Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » TAG by ERICCARTMAN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 65

Čus-mám dotaz-na obr.3 jsou ty listy takové ze stran zvedlé-měl jsem to taky-není to přebytek něčeho nebo čím to může být?-měl jsem pocit, že to dělá rybí hnojivo (přebytek dusíku) nebo silným světlem/horkem? Nedospěl jsem k žádnýmu konkrétnímu závěru ale normální to asi neni.

Tím nechci říct, že to je dovíjakej průser, máš to samozřejmě pěkný, jen mi to prostě zajmá.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 26-01-2010 v 09:23 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 66

oliwer: ec čisté vody mám 0,50 což je idální, tvých 0,6 podle mě taky není až taková katastrofa, prostě přidávat o drobek míň hnojiv a není se čeho bát, aspoň máš jistotu že kytky nebudou trpět nedostatkem vápníku a hořčíku, to by bylo mnohem víc nepříjemný (nějaký hnojiva tydhle prvky neobsahují - sou určený na míchání s vodou s vyšším [0,4+] ec). Levně snižovat - přimýchávat vodu z odvlhčovače nebo klimačky, dá se používat voda filtrovaná přes cistící konvici (ta ale stahuje jen lehce) finální řešení je osmoza, stejně ale myslím že pokud máš ec pod 0,7 je lepší kompenzovat to větší péčí, častějším měněním roztoku a častějším měřením.

Apartman: Je to způsobený částečně silným světlem, trochu stresem z tepla. Negativní dopad to podle mě nemá, ale je to známka že "je to nahraně" .

Karelsem: Jo špičky sou ožehlý od hnojiv. S tím videem mno nevím, kam bysis si to představoval hodit? Něco krátkýho natočím a upnu.

díky za reakce, mějte se.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 26-01-2010 v 15:52 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 67

Já mám tak samo pokroucené lístečky je na paldách co jsou kousek od výbojky, bude to přesvícené, teplota moc vliv mít nebude, jelikož mám v roomu kosu jak prase. Ale pokud chceš ať vypadají k světu i spodky, nemůžeš si dovolit dát to výš

Jinak EC zdrojové vody nic moc Eric, já mám 0,1!

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 26-01-2010 v 16:33 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 68

Pěkný, ale ne ideální Samozřejmě nejdůležitěší je kombinace správných hnojek se správnou vodou

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 26-01-2010 v 17:20 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 69

Ec. prosimte nepocital jsi na kolik te vyjde el. na den pri hrubym odhadu mi vychazi ze na den sviceni te to vychazi tak 250 Kc nebo jse pletu. A to jsem to trocha podcenil. Jestli ti doba jedny sklizne trva 80 dni tak te el. vyjde na 20 koliku jestli jse nepletu ????

Old Post 29-01-2010 v 10:46 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 70

krasus: rekl bych ze sis posunul desetinou carku, podle me 25korun denne

EDIT: sry omyl

2,5kw za hodinu X 12hodin = (30kw/den)X4koruny za kw=120kc denne

sry Eric, odpovedel sem za tebe. Ted jeden dotaz na tebe - necetl sem to cely, spis sem prolitnul fotky. Samozrejme te sleduju, ty a ja tady mame v soucasnosti nejvetsi dilo a sme na tom asi tak stejne co se tyka prepinani, nebo ne? Ja prepinal 10prosince a kdyz ty? Zda se mi ale ze mas ty palicky nejaky malo nafoukly, v kolikatym dni ses?

Old Post 30-01-2010 v 08:14 AM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 71

2,5 Kw/h to by mel jeste pekne ,ale !!!!!!!!
300W- topeni v e vode 12h/den
1800W svetlo 12h/den
20W vzduchovani 24h/den
700W cerpadlo 12h/den urcite -+
200W ventilace ?h/den 200W 18h/d
klimatizace nevim vykon ?h/den pocitam 1500w 10h/d
a myslim ze este obcas pritapis ne primotopem ?W 600W 5h/d

To znamena ze te pri 1Kw/5Kc i z sazbou za jistice a danemi
a celkove dobe 85 dnu +- 18565Kc
na jeden den to je 218Kc doufam ze jsem to spocital dobre

Naposledy upravil krasus 31-01-2010 v 11:15 AM

Old Post 31-01-2010 v 10:24 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 72

Krasus: trochu jsi to přehnal s těma příkonama.
klima: 700w/8h + 50w/16h
čerpadlo: 200w/24h

elektriku mám trochu levnější - bůh žehnej přímotopnýmu tarifu
před časem jsem to počítal napřesno i s měřením jednotlivých žroutů a vycházelo to na 152 kč/den, holt to budu muset sem tam odstavit. nebo to rozeberu a postavím něco jinýho

knorr: den je vždycky v nadpisu u aktualizace, tendhle model mi nedělá extra velký palice, jeho síla spočívá v konzistenci palic (http://www.for-garden.cz/2008/image...atele/stone.gif) a enormě dobře dozrávajích spodních patrech. prostě to nejedu jen va vrcholovky necháme se překvapit kolik toho bude.

Ps: zítra začíná tipovačka

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 31-01-2010 v 14:35 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 73

ahoj kolego.....
docela by mě zajímalo kolik odhadem plánuješ sklidit na jedný kytce, když se na to podívám a vemu hodně, hodně, optimistickej odhad na 60g na jednu a vynásobym to těma dvanácti tk nevim no.....
neprudim, furt tady řikáš, at má někdo konstruktivní připomínku tak se jen ptam, nic víc nic míň.....mohl bys klíďo ty modely rozfotit zvlášt, jak se daří Jackovy - zrovna ho balim , tak doufam že to nesmažu, až se zhulim,
měj se, at to roste a pěkně bobtná......
...................................................................................
(jinak nemyslíš, že autoritu a respekt si získáš kvalitníma výkonama - uznámím druhých a né tim, že si to červeně napíšeš do podpisu?) klidně nereaguj, spíš taková řečnická nezhulená otázečka....

Old Post 03-02-2010 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 74

36: na velkých čekám okolo 130-160g fakt sou dost velký, na těch menších to tipuju mezi 80 a 110g
z toho tvýho odhadu by vycházelo 0,4 g/w - to si myslí že to vyadá líp...
sorry za ty fotky už jsem to psal, fotí se to debilně, je tem málo místa jak nahoru tak i všude jinde.
Díky za blahopřání a nemaž to až se zhulíš

Na otázku odpovím je okrajově, bylo to upozornění pro lidi co příliš málo uznávali moje názory v době kdy jsem nic nepublikoval...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 03-02-2010 v 12:45 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od EricCartman
36: na velkých čekám okolo 130-160g fakt sou dost velký, na těch menších to tipuju mezi 80 a 110g
z toho tvýho odhadu by vycházelo 0,4 g/w - to si myslí že to vyadá líp...



hmmm, zajímavé....škoda, že ty brka fakt nejdou nafotit líp...ale 130 - 160 g kytky bývají v outdooru z 30ti litrového kfjetníku (ve 20ti lit 80-110g)..to jen tak pro zajímavost(out má samozřejmě lehčí paldy,takže kytky musejí být krapet větší..)
..myslím že čísla která píšeš jsou reálná (ikdyž těch 160 g už se mi zdá dost) vzhledem k tomu jaké mají kořeny a dostatek místa pro ně..je třeba si uvědomit, že to nejsou chuděry z rohoží nebo 6,5 litrových květníků :-) kua už to dopěstuj!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 03-02-2010 v 15:19 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 76

kua už aby to dojelo

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 03-02-2010 v 15:29 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht
....chuděry z rohoží nebo 6,5 litrových květníků :-)...


Že chudery. Človek by sa mohol aj uraziť.

Marihuana je dar.

Old Post 03-02-2010 v 17:36 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

vypadá to jaksi chudě,malý šišule ale zase jích je hodně ale 130-160 no nevim nevim,vidělsem 90 na kytce ato byli monstra, tak snad zdání klame adobře to dopadne držím pal....

Old Post 04-02-2010 v 07:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od EricCartman
36: na velkých čekám okolo 130-160g fakt sou dost velký, na těch menších to tipuju mezi 80 a 110g
z toho tvýho odhadu by vycházelo 0,4 g/w - to si myslí že to vyadá líp...
sorry za ty fotky už jsem to psal, fotí se to debilně, je tem málo místa jak nahoru tak i všude jinde.
Díky za blahopřání a nemaž to až se zhulíš

Na otázku odpovím je okrajově, bylo to upozornění pro lidi co příliš málo uznávali moje názory v době kdy jsem nic nepublikoval...


hele, hele, počkej......odpěstoval si už někdy nějaký kola? nevim, nevim...
těch 130-160g na kytku, která vypadala v padesátym druhym dnu takhle: http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=349368
nedáš ani omylem .....vyfot jí uplně stejnym stylem a zjistíš, že si fakt v odhadech uplně mimo!!!
Tenhle Chronic, kterej má hodně tvrdý palice, měl 110gé : http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=296125
no vyfot ty větší kytky pohledem jako z toho padesátýho druhýho dne květu a skus se trocu zamylet...ty si teda srandista!!!!nemáš vůbec odhad

k těm menším kytkám a tomu že nanich chceš dát 80-110gé si mě taky rozesmál...vyfot to stejně jako tady ze čtyřicátýho dne květu, kde se jim teda zatim moc nedaří : http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=347281 a vyfot z tý menší strany i jednu klasicky z boku a s něčim na porovnání velikosti...!!!
tady máš 2 kytky co měly 110gramů - White Russian palice mega tvrdý : http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=293852
a Chesse , opět velmi kvalitní konzistence : http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=296150
dál už pokračovat nebudu i když bych ti mohl takhle dokázat na snad všech povedenejch trejdech a kytkách jak si vedle - musí ti to dojít!!!

hele nezachraňuj to přestřelenejma odhadama, v kterejch očividně uplně plaveš a rači ukaž fotky jak to pokračuje.....jak řikam, nahoď fotku celý kytky jak na velký straně, tak na malý straně - nejlépe s něčím na porovnání velikosti a pak se hned prober, jo?....

Jinak kolego, já už sem v dripu a v bubleru vypěstoval kytku, která měla 150-160gramů a řeknu ti, že si fakt vedle jako jedle - protože to byl takovej keř, plnej takovejch palic, že už od půlky květu kytka pada pod tíhou šišek a né takoví pumprlíky jak to máš ty(nic proti, ale ten výraz se mi docela líbí) a ještě mi tady budeš řikat něco o 160-ti gramech....

těšim se na fotky a doufam, že to nakynulo jako prase - jinak tě budu mít za slušnýho KOMIKA

Old Post 04-02-2010 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 80

36ka to dobře rozepsal, a vysvětlil.. já s tím souhlasím, myslím že když se přiblížíš k 0,5 g na wat, tak budeš rád. Je to taky o genech a jejich výnosu.
Jinak je to moc pěkně provedený, ale rozložení plochy prostě není ideální.

Old Post 04-02-2010 v 12:22 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2603170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív