Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » selekce Angel Heart + trocha punku << :D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Zdraví selekce Angel Heart + trocha punku << :D Příspěvek č. 1

Jelikož nám zase pomalu začíná doba zápočtů a zkoušek a mě se do toho jako vždy nějak nechce tak zakládám tenhle dred, kde budu zabíjet svůj čas na učení a ukážu selekci Angel Heart (Mango Haze x Afg. Skunk) + můj vlastní počin.


Angel Heart: z 21 semen co jsem dostal v balíčku vyklíčilo 20, 3 kytky mi zdechly protože jsem jsem zanedbal sterilitu substrátu a smutnice si dali do nosu. Momentálně mám 17 rostlin které čeká první nařízkování v průběhu dvou týdnů.

Můj výtvor je buď g13sk f2 nebo možná g13skxshit. Tahle potvora se dostala na svět omylem když jsem si nechal ve skříni monstrózního samce g13sk a s jistotou tvrdil že to mám pod palcem a koule nestihnout puknout ani náhodou. 8 000 semen je víc než jasnej výsledek . selekci sem dělal asi ze 150-ti rostlin které jsem v průběhu vegetace třídil až zbylo asi 40 rostlin na květ(cca 25 samic). Z toho jsem si nechal 3 od oka nejlepší (nejsmradlavější feno a pro mě jasnej vítěz byl samozřejmě naprosto nenápadnej a letěl do koše). Angel Heartům teda budou konkurovat tito 3 vyvolení

Den K plánuju asi na první až druhý týden ledna podle toho jak se mi chytnou klony.
Fotky dohodím za pár dní tak chvilec strpení

Old Post 05-12-2009 v 23:15 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 2

Zdar, určitě hodně zajímavá volba genetiky, jen by bylo dobrý uvést seedbanku (ikdyž hodně lidí asi tuší), kterou je Mr. Nice Seeds. Opět se ukázala obrovská výhoda balíčku ve kterým je 20 semen.
btw. selekce ze 150ti rostlin? to musíš mít teda hodně velkou místnost.

Přeju hodně štěstí.

National Health Service - Mr. Nice Seeds - Outdoor 2009

Old Post 06-12-2009 v 07:47 AM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3

Čau GhostFace, no tak abych to uvedl na pravou míru tak to bylo sice ze 150-ti kousků ale jenom těch cca 40 nejhezčích rostlin se dožilo přesazení z 0,2l kelímků. Velkou pěstírnu natož místnost si nemůžu dovolit

Old Post 06-12-2009 v 09:35 AM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4



1. chaos
2. prcci Angel Heart

Old Post 07-12-2009 v 23:58 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 5



...

Old Post 08-12-2009 v 00:05 AM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 6



Fotky jsou z 6.12. kytky jsou v květináčcích 10x10x11 zasazené v kokosu, trošku víc žluté než bych si představoval, včera sem je pohnojil o trošku větší koncentrací hnojiv něž obyčejně a a už se to zelená

Old Post 08-12-2009 v 00:22 AM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1055500 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív