Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Od 1.1.2010 je legální svítit na 5 kytek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
1.1.2010 je legální svítit na 5 kytek?
ANO
NE
Může z toho být pokuta
Může z toho být soud
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

lolec jako vdolec
to DZUVIS
ty ses ale kujon vid :-D
jenom mne jeste zajíima jestli ma cenu aby ty defekti zparlamentu neco schvalili kdyz stejne bude zachvili konec sveta???stejne nas vsechny pozaviraji az se nekdo domakne do databaze lidi.nekdy je lepsi fotit samotny rezy.JENOM REZY

Old Post 13-12-2009 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DZUVIS
Stálý Člen

Karma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 98

Pat a Mat - lolec jako vdolec vo tom zadna...mno 3 no skoro uz jen 2 roky je nakej patek co si budem povidat co??L?? bejt vyndanej kazdej den jak dnes tak si úpredstavte jeste cca 730 dni bejt naksi...a to feeest to si dame do tela PESTU ZDAR a zacinam fotit jen rizky

DZUVIS..

Old Post 13-12-2009 v 21:53 PM
DZUVIS je offline   Profil uživatele DZUVIS   Find more posts by DZUVIS   Foto galerie člena DZUVIS   Click here to Send DZUVIS a Private Message   Add DZUVIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

Chvat a hmat - no tak to jako zasejc ju. jinakdzuvis proc fotis rezy?? ty des neska zakrocit se srpem??jestli jo pocitej ze ja zakrocim molotov coctailem a vo tom zadna. takze mnejte se du se rozbyt.
vas Premet prkena podlaha

Old Post 13-12-2009 v 21:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 100

Hele nechci rejpat, ale nemůžete se kurva vyjadřovat alespoň trochu jako lidi?????

Komár neni mucha pyčo

Old Post 13-12-2009 v 23:29 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

Držení až 15 gramů marihuany se nebude trestat, rozhodla vláda - lidovky

Vláda určila, jak velké je "malé množství drogy" - novinky

Od Nového roku nebude trestné držení 15 gramů marihuany - idnes

Old Post 14-12-2009 v 16:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 102

delete

Naposledy upravil alpa 14-12-2009 v 19:15 PM

Old Post 14-12-2009 v 17:26 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

pročti si celý tenhle thread, už se o tom debatilo... omluva za šíření poplašné zprávy 100K...

Old Post 14-12-2009 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

Mne ten zakon pride ako vysmech vsetkym co v CR cele tie roky bojuju za lepsiu situaciu okolo konope. Je to nedotiahnute, nelogicke, odflaknute.. Zakon sa so svojou hranicou 15g z 5 kytiek hodi tak dealerom, nie pestitelom. A co sa diskusii a nazoru "volicov" tyka, zase sa raz podvrdzuje ze lud ma taku vladu, aku si zasluzi..

Old Post 14-12-2009 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

jj jak jsem sledoval cele to vysumelo a tetkom to je na

Old Post 14-12-2009 v 19:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

5 rostlin Příspěvek č. 106

nechce se mi to tu cist cele ty blaboly vesmes nic nerikajici a nepotvrzujici...

jen jsem chtel nakousnout to ze jsme cetli tu novelu s kamikem a nic o peti kytkach tam neni.

mozna jsme nehledali vsude ale byl bych rad kdyby to tady nekdo potvrdil zakonem/novelou/upravou cimkoliv a ne clankem na idnes a pod shitech...



EDIT:


aha,my to hledali minulej tyden, a jeslti rozhodli dnes tak to tam jeste nebylo:-)

Old Post 14-12-2009 v 20:09 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Re: 5 rostlin Příspěvek č. 107

citace:
Původní příspěvek od DEVIATIO
nechce se mi to tu cist cele ty blaboly vesmes nic nerikajici a nepotvrzujici...

jen jsem chtel nakousnout to ze jsme cetli tu novelu s kamikem a nic o peti kytkach tam neni.

mozna jsme nehledali vsude ale byl bych rad kdyby to tady nekdo potvrdil zakonem/novelou/upravou cimkoliv a ne clankem na idnes a pod shitech...



EDIT:


aha,my to hledali minulej tyden, a jeslti rozhodli dnes tak to tam jeste nebylo:-)


To bys musel hledat, lemple. Sorry ale jsem uraženej, páč se téhle diskuze taky účastním a tys to označil za bláboly!

Vysvětlení je jednoduchý. Novej trestní zákoník to upravuje v obecné formě a konkrétní Množství stanovuje vláda Nařízením. Který schválila minulej tejden a hledat ti ho nehodlám.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 14-12-2009 v 20:17 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od stanley
Hoši sry, jestli je to tu už napsane.... ale pokud u me 1.1.2010 najdou 15 g, tak je to přestupek, který je pokutovám....mají právo jít do baráku?


jo, už to tady je! - ne, nemají.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 14-12-2009 v 20:42 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Narwhal
Nový Člen

Karma uživatele Narwhal - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 109

Zajímalo by mě,jestliže žiju s přítelkyni a budu mít 2 skříně po 5 kytkách s tím že jedna je její bylo by to ješte v zákoné míře?!?

Old Post 14-12-2009 v 20:43 PM
Narwhal je offline   Profil uživatele Narwhal   Find more posts by Narwhal   Foto galerie člena Narwhal   Click here to Send Narwhal a Private Message   Add Narwhal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 110

Tayem de Tox: neber si to osobne,nerikam vsehcno ale vetsina jsu fakt hovadske otazky viz stanley (peace man)...

jestli to mas z jine ruky nez idnes, jsem jedine rad,ikdyz...doted byl klid a nikdo se moc nezajimal kolik toho po lese roste;-)


D.

Old Post 14-12-2009 v 20:49 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mechac
Stálý Člen

Karma uživatele Mechac - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od jestedman


nevim Tayeme, ja to vidim naopak.

Pokud bych býval byl chycen loni řekněme s 5 kytkama - tak mě ani neobviněj a pokud jo, vyváznu od soudu s podmínkou, pokud prokážu že nejsem dealer. Teď se se mnou nebudou srát a rovnou pošlou složenku na 15 litrů.

Další věc je zilegalizování hub, kaktusů atd. Kaktusáři se chytají za hlavu, budou muset zrušit sbírky svých 30letých kaktusů? Který z nich mají vybrat k odstranění? A pokud si jich přecejenom těch 5 ks. nechaj, tak jim budou chodit složenky pravidelně. DMNC

neskonale mně sere ten "voličský názor" v diskuzi na novinkách, to jsou všichni lidi takový idioti, že považují automaticky uživatele drog, který požívá něco jiného než kafe nebo cigára za feťáka šířícího HIV, žloutenku a primárně nebezpečného pro své okolí. Zabedněnost lidí je neskutečná. Jen trochu mě uklidňuje že se nejedná o seriozní a nestranný web.

Jen mně to utvrzuje v přesvědčení vysrat se na celej tenhle zkurv. stát, koupit 30 hektarů, oplotit ho 2000V, koupit kulovnici a nazdar bazar, stát ve státě může začít.

Jo s tim naprosto souhlasim. Muze to byt vyuzito jako bic, mas vic, mas smulu.
Nazev tohodle threadu zavani dezinformaci, v zadnym pripade nejde o legalizaci. Neprijdou k tobe policajti a nereknou ti ty mas ale peknou pestirnu, skoda ze tam mas jen tri kytky. Porad plati ze pestovani je nelegalni, jen se stanovily jisty hranice mnozstvi za ktery pujdes pred soud.
Tak je to nutny chapat, zabednence na novinkach lepsi nekomentovat.

Old Post 15-12-2009 v 03:05 AM
Mechac je offline   Profil uživatele Mechac   Find more posts by Mechac   Foto galerie člena Mechac   Click here to Send Mechac a Private Message   Add Mechac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 112

Já bych to tak katastrofálně neviděl.
Vždycky jsme se snažili, aby pěstování konopí pokuď možno neodhalil státní aparát. Pokuď se tak stalo a nešlo o pěstírnu o "tisíci" kytkách, tak myslím ,že tresty nikdy nebyli závratné a nikoho ani nemohly od pěstování odradit. Když se jednalo o pěstování venkovní, tak z doslechu vím a jednalo se o dva nezávislé případy, že policie při tomto zjištění nic nekonala! Prostě vždycky jde o to, jak se daný zákon, vyhláška atd. uvede do praxe. V tomhle dezinformačním šumu neví co si má myslet ani nadprůměrně inteligentní člověk, který se o danou problematiku zajímá, natož policista :D
To, že zákony stále více zpřísňují drogovou politiku není nic nového pod sluncem a nejde jen o ČR, ale i z tohoto pohledu liberální Holandsko, viz. problémy coffeshopů, zákaz smartshopů atd.
Klíčem není legalizace, ale dekriminalizace!
Nevím co pro vás, ale pro mě se s novým nařízením vlády nic nemění.

Old Post 15-12-2009 v 10:54 AM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9645290 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív