Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Plug and Grow 125/200. 2. indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Hlína Plug and Grow 125/200. 2. indoor Příspěvek č. 1


Tak jsem se rozhod ze zkusim jet na usporky . poprve sem jel 250 sodik, potom sem zasadil outdoor (4 samci,1 samice ktera nestihne dozrat.). Nasel jsem starou ,,skrin´´ musel sem vyrobit dvere a par drobnosti. Odtah je jeden docela velkem PC vetracek, pritah malej pc vetracek, ofuk budu resit behem pristich par dnu. na dverich mam diamantovou folii z grow shopu, uvnitr byla srin bila tak jsem ji tak nechal ... pachovej filtr budu resit asi pozdeji.

Velikost boxu: 90x80x40 cca
Hnojky: plagron phytamin, biobizz fish mix, na kvet este budu kupovat.
Svetlo: 125w plug and grow na rust. a 200w plug and grow na kvet.
Genetika: 5x skunk1 x haze a 3x Orange bud (Dutch passion)

Skunk1 x haze mam venku jakou outdoor, udelal jsem z nej rezy (kupodivu se chytly XD) a tak chci vyzkouset co mi z toho ve skrini vyroste :-D a hodil sem si tam este aspon 3 orange budy, kdyby to nak s tim skunhazem nevyslo. zbylich 7 seminek orange bud sem si schoval na dalsi pest .

to je tak vsechno co me ted napadlo a predem se moc omlouvam za pravopisne chyby.

Old Post 07-10-2010 v 20:55 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 2


Bohuzel mi tu jde uploadovat jenom jedna fotka do jednoho prispevku

Old Post 07-10-2010 v 21:07 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 3


2.den Rustu. Prvni Orange bud vylejza na svet :-). (ne neni to prelity, je to jen oroseny rozprasovacem tesne pred focenim... jinak 3 rezy vypadaj docela dobre a zbyly dva nic moc. (taky sem spis rezal spodni vetve z matky).
Prosim o presunuti do galerie.

Naposledy upravil Knorman 10-10-2010 v 22:25 PM

Old Post 08-10-2010 v 17:05 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 4


Provedl jsem mensi upgrade skrine, je to docela malej prostor takze nebylo nejlehci vsechno tam nacpat a nastavit to tak aby to fungovalo XD. Pridana zvlhcovacka, a ofuk diky ofuku se mi snizily trochu teploty takze sem moch zrusit odtah kterej sem mel predtim pridelanej, tak aby mi odsaval teplej vzduch z lampy a hnal ho pryc ..... jinak teplota se pohybuje kolem 22-29. vlhkost nic moc, ta se spis drzi kolem 40%. a stale premejslim jestli pojedu Scrog nebo ne...

Naposledy upravil Knorman 11-10-2010 v 22:40 PM

Old Post 11-10-2010 v 19:48 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 5


6. den rustu. myslim ze se rostlinkam dari docela dobre, rostou strasne rychle . jednu uz sem zastrihnul. mozna uz ji pomalu zacnu i trosku prihnojovat..

Naposledy upravil Knorman 14-10-2010 v 22:07 PM

Old Post 14-10-2010 v 21:53 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 6


Ph merim podle kapek, upravuju pripravkem z growshopu, protoze PH nasi vody z kouhoutku je 8, tak snad sou ty kapky aspon trochu presny, ale mam nejvetsi problem, ze mame strasne tvrdou vodu (to neni hodnota EC ze ne?) a pak se mi vsude na kytickach na ofuku atd.. usazuje vodni kamen.. nevite jak to vyresit?.. staci kdyz napisete PM diky..

Naposledy upravil Knorman 15-10-2010 v 10:22 AM

Old Post 14-10-2010 v 22:17 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 7


11. den rustu

Old Post 18-10-2010 v 15:39 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 8


14.den

Old Post 20-10-2010 v 22:24 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 9


nak mi na krajich zloutnou listky na jednom orange budu ... nevite cim to muze byt?... zalivlal jsem jen vodou a jednou nebo dvakrat postrikal asi 0.7 ml/1l plagron phyt-amin, muze to byt tim?.. prosim poradte

Naposledy upravil Knorman 22-10-2010 v 15:32 PM

Old Post 20-10-2010 v 22:30 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 10

Zdar

Zkusím to vzít odkraje.. Nenašel sem jakou máš hlínu, takže nejspíš né žádnou předhnojenou do Plagronu.
Tvoje žloutnutí je dle mého normální "hlad" po dusíku. Začni používat ten Fishmix v nějaké rozumné koncentraci.

Druhá možnost je, že ti to žloutne vysokým pH. Jestli to zalíváš tou odstátou kohoutkovou s pH 8,tak je to dost pravděpodobné. Kup si kyselinu dusičnou (pH -) a 0,5L flaška za 80kč ti vystačí na několik let. Tím pak po namíchání hnojek srazíš pH dolů. Ale snaž se to dělat více týdnů a po malých krocích, ať nešokuješ kytku


A tvůj dotaz k EC. Řekl bych že tvrdá voda= vysoké EC. EC je vlastně velikost elektrické vodivosti,kterou zvětšuje počet rozpustitelných (minerálních a nejspíš i jiných) látek v roztoku.
Někde sem četl, že "přechodnou" tvrdost jde snížit převařením v rychlovarné konvici. Minerály se nachytají na topné těleso a voda je zase o něco měkčí. Taky to jde mrazením kdy ještě nezmrzlá voda obsahuje míň rozpuštěných látek,než voda zmrzlá.

A Pythaminem tvůj problém určitě nebude,protože sem ho dával i 3x více a je to pořád jen hormon a stimulátor. Rozhodně nezpůsobí světlání listů.Spíš na nich vytvoří šedou vrstvu. Po pravdě už ale na Phytak seru, protože změny po vysazení sem nepozoroval žádné. Kytky sice nejsou tak krásně zelené,ale krásné a zelené jsou pořád

Jinak držím palce s úsporkou. Taky mám doma kýbel se 125W red na vertical scrog,ale ještě se nedostal ke slovu

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 21-10-2010 v 06:40 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 11

takto deficit dusiku nevyzera, to som si isty. Zvysil by som pozornost na pH odtoku (ci sa drzi v rozmedzi pH 6-6.5), zalieval by som opatrne, v malom mnozstve a az pri naznaku mierneho zvednutia listov no a s hnojenim by som urcite pockal. S phytaminom tiez mozes este tyzen pockat. Nech sa dari

Old Post 21-10-2010 v 09:28 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 12


Hlinu mam Plagron Grow-mix, zalival jsem ze zacatku kupovanou vodou, ktera mela to ph kolem 6ti asi 4 krat jsem pouzil vodu z kohoutku, ale ph jsem upravil pripravkem od Hesi ph-rust. a ted uz asi 3ti den zalivam destovkou. A mnohokrat dekuji za prispevky

teplota a vlhkost: 21-27 °C 45-85% vlhkost (mereno u vrcholku rostlin, min-max hodnoty)

a casem si poridim ten pristroj na mereni PH a EC abych moch regulovat presny ph zalivky, zalivky s hnojkama a ph odtoku.

Naposledy upravil Knorman 22-10-2010 v 15:22 PM

Old Post 21-10-2010 v 16:29 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 13


16. dan rustu, dneska jsem poohybal skunkhazy, presadil jsem jednu kyticku, ktera byla v o neco mensim kvetinaci, pritom jsem zkontroloval koreny a vypadaly moc dobre . a presadil jednoho White Rhyna (seminka z outdooru) do kvetinace.

Naposledy upravil Knorman 22-10-2010 v 16:04 PM

Old Post 22-10-2010 v 15:29 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 14


22.den rustu
Moje favoritka :-D

Jinak vyse zminovany orange bud, ztraci barvu cim dal vic, a jediny co me napada je ze kyti byla napadena trasnenkou. Je to divny ze napadla jen jednu kytku? na zadny kytce sem zadny znamky zivota nevidel, ale obcas kdyz sem otevrel skrin tak sem videl cosi malyho letajiciho, postupne sem takhle zlikvidoval asi tri nebo ,,trasnenky´´. tak sem dukladne vycistil celou skrin, a nenasel sem zadny znamky po tech potvorach, tak nevim. (este me napada nedostatek horciku, nebo magnesia ale kyti jsem uz mirne hnojil fish mixem a phytaminem. Dokazou napachat 2-4 trasnenky takovou neplechu?

Naposledy upravil Knorman 29-10-2010 v 00:48 AM

Old Post 28-10-2010 v 22:39 PM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knorman
Stálý Člen

Karma uživatele Knorman - 74% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 15


Tady je to videt, a zda se mi ze se to deje i na druhem orange budu, zato treti je zatim naprosto v pohode. Prosim poradte co by to mohlo byt a jak to resit. dekuji

Old Post 29-10-2010 v 00:52 AM
Knorman je offline   Profil uživatele Knorman   Find more posts by Knorman   Foto galerie člena Knorman   Click here to Send Knorman a Private Message   Add Knorman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulda22
Stálý Člen

Karma uživatele Hulda22 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Hulda22 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 16

Nemáš nahodou mali kvetinace zebise tam ty koreny nevesli pak zacnou zlotnout listy nebo to maš přehnojene

Travička sušena toje moje pohulení
Druhy kolo 70w 5Ks Master Kush nej co mi vyrostlo
Hulduv Balkon 2012
Hulduv Balkon 2014

Old Post 29-10-2010 v 05:51 AM
Hulda22 je offline   Profil uživatele Hulda22   Find more posts by Hulda22   Foto galerie člena Hulda22   Click here to Send Hulda22 a Private Message   Add Hulda22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4134360 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív