Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W ala Přemek Herer Podlaha
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 81



Zdravím celý Grower

po delší době se Vám zase hlásím s novinkami z mé skříňky...Toto kolo se moc nepovedlo...zhruba ve 30 dnu květu se mi objevily svilušky a já do boje proti nim vyrazil se 100% bio přípravkem Bio ol
od firmy agrobio...a tady bych chtěl varovat před jednou vlastností tohoto přípravku, protože mě to sakra vytrestalo:P
Přípravek určitě není špatný, jen je potřeba brát ohled na to, že 99% tohoto preparátu tvoří řepkový olej...který hubí i svilušky...a když na řepkový olej svítíte sodíkovou výbojkou, proměníte tak svoji skříň v obrovský friťák. A to se stalo mně...Během pár hodin jsem připravil rostliny o 90% listů, které se prostě usmažily...vemte si proto z mé chyby ponaučení a pokud budete tento přípravek používat, výrazně zvedněte výbojku nebo nechte rostliny raději pár dní na okně...tento inciden mi zkazil jinak pěkně rozjeté kolo a připravil mě tak o 60 až 100 g...je ale pravda, že kytky bez listů přestaly lákat svilušky
Ale i tak jsem kolo dojel,..teda skoro...zatím jsem sklidil Danny boy a Critical mass...
N.Y.C.D. a S.A.G.E. ještě nechávám na vodě a za oknem čekají na kosu, která proběhne během týdne....

Old Post 26-04-2011 v 16:23 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 82






Danny boy
...sklizeň v 52dnu květu...10dní na vodě....

Old Post 26-04-2011 v 16:25 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 83






Critical Mass
...sklizeň v 52dnu květu...10dní na vodě....

Old Post 26-04-2011 v 16:30 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 84






S.A.G.E.
foto z 52 dnu květu,..ještě nezkosena....

Old Post 26-04-2011 v 16:33 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 85






N.Y.C.D.
foto z 52 dnu květu,..ještě nezkosena....

Old Post 26-04-2011 v 16:36 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mati0n
Stálý Člen

Karma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 86

Tys jim teda dal pokourit... kdybys to v tom 30 dnu kvetu nechal bejt, maximalne ostrihal nejvic postizeny listy, tak by to bez jakyhokoliv zasahu mohlo vklidu dojet, svilusky nejsou zas tak detonacni... nj chybama se clovek uci, uz vis pro priste...

Old Post 26-04-2011 v 20:21 PM
mati0n je offline   Profil uživatele mati0n   Find more posts by mati0n   Foto galerie člena mati0n   Click here to Send mati0n a Private Message   Add mati0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 87

čus
Mno co se týče prostředku BioOl ma zkušenost sním je !veliká spokojenost! Minulý Grow sem začal používat cca taky v polovině květu pod 400w, koncetrace u mě byla jedno víčko(někdy krapet víc) na půl litra vody, což je o mnoho mín než udavají na obalu viz. (4-6 na litr) svilušek sem se troufnu si říct zbavil! Listy mě jak hranolky vůbec nepřipadaly ba naopak krasné zdravé voskové barvy! Koncetrace psané na obalu sem se obaval z důvody vopravdu mastné vody která by mohla na listech ucpat pory, tudíž by zapříčinila špatne dýchaní rostliny! Jinak používam preventivně v aktualním groowu jednou týdně do začátku květu, sviluška žádná rostliny nadmíru zdravé stoho plyne !vřele doporučuji! Todˇ můj názor! Klido pošli pm smažu čuss

Old Post 26-04-2011 v 21:36 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od mati0n
Tys jim teda dal pokourit... kdybys to v tom 30 dnu kvetu nechal bejt, maximalne ostrihal nejvic postizeny listy, tak by to bez jakyhokoliv zasahu mohlo vklidu dojet, svilusky nejsou zas tak detonacni... nj chybama se clovek uci, uz vis pro priste...


Je to přesně tak, jak píšeš....

Old Post 27-04-2011 v 09:00 AM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od Chirurg
čus
Mno co se týče prostředku BioOl ma zkušenost sním je !veliká spokojenost! Minulý Grow sem začal používat cca taky v polovině květu pod 400w, koncetrace u mě byla jedno víčko(někdy krapet víc) na půl litra vody, což je o mnoho mín než udavají na obalu viz. (4-6 na litr) svilušek sem se troufnu si říct zbavil! Listy mě jak hranolky vůbec nepřipadaly ba naopak krasné zdravé voskové barvy! Koncetrace psané na obalu sem se obaval z důvody vopravdu mastné vody která by mohla na listech ucpat pory, tudíž by zapříčinila špatne dýchaní rostliny! Jinak používam preventivně v aktualním groowu jednou týdně do začátku květu, sviluška žádná rostliny nadmíru zdravé stoho plyne !vřele doporučuji! Todˇ můj názor! Klido pošli pm smažu čuss


I s tímhle názorem souhlasím, já tu doporučenou dávku ještě trochu překročil..."jen ať ty svilušky pořádně potrápím" říkal jsem si

Old Post 27-04-2011 v 09:04 AM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3472910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív