Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Bush Doctor´s Garden (Outdoor 2010)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Lowrider
Stálý Člen

Karma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 65


Moje první výroba hashe, myslim ze ze superskunku, nakonec se povedla :-)

Outdoor 2008: First Bud Ve znamení obřích výnosů ze zákeřných indik.
Outdoor 2009: Land Of Sensi Ve znamení pozdní sadby a orosených sativ.
Outdoor 2010: Bush Doctor´s Garden aneb zelená masa
________________________________
Rototom Sunsplash 2011 Spain Reggae Festival Report

Old Post 13-12-2011 v 16:33 PM
Lowrider je offline   Profil uživatele Lowrider   Find more posts by Lowrider   Foto galerie člena Lowrider   Click here to Send Lowrider a Private Message   Add Lowrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowrider
Stálý Člen

Karma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 66


To jsem koupil v Portugalsku od asi tak 90 letýho pána, který vypadal ze jako slepý. Obsah konopný pryskirice v tom mohl byt tak 20% hadam, zbytek naky pryskirice z jinich rostlin, chutnalo to a vonelo dobre, ale ne moc jako has :-D velmi slaby ucinek.
Oproti tomu ve Spanelsku jsem koupil par mesicu na to has levnejsi a kvalitni. Ale ganja jako takova tam stoji stejne jako has coz je dost nevyhodny. Narazil jsem tam na samé sativy.

Outdoor 2008: First Bud Ve znamení obřích výnosů ze zákeřných indik.
Outdoor 2009: Land Of Sensi Ve znamení pozdní sadby a orosených sativ.
Outdoor 2010: Bush Doctor´s Garden aneb zelená masa
________________________________
Rototom Sunsplash 2011 Spain Reggae Festival Report

Naposledy upravil Lowrider 13-12-2011 v 17:00 PM

Old Post 13-12-2011 v 16:37 PM
Lowrider je offline   Profil uživatele Lowrider   Find more posts by Lowrider   Foto galerie člena Lowrider   Click here to Send Lowrider a Private Message   Add Lowrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowrider
Stálý Člen

Karma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 67


A abych se vrátil k toumu outdooru, fotky susiny mozna este nafotim, ze vsech druhu mi totiz este trochu zbylo. Tak,


Super Skunk - moc pekne a vonave palice, ale ucinek neni zrovna pro me idealni, presne jak to popisuje Jason King v Cannabibli

Khola - skvělý účinek, voňavé palice, krása. Není šance, že by zplesnivela.

Kalichakra - Do nasich podminek se nehodi, na strankach mandaly to pisou, chtel jsem to ale zkusit. Udelala pomerne male palice, casto dost listnate, ucinek dobry, spis sativovy. Potencial ta kytka ma velkej, nekde na netu sem ji videl vypestovanou v australii a to vypadalo uplne,ale naprosto uplne jinak nez ta moje, myslim ze ve spanelsku by se ji darilo krasne.

Malawi Gold Mini - mel to byt autoflowering - nebyl, zacla kvist este pozdeji nez Columbian Gold, taky to bylo pekne drahy, takze nekupovat, Afropips me zklamali, sklizen nekdy v unoru. Palicky male ridke,ale jaky by taky byly jiny dyz to vetsinu kvetu bylo za oknem. Ucinek silny,sativovy, moc dobry, velmi,velmi dlouho trvajici.

Colombian Gold - velmi podobne malawi gold, byly to ale obrovsky kytky, krasna sativova stavba, velmi vitalni, rychly rust.

Masterkush - klasika, viz me minule outy

Ganesh - Skvela kytka, mel sem dva fenotypy, jeden dozraval driv, ale hodne plesnivel (opravdu hodne) a mel takovy velky palice a taky trochu jinou vuni, vic indika ucinek. Fenotyp 2 mel male palice tvrde jako kamen, ucinek vic sativovy, palice ke konci kvetu fialovely.

Herijuana - Naprosto uzasna kytka, vyskytuje se vic fenotypu,ja mel asi 2 nebo tri, nektery maj mensi tvrdsi palice a nektry vetsi tvrdsi palice :-) no proste jako kamen. Dokvita docela brzo. Ucinek je hodne silnej, pokud pak nic nedelate, tak usnete, ale pokud jdete delat neco kreativniho,udrzite se vzhuru. Ja jsem ji nekdy kouril i hned rano po probuzeni a slo to i tak.

Double Fun - mel sem jednu kytku,ta se nak nepovedla, videl sem moc hezky obrazky double funu, todle byl ale nakej podhaz, male palice, strasne moc listu a co se tyce chuti a ucinky tak asi nejhorsi ganja co sem kdy vypestoval, kouril sem ji dvakrat a nevim co s tim zbytkem, vylozene hnusny. Ale tak co, nemuze bejt vsechno dokonaly, ta kytka za to nemuze :-)

Durban Poison, Shaman, Mexican Sativa, vse F nevim kolik - vsechny moc dobry, VIZ me minule OUTy

Mandala 1 - Mel jsem jednu malou kytku, ale byla moc dobra a chutna, byl to fialovy phenotyp.

Ketama - to sem mel este mensi kytku, je to silna sativa, moc chutna.

South African Kwazulu - regular bylo uplne jiny nez fem co sem mel rok predtim, todle bylo celkove slabsi a s jinou vuni a chuti,ale mnohem vetsi. Mam ho rad, ale to feminizovany mi chutnalo vic.

Kilimanjaro - to sem mel jen jednu palicku, vynikajici ganja, ale co se tyce klicivosti (stejne jako vsechno od World of seeds regular) velka slabota, - vyklicilo 1 seminko z 10 ,stejne jako ketama. u kwazulu to byly 3 z deseti a jenom jedna samice z toho.
Tropicka sativa, lahudka, silna, dlohotrvajici ucinek. Skoro z ní odkapávala pryskyřice.

Snad sem na nic nezapomnel, dyztak to doplním :-)

Outdoor 2008: First Bud Ve znamení obřích výnosů ze zákeřných indik.
Outdoor 2009: Land Of Sensi Ve znamení pozdní sadby a orosených sativ.
Outdoor 2010: Bush Doctor´s Garden aneb zelená masa
________________________________
Rototom Sunsplash 2011 Spain Reggae Festival Report

Naposledy upravil Lowrider 15-12-2011 v 16:35 PM

Old Post 13-12-2011 v 17:09 PM
Lowrider je offline   Profil uživatele Lowrider   Find more posts by Lowrider   Foto galerie člena Lowrider   Click here to Send Lowrider a Private Message   Add Lowrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-08-2007 - Hardcore outdoor 2004 - 95 odpovědí
27-04-2003 - Srooga´s outdoor (2002) - 47 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7624630 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív