Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dotaz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chuckster
Nový Člen

Karma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 24  

Obecné Dotaz Příspěvek č. 1


Zdravim, mate nekdo zkusenost s NYCD? Jedu bubler 5 kytek pod 250w a v pulce kvetu chci nasadit 400w. Rizky jsem prepl hned na kvet jak mi bylo porazeno, protoze byli trosku vetsi. Ale ted se mi zda ze jsem je mel mozna nechat par dni na rustu, zatim jsou 11 dni kvet palicky se sice zatim netvori ale mam strach abych vyuzil prostor, maji zatim jen 25 cm a rad bych aby meli alespon tech 70cm. Proto se ptam jestli to mam nechat jet dal 12/12 a nebo co by se stalo kdybych to dal treba na tri dny 18/6 nebyl by to pro ne zbytecnej sok? Melo by to vliv na vynos? O tomhle modelu vsude pisou neco jinyho a tak vubec nevim ceho se chytit, kvete 70 dni coz je celkem dlouho tak fakt nevim, jsem z toho velice zmaten Budu rad za kazdou radu a pripominku!

Naposledy upravil Chuckster 16-12-2009 v 11:57 AM

Old Post 16-12-2009 v 11:39 AM
Chuckster je offline   Profil uživatele Chuckster   Find more posts by Chuckster   Foto galerie člena Chuckster   Click here to Send Chuckster a Private Message   Add Chuckster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

...NYCD jsou hodne velky kytky takze bud v klidu, oni se vytahnou - rozhodne to uz zpatky neprepinej...

Old Post 16-12-2009 v 13:52 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuckster
Nový Člen

Karma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% PěstitelskáKarma uživatele Chuckster - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 3

Ok to jsem potreboval vedet a jinak co se tyce toho prepinani z kvetu na rust, melo by to vliv na vynos? Nebo mohlo by to nejak uskodit ty kytce? Kdybych se nahodou dostal nekdy zase do podobny situace, abych vedel jak to resit...

Old Post 16-12-2009 v 14:20 PM
Chuckster je offline   Profil uživatele Chuckster   Find more posts by Chuckster   Foto galerie člena Chuckster   Click here to Send Chuckster a Private Message   Add Chuckster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 4

teoreticky to možné je, dopad na výnos to imho má, je to stres, bál bych se hermatění

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 16-12-2009 v 15:16 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 5

Problem by mohl být hermatění, tak to nechej tak. Pro příště tomu dej 5 dní na 18/6, bude to lepší pro vytvoření kořínků.

Já vím ,že chci !!!

Old Post 16-12-2009 v 22:39 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-07-2017 - Dotaz - 0 odpovědí
16-05-2011 - Dotaz - 2 odpovědí
24-01-2010 - Dotázek - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5636900 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív