Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » okřídlení paraziti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
indoor
Nový Člen

Karma uživatele indoor - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 9 

Zdraví Příspěvek č. 1

Hi(gh) all,
lidi, mám problém:
mám jednu skříň, v ní jednu rostlinku a kolem ní mi poletuje jedna muška. Taková maličká okřídlená potvora. Co dělat aby zmizela?
Já vím, že bych ji mohl prostě zamáčknout, ale jde mi spíš o princip, co dělat, aby se neobjevily další? A když už se objeví, co dělat, aby zmizely???
dík za moudré odpovědi

Old Post 01-03-2001 v 21:29 PM
indoor je offline   Profil uživatele indoor   Find more posts by indoor   Foto galerie člena indoor   Click here to Send indoor a Private Message   Add indoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziggy
Stálý Člen

Karma uživatele Ziggy - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 2

Pokud pestujes ve hline, obcas byva problem se smutnicema.
nejdriv larvy zerou koreny a pak se z nich vylihnou
musky.

Old Post 05-03-2001 v 13:56 PM
Ziggy je offline   Profil uživatele Ziggy   Find more posts by Ziggy   Foto galerie člena Ziggy   Click here to Send Ziggy a Private Message   Add Ziggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 3

To je hnus..ty mušky s těma larvama to se mi stalo minulej rok u rajčátek chudáci to neudejchali a umřeli mi a ty co neumřely se z nich stali zakrslíci..takoví 20cm chudáčci,ale to tam nemáš teda doufej že ne to bych ti nepřál sou to fakt sviňky já na ně pořádal lovi vždycky sem tam hodinu seděl a placal sem je a další den jich tam bylo zase jednou tolik..když sem je pak přemístil na balkon tak se ztratily..to už ale bylo teplo...

hop

Old Post 05-03-2001 v 14:14 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyloelf
Stálý Člen

Karma uživatele psyloelf - 0% PěstitelskáKarma uživatele psyloelf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 4

Já měl v pěstírně zhruba tak 3-10 mušek po celou dobu pěstění a neřekl bych, že by to kytkám nějak vadilo, asi to byly nějaký jiný mušky: Asi nějakej parazit tam budevždycky, ale když to nepřekročí určitou mez tak si myslím že je tam nechat.

Old Post 09-03-2001 v 10:40 AM
psyloelf je offline   Profil uživatele psyloelf   Find more posts by psyloelf   Foto galerie člena psyloelf   Click here to Send psyloelf a Private Message   Add psyloelf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amík
Stálý Člen

Karma uživatele Amík - 61% PěstitelskáKarma uživatele Amík - 61% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 112 

Chemie mušky Příspěvek č. 5

Skvělý, ale jak se těch zas... mušek zbavit? Já jich mám cca. 8. Prej se dá použít voda s mýdlem. Nechci to, ale bez konzultace prubnout. Co vy na to?

Old Post 22-03-2001 v 14:34 PM
Amík je offline   Profil uživatele Amík   Find more posts by Amík   Foto galerie člena Amík   Click here to Send Amík a Private Message   Add Amík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziggy
Stálý Člen

Karma uživatele Ziggy - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 6

Zalezi co to je zac. Treba smutnice se lihnou v zemi,
takze nejednodusi je koupit takovy zluty lepici
desky (pokud uz nejsou premnozeny), pokud je jich
moc, pak se da zem prolejt nejakym pripravkem
na jejich vyhubeni.

Old Post 23-03-2001 v 11:45 AM
Ziggy je offline   Profil uživatele Ziggy   Find more posts by Ziggy   Foto galerie člena Ziggy   Click here to Send Ziggy a Private Message   Add Ziggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rip007
Stálý Člen

Karma uživatele rip007 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 36 

Upozornění Příspěvek č. 7

Kup si žlutý a modrý lepový desky cca. 200,- Kč

Používej je i preventivně během dalšího pěstování----podle lepových desek budeš mít přehled o tom, co se ti v doupěti pohybuje.

!!! Přípravky na odstranění oněch mušek použij až si budeš jistý co je to zač - ať nepoužíváš zbytečně chemky na komára !!!

Old Post 22-04-2001 v 12:49 PM
rip007 je offline   Profil uživatele rip007   Find more posts by rip007   Foto galerie člena rip007   Click here to Send rip007 a Private Message   Add rip007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 8

naky musky dem tam mel, dal sem tam cesnek jak pise doktor a uz je to OK ale ten cesnek mi po par tejdnech naklicil

Old Post 11-05-2001 v 18:32 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 9

hele ja mam takovy zluty mikro breberky co delaj pavuciny, jaq na ne ?

Old Post 12-05-2001 v 12:08 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 10

zkus se podivat jestli to neni tohle:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=155

Old Post 14-05-2001 v 00:52 AM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoMerS
Nový Člen

Karma uživatele HoMerS - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 10 

cesnek néééé! Příspěvek č. 11

Jelikož mám taky problém se smutnicema (i když mi připadají hoooodně veselé...),zkusil jsem ten česnek,ale nejen že začal klíčit-to jsem ho ještě rozpůlil!- ale už za dva dny byly kytky cejtit tím jeho parfémem.
Takže babičkovskej recept je to dobrý, ale je třeba si uvědomit, kolik babiček pěstovalo marihuanu.
Doporučuji nezkoušet a zkusit to s tím VAZTAKem, jak psal Dr. Smokalot-tomu je radno důvěřovat!

HoMerS

Old Post 15-05-2001 v 21:36 PM
HoMerS je offline   Profil uživatele HoMerS   Find more posts by HoMerS   Foto galerie člena HoMerS   Click here to Send HoMerS a Private Message   Add HoMerS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Škůdci Sviluska - jak vypadaja ? Příspěvek č. 12

Pro lehci rozpoznani svilusky muzte nahlidnout sem: Svilusky- http://www.vuzt.cz/458mal.htm .Je to ta potvora co dela na spodni strane listu pavucinky.

Ender Wiggin

Old Post 07-06-2001 v 14:21 PM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

svilušky Příspěvek č. 13


tak tady jsou ty svilušky


SVILUŠKA OVOCNÁ
1. Větvička švestková se zimními vajíčky svilušky ovocné (2x zvětšeno).
2. Silně zvětšená zimní vajíčka svilušky ovocné.
3. Dvě vajíčka po vylíhnutí larev.
4. Larvy svilušky ovocné na rozvitých listech švestky.
5. Larva prvního stupně- nymfochrysalis.
6. Druhý stupeň larvy- nymfochrysalis.
7. Třetí stupeň larvy- deutonymfa.
8. Samička
9. sameček svilušky ovocné.
10. Chodidlo s drápky a hřebínkem svilušky.
11. Větvička švestky s listy zaschlými po sání svilušek

obr.2-10. Silně zvětšeny.

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Naposledy upravil breeder 09-12-2003 v 13:47 PM

Old Post 08-06-2001 v 10:30 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noms
Stálý Člen

Karma uživatele noms - 80% PěstitelskáKarma uživatele noms - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 31 

Škůdci Příspěvek č. 14

Zdravim,
mam podobnej problem. Nejsou to svilusky ale SPIDER MATES Tetranychidae. Pouziva se na ne keltan (kelthane) a malateon (malatheon). Postrikem opakovane kazde 4 dny po dobu 2 tydnu.
Breeder? koukals na ty kytky pod mikroskopem?
Mam na kytce stejny fleky jako ty dal sem to pod mikroskop a je to SPIDER MATE.

NoMS

Old Post 19-06-2001 v 11:45 AM
noms je offline   Profil uživatele noms   Find more posts by noms   Foto galerie člena noms   Click here to Send noms a Private Message   Add noms to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomW
Nový Člen

Karma uživatele TomW - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 15

To nooms:

Jak se jmenuje ten přípravek, který obsahuje ten keltan a malateon? Kde se to dá koupit?

*** Hulení je fajn ale buchta je buchta ***

Old Post 09-12-2003 v 10:30 AM
TomW je offline   Profil uživatele TomW   Find more posts by TomW   Foto galerie člena TomW   Click here to Send TomW a Private Message   Add TomW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Chemie chemka Příspěvek č. 16

proste to bystříkej nějakou chemkou a mas po starostech. V každym slušnym zahradnictví je toho hafo a nelam si s tim hlavu...

Old Post 11-12-2003 v 14:27 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7997890 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív