Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nízké teploty a jejich řešení.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 161

taky jsem měl problém, takže svítím přes noc a rouru od odtahového větráku jsem na něj přidělal jen asi na třetinu,aby mi lampa zároveň vytápěla místnost a ono to funguje, drží se to na dobrý teplotě a i vlhkost nejde přes třicet.Nic pro partyzány s pachovým filtrem

Old Post 30-11-2012 v 12:16 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 162

já svítím přímo v boxu přes noc mám to na spínačky takže když začne lampa vypne žarovka na vyhřejvání a je klídek , akorát furt bojuju s vlhkostí ...

Old Post 30-11-2012 v 13:00 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 163

A co by ste říkali na tohle ? Do prostoru 75v 60h 90d ? :-D

Keramický ohřívač INFRA

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 12-02-2013 v 19:59 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Infra žárovka jako topení? Příspěvek č. 164

Zdravim. Chtel jsem se zeptat, pouzil uz nekdo infra svetlo jako topeni na noc pro kyticky? Pokud ano, hodi se nebo ne? Jsou pro plaz a ty z elektra stejne? Diky

První GROW. Růst CFL 200W, květ 250W sodík

Druhý GROW. Růst CFL 200W v NFT

Old Post 13-02-2013 v 13:41 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 165

mám to samí o 5 příspěvků víše

Old Post 15-02-2013 v 13:35 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 166

nasel jsem tohle http://www.caleo.cz/caste-otazky/cenik treba by to nekomu mohlo pomoct

Old Post 25-02-2013 v 11:03 AM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 167

čaute,
možná by se do toho mohl vložit nějaký fyzik. Myslím, že s tím nevypečete. Když potřebuju ohřát určité množství vzduchu, potřebuju přesné(možno spočítat) množství tepla(joul) a nezáleží na tom, jak velké topení mám. Když používám termostat, kde mám nastaveno např: 18°C, tak se mi topení sepne, ohřeje a vypne. Velikost(W, kW) topení přitom není podstatná.

100W --- sepne při 17°C, hřeje půl hodiny, vypne při 19°C, čeká půl hodiny, až teplota klesne na 17°C a jede to dokola.

1000W --- sepne při 17°C, hřeje 3 minuty, vypne při 19°C, čeká půl hodiny, až teplota klesne na 17°C a jede to dokola.

Berte to jako příklad, nejsou to přesné počty a samozřejmě musím podotknout, že optimalizace pěstírny na snížení tepelných ztrát musí přijít na řadu jako první.

Old Post 27-02-2013 v 16:56 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 168

no mas pravdu, ale tohle by platilo za predpokladu, ze tepelna ztrata skrine bude vetsi jak vykon ohrivace. U velkych vykonu je nebezpeci popaleni kytek, pro me se prave zdali idealni ty rohoze na ktere jsem dal odkaz... pouziva se to k podlahovemu vytapeni domu. Pokud nebudu uvazovat, ze je vzduch odsavan, dodane teplo vypocitas s kalometricke rovnice, pokud tuto hodnutu vynasobis casem dostanes vykon jaky je treba na ohrazi skrine za nami pozadovany cas. Tepelnou ztratu bys slo zjistit , tak , ze udelal obraceny proces. Vytopis skrin a pozorujes, za jak dlouho teplota spadna na urcitou uroven. Nic na tom neni, jen je potreba opravdu pocitat vykon tak aby nedoslo k popaleni kyticek.

Naposledy upravil hardiron 27-02-2013 v 19:43 PM

Old Post 27-02-2013 v 19:30 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Nevykurovaná garáž Příspěvek č. 169

Ahojte mám za sebou prvý indoor v boxe 40x40x90 pod 250 cfl výnos bol 140g.

Chcel by som rozbehnúť druhé kolo ale prichádza zima. Otázka na vás či je možné pestovať cez zimu v nevykurovanej garáži. CFL by som chce nahradiť 150w sodíkom myslíte že to dokáže vykúriť homebox ? Aj keď su vonka mínusové teploty ? Garáž je síce nevykurovaná no dobre tepelne izolovaná cez zimu v nej bolo určte teplejšie ako vonka

Old Post 01-09-2014 v 12:09 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 170

Myslim si ze přes den nemáš šanci dodržet op, teplotu. Když lampa pojede tak teplota by mohla bejt v poho ale až zhasne budeš mít problém.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 01-09-2014 v 12:31 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 171

Přes noc to nemáš šanci udržet, jestli je to v tvých možnostech tak nějakej malej přímotop a snížit odtah

Old Post 01-09-2014 v 17:37 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 172

Přesně jak píšou kolegové, uělěj si přívod z něaký trubky pro přímotop a když to vychytáš a budeš to pouštět třeba každou druhou hodku tak by to problém být neměl

Květinář

Old Post 01-09-2014 v 18:57 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od kybork
Přesně jak píšou kolegové, uělěj si přívod z něaký trubky pro přímotop a když to vychytáš a budeš to pouštět třeba každou druhou hodku tak by to problém být neměl


Jo, ale to pak budeš mít o 400W větší spotřebu, vyplatí se Ti to?
Záleží, jaká bude zima, jestli budeš svítit v noci a plno dalších věcí.
Ta 150W topí minimálně, takže na to spoléhat moc nemůžeš.
kdysi jsem jel v nevytápěném domě v zimě a teploty klesaly v noci skoro k nule. I tak to ale holky daly. Sice byly trochu fialové, ale byla to nálož Záleží taky, co pojedeš za strain, některý je náročný, některý snese hodně.
Víš jak se to říká, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Zkus to, nafoť to, dej to se sem.. Jako pokus určitě zajímavé :-)

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 02-09-2014 v 07:50 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 174

Pospojováno, vystaveno a upraveno

...tak ať vám holky nemrznou

Todle pak po sobě smáznu...

Old Post 02-09-2014 v 09:00 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 175

Tak jsem se bohužel taky dostal do těchhle problémů takže to tady celý den pročítám a jsem z toho trochu zničený.. Vzhledem k tomu že mám prostor ve sklepě.. Ale, v nevytápěném, vyzděném samostaném sklípku určenému pro skladování zeleniny a ovoce, kde teplota přes léto měla tradičně 15st. a já byl vysmátý jak lečo, se mi to ted hroutí a mám tam pod nulou.. Jsem se rozhodl takto..

Pro celou akci mám v plánu použít infrazářič, ten co bejvával v koupelnách v panelových domech, starý typ ETA, který bude obsluhovat externí pokojový termostat..

Dotaz,
1.) pujde to překopat aby mi to zapinal ten termostat kdyz je tam to zapínání na šnůrku? Nebo budu potřebovat termostat do zasuvky (vypada trochu jako spinaci hodiny)?
2.) termostat se bude řídit teplotou ve které přesně bude? Nebo se dá to čidlo natáhnout dejme tomu mezi vrcholky? Někde na zemi v zaprášeném rohu mi to totiž bude naprd..
3.) to co mě trápí snad nejvíc.. Teplota bude kolísat.. Když to bude třeba půl hodiny topit vydrží to dejme tomu 2 hodky no nevím to zjistím jak ho seženu a dám si jednu noc se zápisníkem v ruce a budu zapisovat teploty
Jinak bych chtěl podotknout že zateplovat nemůžu jelikož mám prostor 105x140, takže více již zužovat nemůžu jedině snad něco na strop..
No každopádně děkuju za každou odpověd

Květinář

Old Post 30-12-2014 v 17:32 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 176

Ještě bych rád dopsal že ty infrazářiče mívají jak koukám 600w, našel sem i 750w.. Myslím že 6 by mělo bohatě stačit..

Květinář

Old Post 30-12-2014 v 17:41 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9112380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív