Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Orgonit a rostliny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 17

Veřim že kameny energii mají...tedy určitě ji mají to potvrzuje Einsteinova práce. Tedy to, že hmota a energie je v podstatě totéž. Stejně jako uran, který vyzařuje radioativní záření, čili energii a přitom díky tomu ztrácí nepatrně na hmotnosti, mužou mít tuto vlastnost i stabilnejší prvky...co mi ale trochu vadí je, že nekdo říká jak to funguje ale už se nedozvíš proč to tak je. Co víc ani se to snad nikdo nesnaží zjistit. Jediné co si o tom přečtu je velmi nejasné a nekonrétní. Ale možná je to i tím, že se o to ani nijak extra nezajímám.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 07-03-2010 v 21:33 PM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 18


zdravím,měl bych tu jednu fotečku pro skeptiky :-)

na této fotce je voda z vodovodu,do které sem NIC nepřidal,pouze sem jí nechal zmrznout v blízkosti orgonitu

...musím se přiznat že sem tomu taky nejdřív nevěřil,ale tohle mě přesvědčilo že se tam NĚCO opravdu děje...můžu se např odkázat na "rýžový experiment dr. Masaru Emota" který si může každý pochybovač doma udělat s prakticky nulovými náklady--->vezměte dvě nádoby,dejte do nich rýži,nebo cokoliv organického(největší rozdíl je vidět na něčem co může naklíčit,např. čočka) a na jednu nádobu napište "děkuji,žij ve zdraví" a na druhou třeba "chcípni ty svině" a po pár dnech se skutečně ta "zlá" nádoba začne kazit dřív než ta "dobrá" ...je mi jasný že vám to bude připadat divný(mě to přišlo jako srač*a :-) ale skutečně to funguje,a to je podle mě dost velkej důkaz že tu nějaký takový síly sou...ale vzhledem k tomu že to má co dočinění s mentální energií,je dost dobře možné že někomu kdo tomu ze srdce nevěří se ten efekt neprojeví...proto pokud si ten experiment budete dělat doma zachovejte si objektivitu a prostě to neřešte,výsledek se dostaví sám

bohužel je na světe spousta omezených lidí,kteří se ani nesnaží o nějaký pokus a bezmyšlenkovitě to odmítají,nebo se na tom snaží vydělat,v tomto tématu je skutečně víc fám a idiotismu než faktů...nehledě na hlavouny...Wilhelm Reich znovuobjevitel "síly života" byl za své patenty zatčen,vězněn,po roce stráveném ve vězení zemřel a slovo orgon bylo v americe cenzurováno...a zkuste mi namluvit že by se vláda zajímala o mějakýho magora co vydělává na lidský blbosti?!?

jen malý výcuc : "Orgon je název Wilhelma Reicha, označující substanci, ze které je vytvořena veškerá příroda. Nejlepší definice, kterou autor poskytl, je tato: Energie orgonu je tvořivou přirodní silou.Franz Anton Mesmer ji nazval zvířecím magnetismem.Charles von Reichenbach odyle.Henri Bergson o ní mluvil jako o „životní síle,“ zatímco Hans Driesch jako o enetelchii.Sigmund freud pozoroval její funkci v lidských emocích a dal jí název libido. William MacDougall, velký Britsko-Americký psycholog použil termín hormonální energie. Desítky, ne-li stovky známých vědců ji rozpoznali a dali jí jméno pro její specifické účinky. Mezi jejími zastánci ve dvacátém století patřili, například, doktor Charles Littlefield a jeho vitální magnetislus, George Starr White se svou kosmo-eletrickou energií. Mechanistická věda pojala mezi 17. až 19. stoletím mnoho těchto základních konceptů pod názvem éter, zatímco ji mystikové chápali jako představu Boha. "

orgonit si můžete vyrobit sami doma za pár korun,sice nebude tak "výkonnej" ale alespoň si to můžete vyzkoušet...pokud bude zájem mile rád sem dám hromady materiálů,či odkazů,ale mohl bych být linčován za to že to nepatří na grower,což podle mě pravda není...pokud by to mělo zvyšovat výnos :-D


Ok meen

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Old Post 08-08-2011 v 20:18 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Ok meen

orgonit si můžete vyrobit sami doma za pár korun,sice nebude tak "výkonnej" ale alespoň si to můžete vyzkoušet...pokud bude zájem mile rád sem dám hromady materiálů,či odkazů,ale mohl bych být linčován za to že to nepatří na grower,což podle mě pravda není...pokud by to mělo zvyšovat výnos :-D


Ok meen


Klidně to sem dej , Emotu znám a věrim tomu , dej sem nějaky linky treba to nekdo vyzkouši , (já určitě) , někomu se to nemusí líbit ale sem to rozhodně patři , čau Hlava

Old Post 08-08-2011 v 21:10 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20


Taky vlastníme jeden orgonit, ne vlastní výroby byl to dar. Měl by nám likvidovat veškerý vlnový záření, který se prohání kolem nás, jako různý druhy mikrovln, další a další bezdratový přenosy a vůbec spoustu tady těch nepříjemnejch záření kolem, s toudle myšlenkou sme ho dostali. Zmiňuju to proto, že tudle hmotu vnímám, tak jak si ji kdo připustí k tělu a nastaví, pro ty kteří aspoň trochu vnímají jemnej svět a pro ty, kteří tomu otevřou svoji duši a hlavně věří.
Vnímám to jako zesilovač jemných, čistých energií, který s vírou a vlastní čistou energií mají vliv na věci kolem nás na které se zaměřujeme ve spojení s tímdle orgonitem.
Sem zvědavej na každej názor a zamrzlá voda od Ok meena je pecka, bych mohl taky zkusit. Pro zajímavost sem vyfotil orgoniťáka

edit: taky pecka, tady si típek osázel celej záhon orgonitem, proč ne

Old Post 08-08-2011 v 21:41 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 21


Tak sem z5

díky Hlavo a Zedy za rychlou a pozitivní reakci

na fotce je zase led,akorát v jiný nádobě
doporučuji kouknout na toto: paměť vody

kdokoliv kdo má doma orgonit ať to prosím zkusí a dá sem foto!!!
...a když to budete zkoušet,tak to nechte v mrazáku klidně dva dny v klidu


...můj subjektivní názor je že to nějak mění vlastnosti vody,protože mi sklenička mrzla skoro den a půl (1foto), když dam orgonit do blízkosti vody tak se na povrchu lahve udělaj bublinky, a když ty bublinky setřesu tak se udělaj znova

...čím bych začal?

upozorňuji že NEJSEM nějakej odborník a této problematice se věnuji poměrně krátkou dobu,je možné že se neúmyslně zmýlím proto toto prosím berte s nadhledem a zdravým selským rozumem

tak nejdřív asi takový hrubý info o tom kdo byl W. Reich: "Wilhelm Reich (24. března 1897 - 3. listopadu 1957) byl rakousko-americký psychiatr a psychoanalytik se silnými inspiracemi v marxismu. Byl žákem Sigmunda Freuda." ...viz wikipedie: česká wikipedie o reichovy
EN wiki

základní vlastnosti O energie:
-je tvořivou přirodní silou
-není elektřinou , ale elektřina může být jejím projevem(jako jakákoliv jiná fyzikální veličina resp. cokoliv)
-je všudypřítomná
-porušuje zákon entropie ,teda pracuje přesně obráceně,teče od nižšího potenciálu k vyššímu, možným důkazem je například evoluce
-voda je prakticky čistý orgon
-anevímcoěště

Je taky třeba říct že Reich nebyl vynálezcem orgonitu,ale orgonového akumulátoru. Orgonový akumulátor je vlastně bedna,která se skládá z vrstev kovu(vnitřní) a organické látky(vnější),a je to tak protože kovy Orgon všesměrově odráží,a organické látky pohlcují. Jedna vrstva je tedy vnitřek kov,vnějšek např. papír(pro zajímavost se podívejte do krabice od mléka),těchto vrstev je údajně potřeba minimálně 5 až 50 aby se účinek pozorovatelně projevil(u velkého počtu vrstev lze uvnitř pozorovat optické jevy),někde sem čet že ta bedna nemusí nutně působit dobře(dokonce měl údajně bednu vybavenou žárovkou a když do ní dal něco organického žárovka svítila,když ne tak ne),Reich se tim snažil léčit rakovinu,a podle muzea W.Reicha se prý nádory zmenšovaly, stav pacientů se zlepšoval, ale nikdo se prý nevyléčil,resp. všichni na rakovinu zemřely, ale je to "oficiální" tudíž pravděpodobně vládní zdroj informací,a pokud se tam podíváte zjistíte že tam toho moc neni,a je třeba se doslova prokousávat hromadou odkazů aby ste pak narazily na vynálezy uplně někoho jinýho,ale kdo hledá najde.
...//já mam pixlu od křupek,celkem je tam asi 5 vrstev(kovová pixla/papír/alobal/papír atd.), když do ní dam ruku cca na 10min tak mě začne jakoby štípat a nejen mě celkem sem to testoval na 3x kamarád který nevěděl proč ani co to dělá ,voda v akumulátoru produkuje nevímproč bublinky,jednou sem tam dal přes noc semínka tabáku u kterejch předtim byla klíčivost asi 3 z 10 ,po "ozáření" mi vyšlo z 10 asi 8 ,ale je možné že to byla jen náhoda

Bedna
-->POR=positive orgon
-->DOR=deadly orgon

A teť k orgonitu...
Tady je to už krapet složitější.
Orgonit se skládá z kovových špon(ne moc jemných ani moc hrubých)podle některých zdrojů je nejlepší hliník.
Organická složka může být cokoliv např. vosk, já používam roztavenej cukr,chci zkusit smůlu ze stromů,u "komerčních" to bývá ropná pryskyřice.
Kov s organickou složkou by měl být v poměru 1:1 (báj vočko )
A nakonec krystal křemene(nejlépe křišťál,ale neni nutný, stačí pěknej křemen kterej někde najdete)
Orgonit z cukru ...nedoporučuju do toho cukru lejt vodu,ani kapku,pak to neztuhne a musíte čekat než se ten cukr rekrystalizuje(toho se ani nemusíte dožít)
Orgonit z ropné pryskyřice


...jak a proč to pracuje nevím,je spousta racionálních i stupidních vysvětlení, pokud budu vycházet z Orgonovýho akumulátoru tak se děje to že uvnitř orgonitu se zvyšuje potenciál O energie , křemen se v elektrotechnice využívá nejen pro své piezoelektrické vlastnosti ale hlavně pro jeho schopnost rezonance ,vlastně se chová jako oscilátor ,a protože energie orgonu je skalární veličina(ne vektorová ,nemá průběh->pohyb) výsledkem je jakási pulzace,a pokud to teda přijímá energii(vlnu) z okolí a nějak to ven pulzuje už upravenou formou tý vztupní energie (což se ve finále zase projeví jako vlna) tak by ta "harmonizace" ,rušení nebo nějaké ovlivnění nejen elektromagnetických vln ale snad i vln "informačních" (mentálních)vlastně uplně všech vln(hmota je vlastně zhuštěná energie,a energie je vlnění) mělo bejt možný,ale neni mi tak uplně jasný co jak a proč se tam děje ani jestli je vliv pozitivní nebo naopak...to je spíš prokázaný nepřímo od lidí co to maj doma--->tady je třeba dodat že i naše skeptická věda a hlavně medicína prokázala že placebo funguje,takže nic neni tak jednoznačné a všechno souvisí se vším,ale nebojte příště sem plácnu pár experimentů které orgonovou energii staví na téměř nevyvratitelnou půdu ,a taky jeden z vynálezů pana doktora Reicha jménem CLOUDBUSTER


Sakra lidi já se do toko dost zasek a jak je tu ten pravopis tak mam nutkání psát to až nechutně slušně a to sem politováníhodný NE-češtinář


Ok meen de spát

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Naposledy upravil Ok meen 10-08-2011 v 02:19 AM

Old Post 09-08-2011 v 23:03 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 22


Zdar

foto: dole Tower Buster z ropné pryskyřice kterej sem dostal,na něm položená žárofka,muj první "home-made" orgonit z tavenýho cukru a nastříhanýho alobalu(nikdy víc ) +šutr

Tady sou slibovaný experimenty :
čerpáno(Ctrl+c) odtud "Co je energie Orgonu" (6-tý odshora )...přeloženo z tohoto


Experiment XX
Jeden z Reichových nejdůležitějších byl jeho „pokus XX.“ Týkal se přeměny neživé hmoty na živou. Experiment XX je uskutečněn čistou vodou a vodou nabitou orgonovou energií získanou smísením a převařením vody a dále se zeminou, která je touto vodou přefiltrována. Tento průhledný roztok je sterilizován pod tlakem a uchován ve sterilních nádobách, některé jsou zmraženy. Po rozražení tyto roztoky vykazují sraženiny minerálů, jež po prozkoumání jeví charakteristické znaky živé hmoty; pulsaci, spontánní pohyb a reprodukci. Tento pokus byl úspěšně opakován mnoha vědci, zahrnující biology Dr. Bernarda z McGill University. Dr. Grad, po pečlivém prozkoumání Reichových výsledků v několika oddělených nádobách po sterilizaci píše:
Reich, ve své monumentální knize THE CANCER BIOPATHY, prezentoval poprvé v historii vědy nepochybný důkaz toho, že se formy života mohou vyvinout z čistých roztoků, které prošly autoklávem (Grad, Bernard. Wilhelm Reich’s Experiment XX. CORE, Vol. VII (3 and 4). 130-143.)
Článek Dr. Grada zahrnuje fotografie živých forem zachycených při replikaci experimentu XX.


Pokus Oranur
Další pozoruhodný experiment Reicha tvoří úvod do jaderné energie v podobě radioaktivního materiálu vystaveného silnému poli orgonové energie (Reich, Wilhelm. The Oranur Experiment. Orgone Energy Bulletin, Vol. 3(4), 185-344, October, 1951). Výsledkem byl pozoruhodný široký baldachýn atmosférických jevů, které se vymykaly kontrole po několik měsíců. To mělo za následek nebezpečné zvýšení „přirozeného“ radioaktivního pozadí, měřeného několika Geigerovými trubicemi na ploše tisíckrát větší, než by mohla být kontaminována relativně malým množstvím radioaktivního materiálu použité při pokusu. Pokusná zvířata chovaná v laboratoři, kde byl pokus vykonán a daleko za hranicí možného poškození radioaktivním materiálem, zemřela. Při pitvě byl jako následek určeno radioaktivní ozáření. Lidé vystavení experimentu onemocněli a opustili oblast, jeden fyzik zanedlouho zemřel.
Tento experiment poskytl důkaz o orgonové energii, který se mi jeví jako věrohodný z těchto důvodů:
1) Pokus byl dokázán ne jedním, ale několika čestnými, dobře kvalifikovanými vědci.
2) Výsledky ukázaly kompletní obraz subjektivních objektů, objektivní biologické účinky, měření zahrnující několik fyzikálních metod.
3) Měření jednotlivých druhů bylo mnoho a opakovaly se.
4) Výsledky jsou zcela nevysvětlitelné v termínech tradiční fyziky.


Pokus s počasím
Dalším důkazem orgonové energie je efekt Reichova stroje pro kontrolu počasí, který pojmenoval „cloudbuster“. Tento stroj je druhem antény, jež je uzemněna do vody a přijímá orgonovou energii přímo z oblohy. Bylo prokázáno, že je možno rozehnat mraky, pokud je jim odebrána energie. Zařízení také může spustit průtrž mračen, pokud to nikdo neočekává a případně tak přerušit období sucha.
Pokud jsou tyto tvrzení pravdivá, Reichův přístroj je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších vynálezů všech dob. Je to pravda? Věřím, že jsem oprávněn potvrdit tyto fakta, protože jsem předpovídal počasí v Air Force a také jsem experimentálně pracoval mnoho let s Reichovým přístrojem.
Tyto výsledky mých pokusů hovoří samy za sebe; Reichův přístroj jasně dokazuje pravdu Reichových tvrzení. Mraky, na které je anténa zaměřena se trhají a mizí z oblohy, zatímco s okolními mraky se neděje nic. (překladatel tohoto dokumentu ne já )


Vizuální pozorování
Reich popsal mnoho podmínek, při kterých může být orgonová energie přímo pozorována. Zvláště důležité je pozorování ve tmě, obě energetické pole – aura a efekt zařízení pro orgonovou energii. Tyto její projevy podobné světlu pozoroval v důkladně zatemněné místnosti Baron Charles von Reichenbach, který tuto energii definoval jako „odyle“ či ódická síla. „Odyle“ je bezpochyby v mnoha ohledech totožná s orgonovou energií. Tyto pozorování Reichenbacha a Reicha nebyly vysvětleny ortodoxními vědeckými termíny.
Dobře zatemněná místnost pro pozorování je obtížné zajistit, protože je v ideálním případě vyžadována absolutní tma a pozorovatel se zvláště citlivým „nočním“ viděním, oba požadavky se mohou zdát těžko realizovatelné pro náhodného čtenáře. Avšak denní pozorování orgonové energie může být mnohem snazší. Vše, co je potřeba, tvoří malý teleskop zamířený na oceán nebo jezero paralelně s hladinou o výšce nad hladinou mezi několika palci až několika stopami. Pulzující efekt atmosférické orgonové energie je mnohem snazší pozorovat. Vzrušující podívaná, avšak tento jev je zcela neznámý ortodoxní vědě. Nemůže být vysvětlen efektem větru, protože je často napříč či opačný ke směru větru. To tvoří ucelený díl Reichovy teorie atmosférických jevů.

Efekt orgonového akumulátoru
Konečným důkazem této energie je její akumulátor, který je podrobně rozepsán v literatuře o orgonu. Výsledkem je teplotní efekt. Teplota uvnitř orgonového akumulátoru má tendenci být o něco vyšší než v okolí. Reich věřil, že to má zvláštní význam. Jsem mnohem více ohromen faktem, že u osoby, která sedí na orgonovém akumulátoru podstatně vzroste teplota. Paul a Jean Ritter podávají výsledky 45 oddělených pozorování s devíti jednotlivci jako subjekty. Uvádějí průměrný nárůst teploty o 0,48 stupně Farenheita jako následek sedění na orgonovém akumulátoru přibližně 40 minut. Subjekty nebyly informovány o účelu pokusu, což nezabránilo zvýšení teploty, ale nahrazení běžného izolovaného boxu orgonovým akumulátorem zajistilo výsledný efekt (Ritter, Paul and Ritter, Jean. Experiments with the orgone acumulator. (nedatováno). Notthingham, England: The Ritter Press, 7 Magdala Road.).

Popírající důkazy
Výše uvedených pět příkladů bylo pro mne výjimečně zajímavých. Avšak jsou pouze částí celku, jak jsem naznačil. Jaký je nyní důkaz existence orgonové energie? Jak tradiční věda vyvrátila Reichova tvrzení? V následujících dvaceti letech od Reichových objevů nebyl vykonán žádný důvěryhodný experiment vyvracející tyto fakta. Dr. Bernard Grad zopakoval a potvrdil Reichův „Experiment XX“; kdo ho vyvrátil? Zopakoval jsem a potvrdil jeho pokus s ovlivňováním počasí; kdo jej vyvrátil? Faktem je, že navzdory (a částečně proto) výsměch, pomluvy a snahy ortodoxních vědců Reicha „pohřbít“ spolu s jeho objevy, není zde žádná práce ve vědeckých publikacích vyvracející tyto objevy, mnohem méně systematických vyvracejících argumentů, něž je obvyklé jeho pozici.
Materiály usvědčující orgonovou energii se skládají z překroucených faktů, pomluv, výsměchu a podobných aktivit zjevně motivovaných vymazat reicha a orgonomii z existence. Toto vede ke konečným a mnohem obtížnějším mým čtyřem bodům v konceptu této energie.

Odpor ke konceptu orgonové energie
Možná nejvnímavějším Reichovým poznatkem bylo, že ve společnosti jsou síly, které bojkotují objev orgonové energie. Jsou to tyto síly, které v minulosti překroutily a utajovaly práci mužů jako byli Mesmer a Reichenbach. Jsou to tytéž síly, které nejenže zamezují vědeckým seriózním studiím o orgonové energii, ale jsou ochotni vykonat cokoliv ke zničení tohoto konceptu a všech, jež jej podporují. Tyto patologické povahy těchto útoků ukazují jejich mimořádnou a těžko pochopitelnou jedovatost.
Orgonová energie není seriózně studována mnoha vědci, protože nepochopili biologickou hmotu, již Reich detailně popsal, jejíž forma je možná jedním z nejdůležitějších objevů vědy.


Sorry jestli je toho moc

Ok

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Naposledy upravil Ok meen 13-08-2011 v 21:05 PM

Old Post 13-08-2011 v 20:31 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23


Todle je jednodenní mražení, jehlice sou sakra menšího rázu. Malá zavařovačka přirytá orgonitem. No nic zkusím větší nádobu, dva dny mražení a orgonit na mrazáku. Zatím ola

Old Post 15-08-2011 v 20:18 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 24


Zdravíčko,koukám že to tu moc lidí nezajímá...snad se mi to dneska podaří změnit

CLOUDBUSTER

CB je zařízení, které má být schopné rozpouštět ,ale i vytvářet bouřky.Původní Reichův CB byl tvořen kovovými trubkami uzemněnými do vody.Toto zařízení prý úspěšně prodával zemědělcům,soudím tedy že s kladným ohlasem.

Na youtube je kvanta "důkazů" ale většina není moc přesvědčivých,některé jsou až úsměvné.Já si dneska vzal kovovou násadu od věšáku,obložil orgonitem,uzemnil do vody...a myslim že to funguje,ta moje verza neni nijak zvlášť účinná,ale když přišel menší mrak,tak se opravdu zmenšoval(okolní mraky ne) ,když přišel větší tak nic moc,možná kdyby nefoukal tak rychle vítr...(zkoušet to budu dál,podám report

CB at work


cloudboster pro začátečníky (...samozřejmě to můžete skusit i s cukrem)

výroba a trochu povídání o CB

youtube how-to-made...v angličtině (1.část) 2.část

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Naposledy upravil Ok meen 08-09-2011 v 01:04 AM

Old Post 07-09-2011 v 23:01 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 25


a ještě bych měl dodat,k často zmiňovaným "CHEMTRAILSŮM"
foto: čáry za barákem,toto sem fotil já

...podle oficiálních pramenů to jsou kondenzační čáry(částečky ledu vzniklé spalováním uhlovodíků),běžný kondenzační čáry už určitě každej viděl ...ale teť se dostávame k jádru věci,některé čáry jsou ty kondenzační,to určitě,ALE některé se chovají úplně jinak...nejen to že ta čára tam "visí" klidně půl dne,ale že se v průběhu dne roztahuje,až nakonec pokryje většinu oblohy,že některá letadla jakoby schválně zatáčí právě do míst těch čar a když sou v tý oblasti tak se najednou jejich čára zdvojnásobí,a jen v tom místě se najednou začne vytvářet mrak,ochladí se...resp. většinou když je obloha celá zařáděná přicházej rychlý změny teploty,že se teplota přez noc změní o 20°C(což je v současnosti nějakej divnej trend)
...sleduju to už skoro rok,NEVÍM co to je ale zatraceně mi to smrdí.
Někteří "konspirátoři" tvrdí že to je prostředek ovládání počasí,jiní že to je na zpomalení globálního oteplování,dokonce sem čet teorii o rozprašování prasečí chřipky do ovzduší...nevím...ale myslím si že technologie HAARP je skutečně schopná daleko víc než jen manipulace s počasím(rádiová interference v prostoru, ale v oficiálních pramenech se dočtete že se jedná o výzkum ionosféry )

...toto je na dlouhosáhlé teoretizování,proto jen uvedu odkazy na věci smrduté :
google (všechno máte před nosem
)

ROZBORY DEŠŤOVÉ VODY

dokument o chemtrails

orgonet

TOTO VELICE DOPORUČUJI , TOTO BY MĚL KAŽDEJ VĚDĚT(a asi to s tim souvisí)

portál Českého Hydrometeorologického Ústavu,radar(a dejte si zobrazit nefiltrovaná data(vpravo ten žlutej odstavec PŘEČÍST) nejsem odborník,ale oni tam píšou že ty "paprsky" nebo co to je způsobuje rušení od wifi...ALE když si najdete ty radary na MAPY.cz tak zjistíte že sou víc jak 2km od civilizace v lese(jeden je ve vojenskym prostoru) a wifi má maximální dostah tak 1km a navíc používání týhle frekvence je na území ČR ZAKÁZÁNO pod obrovskou pokutou(píšou tam i o lokalizaci rušitelů a předání policii) a teť mi řekněte že to bude někdo vyrábět?!? navíc se v rozmezí 15minut změní počet "wifin" z 0 na 15 klině i víc??? WTF?!? já doma wifi mam,absolutně netušim jakou má frekvenci,a jede mi furt v kuse (nevím jak ostatní)...

Ok?

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Naposledy upravil Ok meen 08-09-2011 v 00:55 AM

Old Post 08-09-2011 v 00:11 AM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 26

Stálo to pár kaček, mám je u kytek a jdou dobře. Zatim nejůspěšnější grow. Ale taky to může bejt zkušenostma.
Mám taky u postele a asi to funguje. Dříve jsem jako línej zhulenec spal více než 10h deně, nyní tolik nenaspim cca 7h ale hlavně se mi dobře vstává, s chutí a odpočatý.
Až sklidim 4-5 ok sklizeň tak budu orgonitu moc fandit. Zatim mám kladnou zkušenost, ale chci být se soudy zdrženlivý.
Paranoidní teze, že je to další nic jen na tahání prachů se mi moc nezdá, to už spíš nefandim bankám a finančním poradcům :-)

Old Post 08-09-2011 v 05:43 AM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 27

Zdravim,jestli si chceš ověřit že tvuj orgonit funguje,tak ho dej do mrazáku vedle sklenice vody...viz nahoře...a jestli to budeš zkoušet,tak sem prosím hoď fotku

dík

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Old Post 08-09-2011 v 12:34 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 28

Pokud bych Orgonit dal dospod květináče zasypal substrátem, bude mi teda zřejmě ovlivňovat i okolní rostliny. Když bych dal 12 rostlin a polovině bych dospod květináče vložil orgonit třeba malé TB od Ondřeje z orgo.cz, jak moc by se to projevilo na té púlce bez orgonitu.. myslíte že by byla těmi 6 kusy v druhé púlce ovlivněna a v jaké míře? Nebo bych musel použít plechové květináče pro odstínění vlivu na ostatní rostliny?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 08-09-2011 v 13:05 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 29

bezdechu: ovlivňovat se to bude,dosah orgonitu je těžké určit(pokud neumíš s kyvadlem,nebo virgulí[já ne]),co web to jiná hodnota(od metrů,až po kilometry){podle mojí zkušenosti má TB dosah víc než 5m,když sem dělal pokusy s tim ledem,tak mi to mrzlo stejnym způsobem(ale ne tak moc) i když byl TB na balkóně 5m daleko od mrazáku }...odstínit to taky nepude...jedině spoléhat na vzdálenost,i když se to bude ovlivňovat tak prostě přímo u orgonitu to bude víc než několik metrů dál...jinak by šlo dát kytku do orgonovýho akumulátoru...což mam v plánu

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Old Post 08-09-2011 v 13:24 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 30

Tak to se bude na rostlinách blbě zjišťovat.. (siderické kyvadýlko snad ještě někde mám, ale na určení rozsahu pole orgonitu bude lepší virgule). No to je teď fuk, pokud bych ten pokus realizoval tak až příští rok.. další round je nachystanej a já už dumám co bych si chtěl napříště vyzkoušet a orgonit je jedna z věcí co mě tu zaujala..

Ten orgonovej akumulátor plánuješ testovat kdy?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 08-09-2011 v 13:31 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ok meen
Stálý Člen

Karma uživatele Ok meen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ok meen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 31


vyrábím něco jako na fotce,ale jen z trubky...už mam 2 vrstvy

Vyměnim všechno co vim,za půlku toho co nevim

v jednoduchosti je síla

Old Post 09-09-2011 v 19:32 PM
Ok meen je offline   Profil uživatele Ok meen   Find more posts by Ok meen   Foto galerie člena Ok meen   Click here to Send Ok meen a Private Message   Add Ok meen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 32

Orgonitů jsem si asi před rokem objednal několik, páč mě tyhle věci nějak vnitřně přitahujou. Hned jsem jich dal pár i do pěstírny a pozoroval, ale těžko říct, zda to mělo nějakej vliv. Každopádně kytky rostly krásně a výslednej produkt byl opravdu velká chuťovka. Zkoušel jsem i dávat vodu na zalévání do pyramidy, kterou jsem si pro tyhle účely postavil. Největší problém u těchto experimentů je ten, že se to nedá žádnou známou "vědeckou" metodou změřit, či nějak dokázat, takže abych byl upřímnej, nevím, jestli to funguje. I když jednou metodou to vlastně "změřit" jde. Když podržím kyvadlo nad obyčejnou vodou, kyvadlo začne opisovat kruh. Vždycky. Když nechám vodu na 24 hodin v pyramidě a dám nad ní kyvadlo, tak se ani nehne. Nikdy. Stokrát vyzkoušeno. Nevím, co to znamená, ale je to pro mě důkaz, že se pod pyramidou něco děje. Podle informací z netu se takhle ta voda zharmonizuje. Urychluje se v ní třeba vaření brambor. Ale to jsem odběhl..
Každopádně orgonity a podobný věci v mojí blízkosti mi dělají dobře, míň se vztekám, jsem takovej klidnější, vyrovnanější.
Taky jsem rád, že tady takový téma je, protože to nemám s kým probrat. Většina lidí mi říká, abych se vzpamatoval, že nic takovýho přece neexistuje, že jsem podlehl nějaký sektě nebo co... Když jsem ukazoval pěstírnu kamarádovi, hned se zeptal, co je to u těch kytek za věci. Když jsem mu řekl, že to jsou orgonity a k čemu jsou, hnusně se mi vytlemil do ksychtu, že to snad nemyslím vážně. " To mi chceš jako říct, že věříš tomu, že hromada železnýho bordelu zalitá v plastu ti v něčem pomůže?? Vzpamatuj se!"
Ať si všichni políbí zadek, já v těchhle experimentech budu dál pokračovat, jen o tom už nikomu neříkám, protože se to akorát obrátí proti člověku. Jinak tohle téma budu dál sledovat a o další případná zjištění či výsledky se tady s Váma podělím. Zdar

Old Post 21-09-2011 v 00:09 AM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2020 - Výživa rostlin - 3 odpovědí
01-05-2011 - vytahle rostlinky - 4 odpovědí
02-10-2005 - Barva Rostlinek - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8877440 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív