Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor yndyán 250W, hlína, TOP69+CRITICAL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Máte zkušenosti s Homebox XS?
Ano, mám
Ne
Na můj vkus malý
Nepěstuju indoor
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
yndyán
Stálý Člen

Karma uživatele yndyán - 33% PěstitelskáKarma uživatele yndyán - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 62 

Obecné První indoor yndyán 250W, hlína, TOP69+CRITICAL Příspěvek č. 1






Zdar groweři,
tak jsem přemohl lenost, hecl se a tady je můj první grow. Teda všechno je jěště na začátku a proto budu rád, když mě zjebete, co dělám špatně a poradíte...


...takže setup skříně:

- homebox xs (60x60x120cm)
- světlo - 250W sodíková výbojka GIB Flower Spectre HPS (prej růstová i květová fáze)+předřadník GIB 250W+stínidlo Stucco oldschool 50x50cm
- odtah - VK 100, 250m3/h + triakový regulátor-stavebnice, sono
- přítah pasivní
- ofuk - ventilátor Sencor (prům. 30cm)
- zvlhčovač vzduchu Sencor
- pacháč a klipsňák pořeším ještě

- 6x kulatý (bohužel) květináč, průměr i výška 18cm
- substrát Plagron Bat 50L
- hnojivo - Advanced hydroponics Enzymes+ 1L
Advanced hydroponics Growth/Bloom Excellerator 1L

a teď osazenstvo : 3x Top 69, 3x Critical


1. pohled na HB

2. odtah + triak

3. holky 3. den na růstu

4. - 5. 10.-14. den růstu

yndyán

Naposledy upravil yndyán 16-09-2010 v 19:34 PM

Old Post 16-09-2010 v 18:10 PM
yndyán je offline   Profil uživatele yndyán   Find more posts by yndyán   Foto galerie člena yndyán   Click here to Send yndyán a Private Message   Add yndyán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yndyán
Stálý Člen

Karma uživatele yndyán - 33% PěstitelskáKarma uživatele yndyán - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 2




1. top 69
2. critical
3. trocha tajemna, když byly menší

20. den růstu

yndyán

Naposledy upravil yndyán 18-09-2010 v 14:08 PM

Old Post 18-09-2010 v 13:52 PM
yndyán je offline   Profil uživatele yndyán   Find more posts by yndyán   Foto galerie člena yndyán   Click here to Send yndyán a Private Message   Add yndyán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yndyán
Stálý Člen

Karma uživatele yndyán - 33% PěstitelskáKarma uživatele yndyán - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 3

Po 22. dnech přepnuto 12/12

yndyán

Old Post 18-09-2010 v 14:07 PM
yndyán je offline   Profil uživatele yndyán   Find more posts by yndyán   Foto galerie člena yndyán   Click here to Send yndyán a Private Message   Add yndyán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yndyán
Stálý Člen

Karma uživatele yndyán - 33% PěstitelskáKarma uživatele yndyán - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 4

Tak jsem tu po nějaké době o5. Top69 krásně kvetou, ale asi budou hodně nízké. Critical se trochu vytahují a jdou do květu. Až budou mít holky noc je blejsknu a dodám foto.

yndyán

Old Post 02-10-2010 v 11:13 AM
yndyán je offline   Profil uživatele yndyán   Find more posts by yndyán   Foto galerie člena yndyán   Click here to Send yndyán a Private Message   Add yndyán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yndyán
Stálý Člen

Karma uživatele yndyán - 33% PěstitelskáKarma uživatele yndyán - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 5




CRITICAL 30. den 12/12

yndyán

Naposledy upravil yndyán 17-10-2010 v 14:34 PM

Old Post 16-10-2010 v 13:39 PM
yndyán je offline   Profil uživatele yndyán   Find more posts by yndyán   Foto galerie člena yndyán   Click here to Send yndyán a Private Message   Add yndyán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yndyán
Stálý Člen

Karma uživatele yndyán - 33% PěstitelskáKarma uživatele yndyán - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 6




TOP69 30. den 12/12

yndyán

Old Post 17-10-2010 v 14:35 PM
yndyán je offline   Profil uživatele yndyán   Find more posts by yndyán   Foto galerie člena yndyán   Click here to Send yndyán a Private Message   Add yndyán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 7

škoda že si přepnul tak brzo, ale ono 60c60 cm nenabízí asi moc prostoru, co?
Nahoď fotku jak vypadají, když jsou poskládaný v boxu...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 18-10-2010 v 10:08 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yndyán
Stálý Člen

Karma uživatele yndyán - 33% PěstitelskáKarma uživatele yndyán - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 8


Jj přepnul jsem brzo a zřejmě i zaštípnul, ale nevadí příště se poučím. Právě jsem nechtěl, aby moc přerostly a ony neporostly skoro vůbec, ale něco sklidím
Fotku boxu sem hodím...

yndyán

Naposledy upravil yndyán 19-10-2010 v 17:18 PM

Old Post 18-10-2010 v 11:36 AM
yndyán je offline   Profil uživatele yndyán   Find more posts by yndyán   Foto galerie člena yndyán   Click here to Send yndyán a Private Message   Add yndyán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2010 - První indoor 250w, hlina - CHRONIC+ NEBULA - 150 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4196530 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív