Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Voňavé květináče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Palec nahoru Voňavé květináče Příspěvek č. 1



Zdarím vás přátelé
tak mě napadlo, jelikož pěstuju aromatické byliny, že přidám další zajímavou vůni do mé zahrady. Každý jistě ví jak voní skořice, doma jsem pobral pár kusů skořice rozstříhal jí a naházel či napíchal do květináče, skořice uvolnuje vůni hlavně když je mokrá a tak pokaždé při zalévání mi pokoj zavoní po skořici, je to úžasné a tak se s vámi chci o tento nápad podělit.

Nevím jak dlouho takto skořice vydrží, ani zda jse při tom zničí či se s ní stane něco, ale pokud ano informuji vás o tom, tady obrázek z mojí zahrádky, přál bych vám to cítit.

Peace

Old Post 22-11-2009 v 13:49 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Docela mne překvapuje někteří lidé mají asi spostu času nazbyt.
Tím nemyslím že by to bylo špatné muže to být skvělé mít pokoj provoněný skořicí ale myslím že kromě aroma to jiné efekty mít nebude.Zajmávé by to mohlo být u konopí protoze hulit pálky provoněné skořicí mnamm

Old Post 22-11-2009 v 15:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 3

no účel to má jen jeden- aby to vonělo
jako jo takovej skořicovej skank..... mňam...

Old Post 22-11-2009 v 15:56 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Dobre a za chvilku prolejes květináč pivem a nasipes tam pigi čaj ne....
Ale skořicový skunk to je teda luxus

Old Post 22-11-2009 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klimes
Stálý Člen

Karma uživatele Klimes - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 5

pochybuju, ze kdyby jsi mel tu skorici u kytek, u takovych, pro ktere je tu toto forum urceny, ze poznas, ze tam mas skorici. tim chci rict, ze pro growery je to vlastne uplna zbytecnost, nehlede na to, ze ze skrine vsechem vzchud filtrujes, takze si tim zasiras i pachac. cus bus autobus

Old Post 22-11-2009 v 17:29 PM
Klimes je offline   Profil uživatele Klimes   Find more posts by Klimes   Foto galerie člena Klimes   Click here to Send Klimes a Private Message   Add Klimes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 6

to my je jasny ze to ten smrad nepochiti tim ze to zabodnu do hlíny
to jen tak kdo chce at si provoni vzduch
me se to libi a voni mi to jedinej muj pacháč je můj nos
Peace

Old Post 22-11-2009 v 18:59 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 7

Tomu řikám originální technika... Zajímavej nápad ale nevim jak by ta skořice šla dohromady se skunkovým odérem.

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 22-11-2009 v 19:25 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 8

nevim zkus to a pak řekni
mě to voní pěkně
by mě zajimalo co by se stalo kdyby si rozpustil skořicovej cukr a nalil ho třeba do hydro květináče zda by to kytka nějak pobrala

Old Post 27-11-2009 v 19:45 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Palec dolů Příspěvek č. 9


Zdravim, tak po pár týdnech se opět hlásím s vonícímy květináči

co jsem zjistil, skořice po pár týdnech přestává vonět tak silně a aromaticky jako ze začátku, je lepší dát tam celý kus skořice a zabořit ho hlouběji aby čerpal vláhu, jelikož vůni uvolňuje pouze pokud je dobře vlhký. po zalití jde skořice cítit ale během pár hodin aroma odezní.
pokud by jste chtěli mít Room pořádně provoněný potřebovali by jste hodně skořice a tu by jste měli jednou za čas vyměnit.

Takžě záver: je to fajn, voní to pěkně, ale jen krátce a to po zalití. raději si kupte osvěžovač vzduchu s vůní skořice, bude to účinější.

Peace

Old Post 20-12-2009 v 16:10 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4310130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív