuju, penize snad nejak vyjdou:-)

Jeste mam otazku: Nebude vadit kdyz skrin bude v uzavreny mistnosti o rozměru 2,5x1,5x2,8 metru? Kvuli cirkulaci a vymene vzuchu apod.

Old Post 15-01-2010 v 12:56 PM
Grave Mofe je offline   Profil uživatele Grave Mofe   Find more posts by Grave Mofe   Foto galerie člena Grave Mofe   Click here to Send Grave Mofe a Private Message   Add Grave Mofe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Koukni do bazaru urcite sezenes nejaky rizky, je lepsi jet 200km pro rizky nez jet ze semen ze kterych ti z 10 vyroste 4 samci a 2 hermaci...ale to je na tobe

k tej mistnosti, ja si myslim, ze to vadit bude, protoze ten vzduch kterej odvedes z boxu, tak tam zase vratis...a taky sem slysel, ze jak tam cirkuluje ten vlhkej vzduch tsk ti normalne zacne vlhnout omitka a zacnou plesnivet zdi, jenom jsem to slysel, ale je to logicky...ja mam odtah taky do mistnosti, ale mam tu 2 velky okna. Tohle bych bejt tebou tak jeste poresim.

PS: kdy to hodlas zprovoznit?

Naposledy upravil 15-01-2010 v 16:01 PM

Old Post 15-01-2010 v 14:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 26

No tedka v zime kdyz nevetram v mistnosti kde mam skrin a mam jenom porad otevrene dvere do te mistnosti, tak se mi zacala taky delat plisen, jak kdyz za garnizi pro zavesy, ale jenom jsem odtah namiril jinam a uz se plisen netvori...no doufam ze majitelka si toho nevsimne

Old Post 15-01-2010 v 14:21 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grave Mofe
Nový Člen

Karma uživatele Grave Mofe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 27

ta moje mistnost nema ale zadny okna. to asi bude problem co?
premejslim, ze to dam do koupelny, kde okno mam a box se tam vejde.

do konce ledna bude skrin postavena. pestit chci od pulky unora, az se vratim ze zahranici.

Old Post 16-01-2010 v 16:47 PM
Grave Mofe je offline   Profil uživatele Grave Mofe   Find more posts by Grave Mofe   Foto galerie člena Grave Mofe   Click here to Send Grave Mofe a Private Message   Add Grave Mofe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

jako pokud mas moznost to dat do mistnosti s oknem, tak bych nevahal, budes mit lepsi cirkulaci cerstveho vzduchu...

Old Post 16-01-2010 v 17:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grave Mofe
Nový Člen

Karma uživatele Grave Mofe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 29

rozhod jsem se, ze to dam do koupelny, kde je okno.
mohl bys mi poslat link na bazar, ja vubec nic ohledně řízků nenasel. dik

Old Post 18-01-2010 v 09:08 AM
Grave Mofe je offline   Profil uživatele Grave Mofe   Find more posts by Grave Mofe   Foto galerie člena Grave Mofe   Click here to Send Grave Mofe a Private Message   Add Grave Mofe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 30

Matko na nebesich, klikni na forum a asi 3 polozka od spoda je zahradnicky bazaar...

Old Post 18-01-2010 v 09:13 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-10-2018 - Hnojivá spotreba - 8 odpovědí
26-12-2017 - moje pěstírna - 23 odpovědí
06-08-2016 - Pěstírna - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6869720 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív